Ja garšo SALDS, bet gribas arī NOTIEVĒT – Canderel Stevia

image4 (3)

Ar Canderel Stevia saldinātājiem esmu pazīstama jau vairākus gadus. Kopš to atklāju, cukuru praktiski vairs nelietoju. Patiesībā – mums cukura mājās vairs nav. Izmantojam tikai šo un vēl šad tad – medu. Mērķis pat nebija notievēt, bet vienkārši – ierobežot cukura lietošanu. Jo ir skaidrs, ka to tāpat uzņemam ik dienas ar pārtiku, nu kādēļ vēl likt to klāt savai rīta kafijai? Vai esi mēģinājusi? Iesaku! 😉

KAS IR STĒVIJA? 

Stēvija ir augs ar unikālām saldināšanas spējām. To pazīst un jau gadsimtiem lietojuši Paragvajas guaranas indiāņi, un jau vairāk kā 30 gadus to plaši patērē arī Japānā. Līdz ar to šim augam pievērsušies pētnieki visā pasaulē. Izrādās – auga lapās esošais rebaudiozīds A ir īsta inovācija, jo tas ir dabīgi salds, bet bez kalorijām!

KUR AUG STĒVIJA, KĀ TO AUDZĒ?

Dabā stēvija aug Dienvidamerikā, Brazīlijā, Argentīnā un Paragvajā. Taču mūsdienās stēviju kultivē arī Dienvidkorejā, Ķīnā un citur pasaulē. Tai ir vajadzīgs silts klimats – ar vidējo gaisa temperatūru +25 grādi, kā arī smilšaina augsne.

Stēvijas audzēšanā ir jāizmanto roku darbs un nepieciešama pastāvīga uzmanība. Svarīgs ir arī lietus un, protams, saule. Stēvijas ražu novāc līdz pat 4 reizēm gadā. Saldinātāja iegūšanā izmanto tieši auga lapas, kuras ideālā gadījumā tiek žāvētas saulē. No tām arī iegūst rebaudiozīdu A.

REBAUDIOZĪDS A

Rebaudiozīds A ir saldākā stēvijas lapu sastāvdaļa, kas ir līdz pat 200(!) reizēm saldāka par cukuru! Šajā vielā, kas ir dabiski salda, vispār NAV KALORIJU, tā netiek uzsūkta organismā, tai nav uzturvērtības. Līdz ar to gala rezultātā tiek iegūts saldinātājs, kas ļauj baudīt saldu garšu, neuztraucoties par liekajām kalorijām!

CANDEREL STEVIA

Canderel Stevia ir saldinātājs, kas iegūts no stēvijas auga. Tā ir dabiska cukura alternatīva bez liekām kalorijām. Canderel Stevia droši var izmantot visa ģimene. Tas piemērots arī tiem, kas vēlas padarīt savu dzīvesveidu veselīgāku, atbrīvoties no liekā svara. Tāpat – ieteicams arī diabēta pacientiem. Vēl būtiski – Canderel Stevia ir arī bezglutēna produkts (nesatur kviešus, miežus, rudzus un auzas).

Canderel Stevia produkti pieejami dažādos formātos, lai katrs vari izvēlēties to, kas patīk vislabāk – pulvera, granulētā veidā (kā cukurs), vai tablešu formā. To var izmantot gan dažādu karstu vai aukstu dzērienu saldināšanai, gan arī – ēdienu pagatavošanai.

Mana pieredze ar Canderel Stevia – kā jau minēju, mūsu ģimenē šo saldinātāju izmantojam jau vairākus gadus. Iepazinos ar to grūtniecības laikā, kad vēlējos ierobežot cukura patēriņu, bet salda kafija no rītiem man garšo. Un tā tas palicis par veselīgu ieradumu, kuru vairs nevēlos mainīt. Cukura mums mājās nav, to vairs nelietojam. Tāpat jau ikdienā ar pārtiku cukuru uzņemam un bieži – vairāk, kā vajadzētu. Tādēļ vēl jo vairāk – ir forši, ka savu rīta kafiju vai tēju varam saldināt bez liekām kalorijām.

Esmu izmantojusi Canderel Stevia arī ēdienu pagatavošanā – sanāk labi. Der gan kūkās, gan, piemēram, kuļot putukrējumu. Principā – šis ir veids, kā samazināt kaloriju daudzumu arī mājās gatavotos desertos. Tomēr – tas mūsu mājās nav primārais, jo tievēšanas jautājums nav ļoti būtisks. Vairāk – tieši dzīvot un ēst veselīgāk, samazinot ikdienā patērēto cukur daudzumu! Un pamatā to tīrā veidā visvairāk izmantojām tieši karsto dzērienu pagatavošanā. No Canderel Stevia produktiem mūsu mājās iecienītākie ir pulvera veida, ko ērti var pievienot ēdieniem (kaut vai brokastu pārslām vai jogurtam, vienkārši uzkaisot virsū) un paciņas, kas foršas tieši pie karstajiem dzērieniem! 🙂

Canderel Stevia paciņās (130x2g 11.60€ vai 40x2g 5.33€)

image1 (26)

Canderel Stevia pulveris (40g, 5.33€)

image3 (7)

Canderel Stevia tabletes (100 tabletes kārbā 5.33€ un tabletes papildināšanai 3×100 12.76€)

image2 (14)

Canderel Stevia produktus visizdevīgāk iegādāties www.internetaptieka.lv!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s