Mitruma lādiņš ādai – JAUNAIS Hydra Genius Aloe Water no L’Oreal Paris!

image1 (30)

Iestājoties pavasarim un tuvojoties vasarai mēs gluži neviļus sākam izvēlēties citādākus līdzekļus sejas ādas kopšanai. Vairāk mitrinošus, ne barojošus, vieglākus pēc konsistences, jo smagie un biezie līdzekļi sāk radīt diskomfortu. Nu tad lūk – viens jaunums ar kuru, iespējams, vērts iepazīties!

Hydra Genius mitrinošs fluīds ar alveju un hialuronskābi (70ml, 12.99€)

image3 (9)

Šķidras, netaukainas konsistences ādas mitrinātājs, bagātināts ar alvejas ūdeni, kas satur ādas mitrināšanai būtiskas minerālvielas un hialuronskābi. Tas acumirklī iesūcas ādā un nodrošina netaukainu rezultātu. Rezultāts – 72 stundas mitrināta āda (instrumentālā testa rezultāti), svaigāka un maigāka āda. Dienu no dienas: āda ir ilgstoši mitrināta.

image2 (17)

Mans vērtējums – līdzeklis, kurā apvienoti divi neapstrīdami spēcīgi mitrinātāji – alvejas sula un hialuronskābe. Tas viss pārvērsts ļoti vieglas un maigas želej-veida konsistences līdzeklī, kas uz ādas uzklājot izkūst un acumirklī iesūcas. Izteikts mitrinošais efekts, viegla, patīkama sajūta. Nerada lieku spīdumu, ļauj ādai justies labi. Kopumā pieejami 3 dažādiem ādas tipiem (normālai/sausai, sausai/jutīgai un normālai/kombinētai) paredzēti varianti. Izmēģināju tieši normālai/kombinētai ādai paredzēto.

Šis mitrinātājs, ko es pat varētu dēvēt par mitrinošu serumu, būs ļoti piemērots vasarā, jo nerada smagu, taukainu, lipīgu sajūtu. Patīkams lietošanā, sniedz ilgstoši mitrinošu rezultātu. Vienīgais, kas mani ne pārāk uzrunāja – aromāts, kas šķita par spēcīgu. Papildus pluss par to, ka līdzeklis jauki atsvaidzina ādu, sevišķi no rītiem. Šķita, ka arī nomierina – tas savukārt varētu būt labi pēc saules peldēm. Vienā lietošanas reizē pietiks ar pavisam nelielu daudzumu šī mitrinātāja, jo tas ļoti vienmērīgi izlīdzinās uz ādas. Un, protams, nevaru neminēt cenu, kas ir ļoti pieejama un iepriecina! Vienīgi žēl, ka mitrinātājs nesatur SPF, kas sniegtu vēl papildus pievienoto vērtību un samazinātu tūbiņu skaitu vannas istabas plauktiņā vasaras sezonā.

Meklē jauno Hydra Genuis Aloe Water TE!


Viena doma par “Mitruma lādiņš ādai – JAUNAIS Hydra Genius Aloe Water no L’Oreal Paris!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s