PHILIPS Lumea Prestige fotoepilators – KĀDU REZULTĀTU sniedz pēc 2 mēnešu lietošanas?

image1 (30)

Mans iepazīšanās stāsts ar šo fotoepilatoru un fotoepilāciju vispār iesākās precīzi pirms 2 mēnešiem. Pa šo laiku esmu paguvusi iziet cauri dažādām ierīces lietošanas fāzēm – no sajūsmas līdz vilšanās sajūtai un atpakaļ. Kopā 2 mēnešu laikā paguvu šo ierīci izmantot 4 reizes (ik pēc 2 nedēļām). Kāds tad ir tas gala slēdziens – esmu vai neesmu es gatava pludmales sezonai – par to šoreiz! 

PHILIPS Lumea Prestige

image2 (18)

Kas ir Philips Lumea Prestige fotoepilators? Kāda bija mana pirmā iepazīšanās ar to, sajūtas lietojot? Lasi te – Pirmā iepazīšanās ar PHILIPS Lumea Prestige fotoepilatoru – kas tas ir un, kā darbojas?

image2

Mans vērtējums par Philips Lumea Prestige pēc 2 mēnešu lietošanas – kā jau minēju, pa šiem diviem mēnešiem, saistībā ar šo fotoepilatoru un fotoepilāciju vispār, esmu izgājusi cauri plašai emociju gammai – no sajūsmas līdz vilšanās sajūtai un atpakaļ.

Pats, pats sākums – saņemot fotoepilatoru, loģiski, ka pirmais, ko daru – izstudēju lietošanas pamācību. Godīgi sakot, iespējamās blakusparādības, ādas reakcijas/nepanesības un šo ierīci spēj nobiedēt. Apdegumi, rētas, pigmentācijas problēmas… Drošības nolūkos jāveic tests pāris vietās uz ādas (zonās, kur vēlies veikt lieko matiņu likvidēšanu). Tad 24 stundu gaidīšana un cerēšana, ka āda teiks – viss ok! Un ar mani tā arī bija – āda deva zaļo gaismu, pašai prieks liels, ķeramies pie lietas!

Pirmā lietošanas reize – laužu stereotipu pašai sev, jo tas NAV sāpīgi! It nemaz! Nu labi – vietām ir sajūta, ka iedzeltu mazs odiņš, tomēr tas ir paciešams un pat nav nepatīkami. Otrs iepriecinājums – procedūra ir ātra. Apstrādājot abas kājas līdz celim, paduses un bikini zonu, man pietiek ar kādām 20 minūtēm. Tas tiešām ir pasākums ko fiksi veikt vakarā pēc dušas, pirms gulētiešanas. Trešais prieks – āda jūtas ļoti labi, arī otrā rītā nav pat apsārtuma! Pluss par smart tehnoloģiju – ierīce pati spēj atrast to darbības stiprumu, kas piemērots tieši tavai ādai, vadoties pēc tās krāsas.

Otrā reize – viss tāpat kā pirmajā reizē, bet jau sāku gaidīt tos pirmos rezultātus, kurus vēl arvien nemanu. Pēc pirmās reizes – nekā. Pēc otrās – tāpat, šķiet, ka nekā. Matiņi aug kā auguši, mazāk to nav, arī augšanas ātrums nešķiet sabremzējies. Galvā jau gribi, negribi iezogas doma, ka kaut kas te īsti nestrādā…

Trešā lietošanas reize – man nāk komplektā ar lielu skepsi. Rezultātus neredzu, bet procedūru veicu tikpat rūpīgi, kā divas pirmās. Aptuveni nedēļu pēc 3. procedūras BEIDZOT sāku redzēt, ka kaut kas notiek! Sāk izskatīties, ka vietām matiņu paliek mazāk. Tie arī nedaudz lēnāk ataug. Ilgāks kļūst laiks starp skūšanās reizēm.

Ceturtā reize – pēc tās arvien izteiktāk redzu, ka liekie matiņi izzūd. Tie, kas paliek aug lēnāk, šķiet vājāki. Tomēr – savā prātā biju iedomājusies, ka šis rezultāts būs vēl izteiktāks, ka āda būs vēl gludāka. Ir sajūta, ka man ar šīm 4 reizēm ir par maz. Vajadzētu vēl vismaz vienu vai pat divas – tad domāju, ka matiņus spētu uzvarēt vēl pārliecinošāk.

PLUSI 

 • Ierīce ir ļoti ērta un vienkārša lietošanā, apsveicama ir smart tehnoloģija, kas ļoti atvieglo galvas lauzīšanas procesu par piemērotāko režīmu;
 • Lietošana ir ātra;
 • Matiņu likvidēšana nav sāpīga;
 • Man nebija arī nekādu blakusparādību – pat ne apsārtuma. Āda jūtās un izskatās labi:
 • Ierīce pamazām samazina matiņu augšanas ātrumu, padara tos vājākus, visbeidzot – iznīcina.

MĪNUSI

 • Lietošana prasa precizitāti – ik pēc 2 nedēļām, turklāt – procedūra jāveic rūpīgi, lai vienmērīgi apstrādātu konkrēto zonu;
 • Rezultāts (vismaz manā gadījumā) nāk vēlāk, kā biju domājusi;
 • Pēc 4 lietošanas reizēm tas nav tik izteikts, kā biju gaidījusi, noteikti ir nepieciešamas vēl dažas reizes.

Kopumā es vari teikt, ka šī noteikti IR ierīce, kurā vērts investēt, ja liekie matiņi un cīņa ar tiem tev šķiet nebeidzama un kaitinoša (kā tas ir, domāju, gandrīz mums visām). Šis fotoepilators reāli sabremzē matiņu augšanas ātrumu, tie kļūst vājāki, līdz izkrīt. Tad, kad šis sākuma cikls ar vairākām lietošanas reizēm pēc kārtas, līdz sasniegts vēlamais rezultāts, ir iziets, tad jau viss paliek daudz vienkāršāk. Ierīce tad jālieto stipri retāk – vien, lai uzturētu esošo rezultātu!

Vairāk uzzini www.philips.lv

 

 

 


2 domas par “PHILIPS Lumea Prestige fotoepilators – KĀDU REZULTĀTU sniedz pēc 2 mēnešu lietošanas?

 1. Sveika.
  Ļoti patika Tava atsauksme par konkrēto produktu, tāpēc vēlos Tev jautāt:
  1. Šobrīd douglas’ā ir liela atlaide (no 499€ uz 299,40€) ierīcei “Philips Lumea IPL SC2008/11”, vai zini ar ko šis fotoepilators atšķiras no Tevis aprakstītā?
  2. Cik ilgi pirms procedūras ir jāskujas vai jāveic vaksācija?
  3. Kādus krēmus vai citus ķermeņa kopšanas produktus lietot pirms vai pēc procedūras (uz apstrādātajām zonām)?

  Patīk

  1. Linda! Paldies par interesi un jautājumiem! Pilnīgi precīzi nepateikšu, ar ko Tavs nolūkotais modelis atšķirās, bet apskatoties to http://www.philips.lv redzu, ka principā viss tas pats – gan maināmie uzgaļi, gan režīma izvēles iespējas. Iespējams, atšķiras tas, ka Lumea Prestige pats piemeklē to īsto režīmu vadoties no ādas krāsas! Jo pēc būtības – darbības princips jau šīm ierīcēm neatšķirās!

   Pirms procedūras vēlams skūties īsi pirms (bet ne tieši pirms, jo āda nedrīkst būt bojāta). Es to darīju iepriekšējā dienā, lai āda nomierinās, bet matiņu vēl nav.

   Attiecībā uz ķermeņa kosmētiku – pirms procedūras neko! Vēlams ieiet dušā, nomazgāties un kārtīgi noslaucīties. Ādai jābūt tīrai (bez krēmiem, eļļām u.tml.) un sausai! Pēc procedūras vari lietot savu iecienīto ķermeņa krēmu, ierobežojumu nav. Nu varbūt nevajag gluži likt kādu spēcīgu sildošu pretcelulīta krēmu 🙂 Es lietoju vienkārši mitrinošu krēmu.

   Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s