JAUNUMS no Institut Esthederm – celulārais (šūnu) ūdens ar hialuronskābi

16apr2018foto0002

Pirms pāris nedēļām stāstīju, ka man bija tā iespēja apmeklēt Institut Esthederm jaunuma – celulārā ūdens ar hialuronskābi – prezentācijas pasākumu. Vairāk skaties te – Institut Esthederm prezentē savu JAUNUMU – celulāro ūdeni ar hialuronskābi! Šoreiz – par pašu jauno produktu – kāds tad ir?

Mazam ievadam – kas īsti ir CELULĀRAIS ŪDENS?

Celulārais (šūnu) ūdens – biomimētisks ūdens – šūnās dabiski esošā ūdens līdzinieks, kas rada ideālu mikrovidividi ādas šūnām, pastiprina to enerģētisko vielmaiņu un nodrošina tās ar neaizstājamiem elementiem, kurus šūnas nespēj pašas saražot. Lai ūdens nonāktu ādā dziļāk par ādas virskārtu, tam jābūt ar tādu pašu sāļu sadalījumu, kāds ir šūnā, un tāds ir celulārais ūdens.

Celulārais ūdens ar hialuronskābi (200ml, 29€)

image1 (43)

Celulārā ūdens izsmidzinātājs ar hialuronskābi – EAU CELLULAIRE MIST. Jaunā patentētā Celulārā ūdens izsmidzinātāja formula satur mikroelementus, biomimētiskus (bioloģiski saderīgus ar ādu) peptīdus un maza molekulārā svara hialuronskābi. Tā iedarbība pielīdzināma serumam, kas dabīgi uzlabo ādas pašatjaunošanos, aizkavē novecošanās procesus ādā, kā arī būtiski pastiprinot pārējo kosmētisko līdzekļu iedarbību.

Galvenie iedarbības virzieni:

MITRINĀTĀJS – sastāvā esošā mazās molekulmasas (20-50 kDa) hialuronskābe, kas ir līdzīga jaunā ādā esošajai hialuronskābei, ir izraudzīta, pateicoties tās augstajai tīrības pakāpei un labvēlīgajai ietekmei uz hialuronskābes sintēzi ādā, tā acumirklī uzlabo ādas mitruma pakāpi un būtiski pastiprina citu lietoto kosmētisko produktu efektivitāti.

ANTIOKSIDANTS – nodrošina īstu bioloģisku aizsardzību pret brīvajiem radikāļiem, kavē ādas novecošanos.

ENERĢIJAS AVOTS – veicina šūnu vielmaiņu, bagātina šūnas ar enerģiju, lai tās varētu nevainojami darboties.

Mans vērtējums – Esmu lietojusi gan pašu pirmo celulāro ūdeni no Institut Esthederm, gan arī InCellium celulāro ūdeni, kas papildus aizsargā no apkārtējās vides negatīvās ietekmes, UV stariem. Teikšu godīgi – šis jaunais variants man no visiem arī patīk vislabāk. Lietoju šo celulāro ūdeni ar hialuronskābi vairākos veidos – gan ikdienā, savā skaistumkopšanas rutīnā tonika vietā, gan arī esmu mēģinājusi, piemēram, kad daudz darba pie datora un āda jūtās un izskatās sagurusi. Noderēja arī lidojumā, jo man pēc tā vienmēr āda ir apsārtusi un jutīga. Domāju, ka būs lielisks arī vasarā pludmalē, kad nepieciešams atsvaidzinājums un mitrināšana.

Kādu rezultātu tas sniedz? Pirmais – tas jūtami mitrina ādu. Pēc ādas attīrīšanas un šī ūdens lietošanas jau ir sajūta, ka ir ok! Protams, lietoju arī pārējos līdzekļus, bet tas ir jauks rādītājs tam, ka ūdens tiešām mitrina ādu. Man patika tas, ka āda tiek jauki nomierināta, samazinās apsārtums, tonis kļūst vienmērīgāks. Arī ādas struktūra kļūst gludāka, līdzenāka. Man gan grūti spriest par to, cik lielā mērā šis ūdens tiešām palielina pārējo pēcāk lietoto līdzekļu efektivitāti, bet ceru, ka tā tiešām ir! Katrā ziņā – šis noteikti ir produkts, kuru vērts izmēģināt, sevišķi tagad – gada siltākajā un saulainākajā laikā!

Vairāk par šo un citiem Institut Esthederm produktiem uzzini www.esthederm.lv!


Viena doma par “JAUNUMS no Institut Esthederm – celulārais (šūnu) ūdens ar hialuronskābi

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s