Manikīrs vai pedikīrs ar GĒLA laku mājas apstākļos – ar Studios Didier tas ir VIENKĀRŠI!

image4 (7)

Vienmēr kopti un skaisti nagi? Ar gēla laku tas ir iespējams. Un foršākais – nu vairs nav jādodas pie meistara, jo tu pati ātri un vienkārši to vari uzklāt mājas apstākļos! Iepazīstos ar Studios Didier manikīra/pedikīra komplektu no Didier Lab! 

Mani ļoti interesē tieši tas, kā šis komplekts strādās pedikīram, jo tuvojas vasara un es nespēju iztikt bez skaista un koša pedikīra, kas ir viena no manām vājībām.

Komplektā ir viss nepieciešamais gēla lakas uzklāšanai – gan nagu sagatavošanai, gan bāzes un top kārtas, gan viss lakas noņemšanai. Tiesa – komplektā NAV iekļauta LED lampa, kas jāiegādājas atsevišķi. Tomēr – tā ir labs ieguldījums, jo kalpos ilgi un noderēs ne vienu reizi vien. Kā arī – komplektā ir iekļauts 1 gēla lakas tonis, pārējos var iegādāties atsevišķi.

Komplekta cena: 47.38€ / LED lampas cena: 44€ / vienas gēla lakas cena: 9.90€

 

PEDIKĪRS MĀJAS APSTĀKĻOS – SOLI PA SOLIM

  • Nagi ir jāsagatavo! Pirmkārt – notīru veco laku. Tad izveidoju vēlamo nagu formu. Daru to ar vīlīti (tā ir komplektā). Atbīdu kutikulas – līdzeklis un pat apelsīnkoka kociņi arī ietilpst komplektā. Kad forma gatava un kutikulas atbīdītas, nagi ir jānopulē ar komplektā esošo pulējamo vīlīti. Mērķis – padarīt naga virsmu matētu, lai tā maksimāli labi spētu saķerties ar gēla laku. Un visbeidzot – notīri nagus ar Didier Lab Dehydrator (attīrītājs/attaukotājs), kas noņems no nagiem jebkādu iespējamo eļļaino slānīti un nagi būs gatavi gēla lakas uzklāšanai.

image2 (23)

  • Nagu lakošanu sāk ar bāzes kārtu. Tā zem LED lampas jātur 30 sekundes (tieši tik garš ir lampas darbības laiks vienā piegājienā).

image3 (15)

  • Kad bāzes kārta uzklāta un zem lampas nožāvēta, ķeros klāt foršākajam – nagu lakas krāsas izvēlei un klāšanai! 🙂 Laka jāklāj 2 kārtās – uzklāj pirmo kārtu un turi zem lampas 60 sekundes (2 x pa 30 sekundēm), tad klāj otro kārtu un atkal zem lampas 60 sekundes. Klājot gēla laku iesaku to neklāt ļoti biezā kārtā, jo tā var nejauki satecēt un izveidot neglītu naga formu. Labāk klāj plānāku kārtu, nepieciešamības gadījumā varēsi uzklāt vienu vairāk. Taču man pilnīgi pietika ar 2 kārtām – lakas pigmentācija ir lieliska, tonis izteikts.

image1 (44)

image1 (41)

  • Un visbeidzot – lakošanu pabeidz ar top kārtu jeb virskārtu. Manā komplektā tā bija no wipe jeb tāda, kas pēcāk nav pat jānotīra. Tā lampā jātur 30 sekundes un viss – nagi ir gatavi! Top kārtu jāklāj pavisam plānā, taču vienmērīgā slānītī.

image4 (8)

Rezultāts ir tiešām lielisks! Man ļoti patīk! Gēla laka izskatās piesātināta un spīdīga, nagi – kopti un skaisti. Redzēsim, kāda būs noturība, taču šobrīd, kad veidoju rakstu, ir pagājusi jau nedēļa, kopš laku uzklāju un tā izskatās nevainojami – kā tikko uzklāta.

 

image2 (22)

Kā ar lakas noņemšanu? Arī tam viss nepieciešamais ir iekļauts komplektā. Viss ir vienkārši – nagu virsma jāapstrādā ar vīlīti (lai noņēmējs var iesūkties lakā), tad jāsamitrina vates plāksnītes ar lakas noņēmēju, jāliek uz nagiem, jāaptin folija un jānogaida ~13 minūtes. Laka nonāks pati. Ja ir kāds atlikums, to noņem ar apelsīna kociņu. Nagi netiek bojāti, tie izskatās tieši tāpat, kā pirms lakas uzlikšanas.

image2 (24)

Didier Lab produktus meklē veikalos Drogas, www.drogas.lv, kā arī www.nagi24.lv!

 


Viena doma par “Manikīrs vai pedikīrs ar GĒLA laku mājas apstākļos – ar Studios Didier tas ir VIENKĀRŠI!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s