JAUNUMS – Guinot Age Sun SPF50 acu krēms VASARAI

Kāda labi zināma un populāra dermatoloģe man reiz teica – jaunas un skaistas ādas noslēpums ir labs miegs un saules aizsarglīdzekļu lietošana. Pārējais ir pakārtots… Tad nu lūk – iepazīstos ar ko jaunu no kosmētikas zīmola Guinot – saules aizsargkrēmu acu zonai tieši vasaras periodam ar SPF 50! 

image1 (46)

Acu krēms ar mitrinošu un pretnovecošanās iedarbību. Spēcīga aizsardzība no UV stariem – SPF50.

Mans vērtējums – atzīstos – nekad iepriekš neesmu lietojusi speciālu saules aizsargkrēmu tieši acu zonai! Šis jaunums no franču kosmētikas zīmola Guinot man šķita interesants un izmēģināšanas vērts. Kā zināms, āda acu zonā sāk novecot visstraujāk, jo ir visplānākā. Pirmās krunciņas parasti vērojamas tieši tur un bieži – jau pirms 25 gadu vecuma. Plus – UV starojums ir viens no galvenajiem ādas priekšlaicīgas novecošanās faktoriem. Nu, tā kā man ir jau 30, saule patīk, bet gribas arī labi izskatīties, tad skaidrs, ka šis krēms varētu būt pat ļoti piemērots.

Kāds tad ir? Es teiktu tā – principā visai normāls acu krēms ikdienas lietošanai! Es nejutu lietu atšķirību – ir tas ar SPF50 vai nav! Tas ir vienkārši jauks, mitrinošs acu krēms. Jā, ar nedaudz biezāku tekstūru, bet tas nerada baltu kārtiņu, kā tas gadās saules aizsargkrēmiem, nav arī smaga un neelpojoša sajūta pēc uzklāšanas. Tas ātri iesūcas ādā un atstāj to gludu un maigu. Lietoju to katru dienu no rīta, vakariem atstājot citu acu krēmu. Kopumā man ļoti patīk un fakts, ka tas aizsargā plāno ādu acu zonā no saulītes negatīvā starojuma ir šī krēma papildus pluss! Noteikti lietošu vasaras periodā – iesaku! 😉

Guinot produkti pieejami salonos KOLONNA un veikalā/noliktavā Rīgā, Hanzas ielā 10!

 

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s