Maria Galland 360 Lumin’èclat silky cream – sejas krēms aizņemtajām

image1 (13)

Darbi, pienākumi, ikdiena paiet vienā skriešanā? Bērns, māja, negulētas naktis? Tas viss atstāj pēdas arī sejas ādā, vai ne? Ja tev vēl nav nopietnu ādas novecošanās pazīmju, bet vairs nepietiek arī ar vienkārši mitrinošu krēmu, jo prasības ir augušas, šis ir kaut kas, kam vērts pievērst uzmanību! 

360 Lumin’èclat silky cream (50ml, 78€)

image3 (2)

360 dienas un nakts krēms ir speciāli izstrādāts aizņemtām sievietēm ar dinamisku dzīvesveidu. Tas atrisina visas ādas problēmas, kas rodas stresa un aizņemtības dēļ. Krēms ādai piešķir intensīvu mirdzumu, kā arī mazina noguruma un pirmās novecošanās pazīmes. Pilnvērtīgais sastāvs nodrošina mitrināšanu un lielisku izskatu jebkurā laikā. Krēmam ir maiga tekstūra, kas ātri iesūcas ādā, un atsvaidzinošs aromāts ar piparmētras un citrusaugļu notīm.

Mans vērtējums – sejas krēms, vērtīgs atradums! Man patika tas, ka šis krēms nav spēcīgs anti-age, bet izstrādāts tieši pirmajām novecošanās pazīmēm. Tas ir iedarbīgs, bet tajā pašā laikā nepārslogo ādu. Man, kā maza bērna mammai, gan dienas, gan vēl joprojām šad tad arī naktis mēdz būt ar stresiņu. Tāpat – sēdošs darbs, pārsvarā pie datora. Tas viss atstāj pēdas arī sejas ādā. Gribētos, lai tā ir dzīvīgāka, veselīgāka ar smukāku toni. Sevišķi tagad – pēc ziemas perioda.

Pats pirmais – krēmam ir lieliska, viegla konsistence. Tas der arī manai kombinētajai ādai, nepadarot to spīdīgu. Es pat teiktu – nedaudz matē ādu. Tajā pašā laikā – domāju, tas ideāli mitrinās un baros arī sausu ādu. Krēms ātri iesūcas ādā, acumirklī uzlabojot tās toni. Ja āda ir apsārtusi, krēms to nomierina. Tas piešķir tādu veselīgāku izskatu, jā, arī vieglu, maigu mirdzumu. Krēms mazina noguruma pazīmes, padara ādu elastīgu un gludu. Tas ideāli sagatavo ādu make-up. Pluss – tam ir jauka, eleganta smarža, kas nav mazsvarīgi. Lietoju šo krēmu nu jau mēneša garumā un ar rezultātu esmu ļoti apmierināta! Tiesa – lietoju šo krēmu tikai no rītiem, vakariem atstājot nakts krēmu, bet principā – krēms piemērots lietošanai gan kā dienas, gan nakts krēms.

Es teiktu – šis ir tāds jauks ikdienas krēms, kas parūpēsies par ādu, sniedzot tai visu, kas nepieciešams. Vienīgais mīnuss – krēmam nav saules aizsargfiltru. Ja tas vēl saturētu arī vismaz SPF15, vispār būtu ideāls! Protams, šis krēms vairāk paredzēts jaunām sievietēm, ja vēlies izteiktāku anti-age efektu, jāmeklē pēc cita produkta!

Maria Galland produkti pieejami salonos KOLONNA un veikalā/noliktavā Rīgā, Hanzas ielā 10!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s