PHYTODENSIA Plumping matu kopšanas līdzekļi piepildītiem un kupliem matiem – vai darbojas?

image1 (24)

Maniem garajiem un gaiši krāsotajiem matiem tas, kas visbiežāk šķietami trūkst, ir apjoms. Zinu, ka brīnumlīdzekļu nav un matus NAV iespējams dabūt uz pusi biezākus, tomēr – ar pareizajiem līdzekļiem var panākt, ka tie ne tikai izskatās, bet arī ir veselīgāki, kuplāki un dzīvīgāki. Šoreiz par aptiekās iegādājamu matu kopšanas zīmolu – PHYTO. Mana pirmā iepazīšanās, iepazīstinu arī Tevi! 

Matus atjaunojošs, piepildošs šampūns (200ml, 21-23€)

image3 (9)

A replumping shampoo for aging hair. A mix of vernonia and grape poluphenols to invigorate the scalp and revitalize the beauty of the hair. Hyaluronic acid penetrates at the heart of the hair fiber and acacia collagen coats the hair cuticle – both work to enrich the formula to give body and substance to the hair. This lightweight shampoo gently cleanses and leaves hair feeling more soft, more beautiful and full of volume.

Mans vērtējums – viegls un maigs šampūns, kas labi attīra matus, nepadarot tos pinkainus un sausus. Ļoti patīkama, krēmīga un putojoša konsistence, viegls, neuzbāzīgs aromāts. Mati tiek labi attīrīti, līdz ar to kļūst kuplāki. Protams, tikai viens tas nespēs darīt brīnumus, jālieto arī pārējie līdzekļi no šīs sērijas. Pluss par pudeli, kas ir no zeltītas krāsas metāla – skaista, smaga, forši izskatās vannas istabas plauktiņā! 🙂

Matus atjaunojoša, piepildoša maska (175ml, 49-53€)

image2 (16)

The Phytodensia Mask is formulated to deliver a mix of vernonia and grape poluphehols to invigorate the scalp and revitalize the beauty of the hair. Hyaluronic acid penetrates at the heart of the hair fiber and acacia collagen shields the hair cuticle – both to work to enrich the formula to give body and substance to the hair. With its light, fluid texture, this mask gives fullness without the weight leaving hair voluptuous, revitalized and full of body.

Mans vērtējums – man šī maska vairāk atgādina kondicionieri. Ļoti vieglas konsistences. Paturot matos ilgāk – burtiski iesūcas tajos. Lielas atšķirības rezultātā, izmantojot kā kondicionieri vai masku, es nejutu. Tomēr iedarbība man patika – mati kļūst maigi, gludi, viegli ķemmējami. Ļoti gaisīgi, pēc žāvēšanas redzams apjoms un kuplums. Patīkams, viegls aromāts, kas saglabājas arī pēc žāvēšanas. Šķiet, ka piešķir matiem arī papildus spīdumu, veselīgs izskats.

Matus atjaunojošs, piepildošs serums (30ml, 45-49€)

image4 (4)

Specially formulated to plump aging hair, Phytodensia Serum is formulated with vitamin-rich peptides to restore youthful looking hair. A mix of vernonia and grape polyphenols to invigorate the scalp and revitalize the beauty of the hair. This non-oily serum invigorates the scalp. Day after day, hair feels stronger, more resilient and youthful looking.

Mans vērtējums – šis bija tas produkts, ko vēlējos izmēģināt visvairāk! Ieguvis arī žurnāla “Pastaiga” labākās jaunās kosmētikas topa 2017 balvu kategorijā “produkti matiem”, tas mani viennozīmīgi bija ieinteresējis. Nē, es neesmu lētticīga un nedomāju, ka eksistē matu serums, kas spēj matus padarīt 2x biezākus u.tml. Tomēr – arī matiem ir nepieciešama papildus barošana un rūpes. Sevišķi pēc ziemas perioda, pavasarī, kad mūsu organisms jau pats par sevi ir novājināts. Un šis serums man ĻOTI patika!

Pirmkārt – tas nav eļļains, nepadara matus smagus un netīrus. Neliek tiem ātrāk taukoties. Tas ir viegls, pat ūdeņains. Jāklāj uz galvas ādas, jāiemasē. Es masāžai veltu kādu brītiņu, citādi serumam nav jēgas. Lai tas spētu darboties, ir nepieciešama asinsrite. Pēcāk mati kļūst ļoti kupli, efekts saglabājas visu dienu.

Rezultāts – pēc mēneša lietošanas man šķiet, ka samazinājusies matu izkrišana. Nebija tā, ka tie izkrīt šausmīgi daudz, bet vienmēr šķiet, ka varētu arī mazāk, jo neesmu nekāda super-biezo matu īpašniece. Otrs – mati izskatās kuplāki, biezāki. Droši vien tas ir visas šīs sērijas nopelns. Trešais – tie šķiet gludāki, spīdīgāki un veselīgāki. Protams, lai rezultāts būtu pilnīgs, šis serums būtu jālieto krietni ilgāk, bet es to arī darīšu, jo pirmā iepazīšanās ir veiksmīga. Vienīgais mīnuss, ko varu nosaukt – serums jālieto ar pipeti, kas man šķiet gaužām neērti. Taču pēc pāris lietošanas reizēm arī pie tā pierodu un problēmas šī produkta dozēšana vairs nesagādā.

Kopumā par visu līniju – foršs ir viss, produkti viens otru papildina (kā tam arī vajadzētu būt). Tomēr serums ir mans favorīts. Un – domāju, ka arī viens pats tas tomēr spētu sniegt ļoti labu rezultātu! 🙂


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s