Interesants atradums – MARY COHR Perfect Gel Cleanser

image1 (19)

Tās, kas seko maniem ierakstiem, zina, ka esmu sejas ādas attīrošo līdzekļu fans. Laikam nav neviens cits kosmētikas produkts, kas man spēj sagādāt vairāk prieka, kā kāds jauns attīrošais līdzeklis. Vēlams ar kaut ko interesants, neparasts, inovatīvs. Tad nu lūk – šis Mary Cohr attīrošais gels pats par sevi it kā nav jaunums, bet man tas bija jauns un ļoti iepatikās. Ar ko? Uzzini!

Perfect Gel Cleanser (125ml, 33.15€)

Attīrošs gels visiem ādas tipiem ar kamēlijas eļļu, kas ātri un efektīvi attīra ādu no kosmētikas un netīrumiem. Kamēlijas eļļa baro, nomierina un mīkstina sejas ādu. Gela tekstūra attīrīšanas laikā mainās trīs reizes – gels, eļļa, emulsija.

Mans vērtējums – tas lielais šī līdzekļa pluss ir tieši neparastā tekstūra, kas lietošanas laikā tiešām mainās 3 reizes – sākumā gels, tad eļļa un, sajaucoties ar ūdeni, viegla pienveida emulsija. Tas padara ādas attīrīšanas rituālu vēl baudāmāku, ļoti patīkamu. Viss tiek apvienots ar masāžu, jo, lai līdzeklis no gela pārvērstos eļļā, tas maigi, bet jūtami jāiemasē ādā. Pievienotā vērtība ir ļoti maigā, sievišķīgā smarža, kas procesu vēl jo vairāk paspilgtina. Rezultāts – āda tiek maigi, bet jūtami attīrīta, kļūst ļoti mīksta, gluda un izskatās atpūtusies. Dienas laikā arī šķietami mazāk taukojas, ir tīra, svaiga, skaista. Mīnuss – šis nebūs līdzeklis, ar kuru varēsi noņemt acu dekoratīvo kosmētiku, tai jāizvēlas kas cits. Es teiktu – foršs attīrošais līdzeklis sejas ādai, ja meklē ko interesantu, foršu lietošanā, ar papildus pievienoto vērtību.


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s