JAUNUMS – Atoderm SOS Spray no BIODERMA!

image1 (15)

Izmēģinot šos BIODERMA produktus, sevišķi jaunumu – Atoderm SOS Spray, man gandrīz vai jāsaka – ŽĒL, ka ziema gandrīz beigusies…! 🙂 Jā, tiešām lieliski produkti, kas obligāti jāizmēģina visām, kuras zina, kas ir ādas sausums, nieze un citas tamlīdzīgas problēmas, neatkarīgi no gadalaika aiz loga.

Lai gan man pašai sausas ādas problēma ne ziemā, ne kādā citā gadalaikā nav aktuāla, šo BIODERMA jaunumu vēlējos izmēģināt tieši meitiņai (1,8 gadi), kuras ādiņa uz rokām un kājām, bet sevišķi vaidziņiem, ziemas laikā kļūst ļoti raupja, sausa un sakairināta. Esam mēģinājušas visdažādākos aptiekās pieejamos līdzekļus, arī barjerkrēmus, bet viss velti – tāds ļoti iepriecinošs rezultāts nav sasniegts (vai – tiek sasniegts ļoti īslaicīgi). Kā mums gāja ar šo jauno produktu? Uzzini!

Atoderm SOS Spray 

image3 (4)

Īpaši nomierinošs aerosols pret niezi sakairinātai, sausai vai ļoti sausai, jutīgai ādai. Tas tūlītēji remdē niezi un saglabā savu iedarbību 6h garumā. Atoderm SOS Spray bioloģiski kavē niezes procesu, nomierina ādu, atjauno ādas barjeru un aizsargā ādu no baktērijām, kuras rada kairinājumu un niezes pastiprināšanos. Tam ir īpaši viegla tekstūra, kas nodrošina nekavējošu atvēsinošu sajūtu un vienkāršu, ātru 360 grādu lietošanu. Piemērots lietošanai pieaugušiem, bērniem un zīdaiņiem uz sejas un ķermeņa.

image1 (16)

Mans vērtējums – ar pilnu atbildību varu teikt – šis ir vislabākais līdz šim iepazītais līdzeklis, kas reāli novērš sausu ādu! Rezultāts ir tūlītējs un ilgstošs. Kā jau minēju – to izmēģināju meitiņai, tādēļ jo sevišķi varu uzteikt to, ka līdzeklim nav aromāta, ir patīkama konsistence, tas perfekti izlīdzinās uz ādas un acumirklī iesūcas. Āda nepaliek taukaina, eļļaina, bet maiga un gluda. Līdzeklis gan novērš sausumu un niezi, gan arī uzlabo ādas toni, samazina apsārtumu. Visspēcīgāk to izjutu uz meitiņas vaidziņiem – vakarā uz sausās, sārtās un sakairinātās ādas uzklājot šo līdzekli, no rīta bērns pamostas ar pilnīgi normālu un veselīgu ādu! Man, kā mammai, par to ir ļoti liels prieks!

Vēl – līdzeklim ir šis izsmidzināmais aplikators. Pirmajā lietošanas reizē baidījos, kā būs, bet līdzeklis izsmidzinās ļoti saudzīgi, nav tā, ka iet viss pa gaisu! Tomēr, lietojot to uz bērna sejas, es uzsmidzinu uz savas rokas, un tad uzklāju uz bērna vaidziņiem. Pa tiešo droši var pūst uz ķermeņa – rokām, kājām. lai gan – tāpat līdzeklis būs jāizlīdzina ar roku.

Kopumā šis ir tiešām ļoti vērtīgs atklājums, kuru noteikti rekomendēju visām mammām, tāpat sievietēm pašām, ja sausa āda ir problēma. Mūsu mājās šo līdzekli sejai izmēģināja arī vīrs, kuram darbs daļēji saistīts ar uzturēšanos ārpus telpām un ziemas apstākļos āda tiek pastiprināti kairināta. Arī viņš šo spreju atzina par labu esam! 🙂

Atoderm īpaši barojoša dušas eļļa

image4 (2)

Pateicoties plūstošajai un ne taukainajai tekstūrai, dušas eļļa maigi tīra sausu, ļoti sausu un sakairinātu, jutīgu ādu. Tās izmeklētais sastāvs, kurā ir 33% lipīdus papildinošu un mitrinošu vielu, intensīvi baro ādu, mazina savilkuma sajūtu un aizsargā no ārējā stresa. Skin Barrier Therapy patents pasargā ļoti sausu ādu no baktērijām ,kuras rada kairinājumu. Īpaši vieglās un liegi smaržojošās putas ir īpaši radītas, ievērojot visjutīgākās ādas īpatnības. Pierādīta efektivitāte: mitrināšana 24 stundu garumā; pēc viena mēneša lietošanas āda ir par 39% vairāk mitrināta; Ilgstošam komfortam. Teicama panesība uz ādas, nekairina acis; Hipoalerģiska, bez parabēniem, krāsvielām un ziepēm.

Mans vērtējums – ļoti barojoša un patīkama dušas eļļa, kas izmantojama tieši ziemas laikā. Kā zināms – sausa āda, ejot dušā vai vannā, tiek vēl vairāk sausināta. Šī dušas eļļa ļauj baudīt dušu, nekreņķējoties par ādu. Man pašai pēc šīs eļļas lietošanas pat neprasījās pēc ķermeņa krēmiem un losjoniem, ko citādi izmantoju vienmēr. Meitiņai šī eļļa bija vērtīga mazgājot rociņas un kājiņas, kas ziemas periodā ir ļoti sausas. Dušā un vannā viņai ļoooti patīk un nu arī vairs nav iemesla šo pasākumu dozēt! 🙂

 

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s