Tik smaržīgi un iedarbīgi – MARA Naturals ķermeņa kopšanas produkti!

image1 (9)

Ar Latvijā ražotajiem MARA Naturals produktiem jau tiku iepazinusies agrāk. Pirmais iespaids toreiz bija ļoti patīkams – kvalitatīva, iedarbīga kosmētika ar pārdomātām sastāvdaļām un fantastiskiem aromātiem. Šoreiz vairāk tieši par ķermeņa ādas kopšanu – ko šajā ziņā piedāvā MARA Naturals?

Esmu no tām sievietēm, kas pievērš lielu uzmanību ķermeņa ādas kopšanai. Tā man ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa, tieši tāpat, kā sejas ādas kopšana. Un, starp citu, šī gada viena no tendencēm skaistumkopšanas jomā ir NEAIZMIRST rūpēties par ķermeņa ādu, TIEŠI TĀPAT,  kā to darām ar seju! Jo tās pirmās novecošanās pazīmes bieži vien parādās ne tikai sejā, bet arī uz ķermeņa, piemēram, rokām, pēdām, kakla un dekoltē zonas… Galu galā 95% mūsu ādas neatrodas uz sejas un arī tā ir pelnījusi, lai to atceras.

Tāpat sievietēm bieži vien aktuāls ķermeņa kopšana kļūs, iestājoties grūtniecībai, jo ir bailes no strijām u.tml. Tomēr pats labākais cīņas veids arī šajā ziņā ir PROFILAKSE! 🙂 Tātad – vēl viens iemesls rūpēties par ķermeņa ādu regulāri, izmantojot kvalitatīvus un iedarbīgus līdzekļus. 🙂

Body cream “Elderberry” (120ml, 15.75€)

image3

The cream is enriched with Avocado Oil and Aloe Vera extract, intended for all skin types after water procedures and daily use, especially suitable for dry and tired skin. Vitalizes, nourishes and moisturizes skin. Aloe Vera Gel stimulates skin regeneration, improves skin tone and resilience, making skin velvety smooth. Avocado oil and soybean oil will hydrate and soften the skin. Vitamin A, B5 and E ensure a radiant, healthy look of the skin.

Mans vērtējums – bagātīgas (bet – ne smagas!) konsistences ķermeņa krēms, kas lieliski izlīdzinās uz ādas un ātri iesūcas tajā. Ar patīkamu, ļoti vieglu aromātu, kas patiks arī tām, kas šajā ziņā ir ļoti izvēlīgas. Uzteicams un ādu lutinošs sastāvs. Rezultāts ir pārliecinošs – āda kļūst zīdaini maiga un gluda. Izlīdzinās tās tonis, kopskats kļūst veselīgs un patīkams. Šis noteikti ir ikdienas ādas kopšanas produkts, ko var izmantot tieši vakarā, pirms gulētiešanas, pēc dušas vai vannas, lai bagātīgi mitrinātu un barotu ādu, ļaujot tai nakts laikā uzņemt visas krēmā esošās vērtīgās sastāvdaļas.

Body lotion “Blueberry” (200ml, 12€)

image2 (3)

Moisturizing light-texture body lotion is suitable for any skin type after water procedures. Gives a magnificent aroma to body. Improves the look of skin, restores firmness and returns the feeling of comfort. Skin becomes smooth, resilient and tender.

Mans vērtējums – super-vieglas konsistences ķermeņa losjons ar neatkārtojamu aromātu. Smaržo pēc kārtīgas vasaras! Mellenes ir vienas no manām mīļākajām ogām un tādēļ šis ķermeņa losjons vienkārši apbur. Tas ir lielisks ādas kopšanai ikdienā, brīžos, kad nepieciešama ātra ādas mitrināšana un skaistuma atjaunošana, piemēram, pēc baseina apmeklējuma, dušas no rītiem. Losjons ādā iesūcas zibenīgi, padarot to mitrinātu, maigu, gludu un elastīgu. Atjaunojas komforta sajūta un aromāts sniedz izteikti sievišķīgu un valdzinošu sajūtu.

Body yoghurt “Cranberry” (200g, 15.75€)

image4

Nourishing multivitamin yoghurt suitable for all skin types, especially recommended for dry skin. It moisturizes and protects the skin, improves skin color, supports natural hydro-lipid balance. Skin becomes smooth, resilient and firm.

Mans vērtējums – īpaši zīdainas tekstūras ķermeņa jogurts, kas klājas ideāli, ātri iesūcas ādā. Uzreiz jūtams, ka āda kļūst gludāka un elastīgāka. Krēms uz tās veido tādu kā kārtiņu, kas neļauj ādai izžūt. Bet sajūta nav ne lipīga, ne smaga. Āda izskatās ļoti labi, jūtas komfortabli. Dzērveņu aromāts ir izteikts, bet ne uzbāzīgs. Patiks tām, kuras mīl ogu aromātus, bet priekšroku dod kam rūgtākam, ne izteikti saldam. Īpaši labs efekts ir lietojot šo jogurtu uz nakti – no rīta pamostos ar ādu kā mazam bērnam, īpaši maigu, gludu un vienmērīgu. Jā, tas palīdz uzlabot un izlīdzināt arī ādas toni.

Body oil “Rhubarb” (100ml, 11€)

image5

Lightweight body massage oil. Fast absorbed into skin during massage, does not leave greasy stains on clothing. The blending contains avocado oil, almond oil, argan oil and rich source of vitamin E.

Mans vērtējums – ķermeņa eļļa, kuru var izmantot vairākos veidos. Pirmais – tā ir lieliska kā masāžas eļļa, piemēram, pretcelulīta masāžās! Lieto to kopā ar kādu no pretcelulīta masāžas ierīcēm un rezultāti noteikti neizpaliks. Otrs – eļļa ir ļoti barojoša, tādēļ to var izmantot arī, piemēram, vakaros pēc siltas vannas, pirms došanās gulēt. Līdz rītam eļļa būs kārtīgi ādā iesūkusies, pabarojusi, atjaunojusi to. Trešais – man šī eļļa patika arī lietojot pašā vannā, pievienojot ūdenim. Tādējādi pēc vannas tikai nosusinos un āda jau ir mitrināta un jūtas lieliski. Pati eļļa ir viegla, tomēr nebūs piemērota, piemēram, lietošanai no rīta, kad nav daudz laika. Aromāts gan ir brīnišķīgs – uzreiz rodas garšīgas asociācijas ar rabarberu kūku! 🙂

Lasi arī – Iepazīšanās ar MARA Naturals – dabīgi, smaržīgi un tik ļoti LATVISKI!

MARA Naturals produktus var iegādāties www.maranaturals.com!


Viena doma par “Tik smaržīgi un iedarbīgi – MARA Naturals ķermeņa kopšanas produkti!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s