Annemarie Borlind SunLess paštonējošais losjons – 3 lietas, ar ko ATŠĶIRAS no citiem

image1 (39)

Oi, kā man patīk paštonējošie produkti, tos parasti lietoju tieši pavasarī, kad tā gribas ātrāk to vasaru, un nevari sagaidīt gozēšanos saulītē pa īstam! Šoreiz gribu pastāstīt par kādu feinu atklājumu no dabīgā kosmētikas zīmola Annemarie Borlind – paštonējošo krēmu, kas spēj savaldzināt! Ar ko? Uzzini! 😉

Šis pašiedeguma losjons piešķir ādai veselīga iedeguma izskatu bez saules kaitīgās ietekmes. Ekskluzīvas augu eļļas un valriekstu ektraksts nodrošina ne tikai intensīvu ādas kopšanu, bet arī dabīgu iedeguma efektu sejai un ķermenim visos gadalaikos. Dažu stundu laikā pēc losjona uzklāšanas, āda iegūst viegli zeltainu un veselīgu iedeguma efektu, kuru var padarīt noturīgāku un izteiktāku ar atkārtotu losjona uzklāšanu vairākas dienas pēc kārtas.

  • Neaizsargā no UV staru kaitīgās ietekmes vai apdegumiem.
  • Nesatur parabēnus, silikonu, PEG, sintētiskas krāsvielas un dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas.
  • Dabīgs produkts. Dermatoloģiski testēta efektivitāte un saderība ar ādu.
  • EcoControl dabīgās kosmētikas sertifikāts.

image2 (21)

Mans vērtējums – trīs galvenās lietas, ar ko šis paštonējošais losjons ATŠĶIRAS no citiem, kas mēģināti:

  1. Tam VISPĀR NAV nepatīkamā aromāta, ko visas, kas kaut reizi pamēģinājušas paštonējošos produktus, labi zina! 🙂 Krēmam ir ļoti maiga un patīkama smarža, kas nemainās arī pēc uzklāšanas uz ādas!
  2. Tas klājas lieliski, izlīdzinās pa ādu bez problēmām (lai gan nav tonēts, ir caurspīdīgs) un tas pats labākais – rezultāts nav mākslīgs un ļoti spēcīgs! Pirmajā lietošanas reizē iedeguma tonis ir ļoti viegls, vairāk kā mirdzums, kā veselīgāks izskats. Losjons jālieto katru dienu, līdz sasniedz to savu vēlamo iedeguma toni. Man pietiek ar 2-3 reizēm, lai iegūtu tādu viegli, it kā “tikko pēc atvaļinājuma siltajās zemēs” izskatu. Un tas nav “pus-vasaru cepos pludmalē” izskats! 🙂
  3. Lietojot to sejai – pluss par to, ka losjons nesakrājas ādas porās un nerada nevienmerīgu toni, kā arī nenosprosto poras. Man, kā kombinētas ādas ar paplašinātām porām īpašniecei, tas ir būtiski!

Mazs mīnuss par to, ka iepakojuma tilpums – 75ml – ir ļoti mazs, ja gribas šo produktu izmantot visam ķermenim. Tomēr kopumā es esmu atradusi jaunu favorītu attiecībā uz paštonējošiem losjoniem/krēmiem! Izmantoju to galvenokārt sejai un dekoltē zonai, lietoju vakaros, lai no rīta pamostos ar veselīgu un vasarīgu ādas toni!

Annemarie Borlind kopjošo kosmētiku, kā arī dekoratīvo kosmētiku PILNĀ izvēlē meklē mājīgajā dabīgo un eko preču veikaliņā “Lavandas” Rīgā, Elizabetes ielā 25 un www.lavandas.lv!

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s