Sievišķīgas matu LOKAS ātri un vienkārši ar PHILIPS StyleCare Prestige!

image4 (2)

Vienalga vai esi garu vai vidēji garu matu īpašniece, lokas vēlies svētkos vai katru dienu, šī ir ierīce, kas pilnīgi noteikti neatstās vienaldzīgu. Man tā ir pavisam jauna pasaule, attiecībā uz skaistu matu loku iegūšanu. PHILIPS StyleCare Prestige – iepazīstos pati un iepazīstinu Tevi! 

PHILIPS StyleCare Prestige automātiskais lokveidis

image5 (1)

Vienmēr esmu bijusi garu un taisnu matu īpašniece. Pārkāpjot 30 gadu slieksnim ar to esmu jau samierinājusies 🙂 , bet agrāk, cik sevi atceros, vienmēr esmu gribējusi lokas. Man šķita, ka tad mati izskatās kuplāki, skaistāki, sievišķīgāki. Esmu izmēģinājusi gan visvisādus matu ruļļus, matu gofrējošas ierīces, protams, arī lokšķēres. Ar pēdējām nekad neesmu spējusi tā pa īstam iedraudzēties. Matu lokošana ar lokšķērēm man vienmēr šķitis pārāk garš un piņķerīgs process. Lai tas rezultāts būtu skaists un lokas vienādas, noņemšanās ir ne pa jokam + mūždien arī pirkstus apdedzināju. Bet – tā tas bija līdz šim. Nu esmu iepazinusies ar automātisko lokveidi un jāsaka – man tā ir pavisam jauna pasaule!

PHILIPS StyleCare Prestige izmēģināju ar lielu interesi un vienlaikus – zināmu skepsi. Neticēju, ka tā tiešām strādās. Sākotnēji šķita, ka tie solījumi ir pārāk rožaini un nez vai dzīvē tas tā būs. Bet ir! Ierīce ļauj iegūt pilnīgi vienādas, skaistas un ļoti sievišķīgas lokas tik ātri, ka pilnīgi neticās. Viss ir tiešām ļoti vienkārši – tev tikai jāiestata ierīce vajadzīgajā temperatūrā (es izmantoju pašus zemākos grādus) un jāķeras pie darba! Matus ņem šķipsnu pa šķipsnai un loko – liec šķipsnu pie ierīces, piespied pogu un ierīce tos ievilks iekšā. Pēc pāris sekundēm loka ir gatava. Man, lai ieveidotu visus matus, pagāja ne vairāk kā 15-20 minūtes. Pieļauju, ka tad, kad to darīšu jau kādu 5to reizi, roka būs ietrenēta un tas sanāks vēl ātrāk! Pluss ir tas, ka ierīci lietot ir ļoti ērti – gan turot vienā, gan otrā rokā, arī lokojot matus aizmugurē. Tas viss galvenokārt tādēļ, ka vari to turēt vertikālu un tev pašai gandrīz nekas nav jādara, tikai jāpieliek šķipsna pie ierīces , jāpiespiež poga un viss. Pārējais notiek pats no sevis.

Tas, no kā baidījos visvairāk – vai mati ierīcē nesapīsies, nesaķersies un galu galā – nesadegs. Jo piekritīsi, ierīce, kas pati ievelk matus iekšā kaut kur, kur ir pāri pa 100 grādiem, varētu raisīt šādas pārdomas, vai ne? BET arī te par visu ir padomāts. Pirmajā lietošanas reizē man 2 reizes gadījās situācija, kad matu šķipsna sapinās. Ierīce uzreiz sāk pīkstēt un izslēdzās. Šķipsna viegli iznāk ārā un nav nekāda sadegšanas riska. Kādēļ sapinās? Visticamāk – vai nu šķipna bija nedaudz par biezu vai arī nebija kārtīgi izķemmēta.

Vēl – apsveicami ir tas, ka šai ierīcei vari izvēlēties dažādus virzienus, kādos lokas tiks tītas – prom no sejas, uz seju vai automātiski (gan/gan). Tas ir ļoti būtiski, lai frizūra beigās izskatītos lieliska, visas lokas – perfekti vienādas. Vismaz man ar parastajām lokšķērēm darbojoties ar šo īsti negāja – lokas reizēm mēdza atšķirties pēc to virzieniem,  vienā un otrā sejas pusē, kas beigu beigās izskatās diezgan dīvaini.

Un visbeidzot – protams, ka radot šo ierīci, ir padomāts arī par matu aizsardzību un veselīguma saglabāšanu – ierīcei ir aizsargājošs keramiskais pārklājums ar keratīnu. Kā arī – pat ar vismazākajiem grādiem var ieveidot ideālas un noturīgas lokas (par to pārliecinājos), jo ierīces iekšpusē siltums ir vienmērīgs, tas jauki apņem matu šķipsnu, līdz ar to pietiek ar mazāku temperatūru.

Kopumā pilnīgi droši varu apgalvot, ka šī ir labākā matu lokošanas ierīce, ko jebkad esmu izmēģinājusi. Noteikti – ir vērts tādu iegūt savā īpašumā, jo tas ir ilgtermiņa ieguldījums skaistu matu vārdā!

image3 (2)

Lūk arī mans rezultāts – vieglas, skaistas, sievišķīgas lokas, kas tapušas nepilnās 15 minūtēs!

image1 (8)

Vairāk par PHILIPS StyleCare Prestige un tās tehniskajiem parametriem uzzini www.philips.lv!

 

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s