JAUNUMS no Madara Cosmetics – CITY CC krēms

image1 (18)

Pavisam svaigs jaunums no Madara Cosmetics šajā pavasarī – CITY CC krēms, kas apvieno sevī ādas toņa korekciju, aizsardzību no UV stariem un mitrināšanu. Kāds tad ir? Testēju! 

Inovācija: dabīga SPF15 formula ar samtainu tekstūru, kas viegli klājas, piešķirot ādai dabisku, vienmērīgu toni un starojošu izskatu. CITY CC krēms koriģē visas ādas toņa nepilnības – blāvumu, apsārtumu, dzeltenīgumu un pigmentācijas plankumus. Efektīvi sargā ādu no UVA/UVB starojuma un pilsētvides negatīvās ietekmes, palīdzot novērst kairinājumu. Bagātināts ar hialuronskābi, kas rūpējas par ādas mitrināšanu visas dienas garumā. Lieto vienu pašu vai pēc mitrinoša dienas krēma. Piemērots visiem ādas tipiem.

image2 (10)

Mans vērtējums – pati ideja nav jauna. Šāda formāta krēmus, ar to domāju – tādus, kas aizsargā ādu no nelabvēlīgās pilsētvides ietekmes – tirgū piedāvā jau vairāki zīmoli. No zināmākajiem (un tas šķiet bija arī viens no pirmajiem) – The Body Shop Skin Defence esence sejas ādas aizsardzībai SPF 50 PA++++ un vēl nesen arī Mary Cohr Latvijā ieveda savu jauno PURE DEFENSE MULTI-PROTECTION CREAM SPF 15. Jāteic gan – abi minētie ir krēmi, ne CC krēmi, turklāt – ne dabīgo zīmolu pārstāvēti.

Kas tad šajā jaunajā Madara Cosmetics krēmā ir tāds īpašs? Tas pats galvenais, ir tas, ka šis CC krēms ietver saules aizsargfiltrus (SPF15), kas radīti, izmantojot tikai drošas, ādai draudzīgas sastāvdaļas. Es gan neņemos atbildēt uz jautājumu, cik draudzīgas vai nedraudzīgas sastāvdaļas izmanto citu zīmolu līdzekļi, bet ir skaidrs, ka tās atšķiras. Katrā ziņā – šis izklausās labi, vai ne? Vēl – šim CC krēmam ir pievienota hialuronskābe un antioksidantu kokteilis, kas kopā rūpējas par ādas mitrināšanu un noguruma pazīmju novēršanu, ādas atdzīvināšanu.

Rezultāts – šis CC krēms ir patīkams pēc tekstūras un klājas tiešām nevainojami. Izlīdzinās uz ādas, saplūst ar tās dabīgo toni. Klājums ir viegls, pat caurspīdīgs, tomēr – ādas toni koriģējošs. Nē, šis nebūs līdzeklis, kas nomaskēs tādas ādas nepilnības kā, piemēram, paplašinātas poras, pumpiņas, grumbiņas, dažādus citus defektiņus. Te vairāk ir runa par toni, kas tiks koriģēts – tas fakts. Rezultāts ir jauks, jo šis CC krēms it kā piešķir ādai mirdzumu un uzlabo tās izskatu. Protams, pluss par SPF15, antioksidantu kokteili un papildus ādas mitrināšanu, kas ir jūtama – nav ne miņas no sausuma, āda visas dienas garumā jūtas un izskatās labi. Tāds feins līdzeklis dabiskam, bet koptam ādas ikdienas izskatam. Neteikšu, ka labākais, kas mēģināts, bet slikts arī nav 🙂

KURAI PATIKS? Patiks, ja tavai ādai nav nepieciešama būtiska korekcija, nav izteiktu defektiņu. Ja ir tikai vēlme pēc dzīvīgāka ādas toņa, veselīgāka izskata, tad šo noteikti ir vērts izmēģināt. Patiks, ja esi vieglu maskējošo līdzekļu cienītāja, vēlies, lai tā segums būtu teju caurspīdīgs, ar pavisam vieglu toņa pieskārienu. Un, protams, patiks, ja vēlies iegūt ļoti dabīga, bet kopta izskata sejas ādu + pasargāt to no UV stariem, papildus mitrināt un palutināt.

KURAI NEPATIKS? Nepatiks, ja no maskējošā līdzekļa sagaidi sedzošu klājumu, vēlies, lai tas koriģē tādas ādas nepilnības, kā paplašinātas poras, grumbiņas, pumpiņas u.tml. Šī noteikti nebūs pamats kādam nopietnākam vakara make-up, tur jāizvēlas kāds sedzošāks tonālais krēms.


Viena doma par “JAUNUMS no Madara Cosmetics – CITY CC krēms

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s