Krēms sejas ādas kopšanai + tonālais krēms = Youth Time no Guinot!

image1 (7)

Pārkāpjot 30 gadu slieksnim esmu sākusi arvien biežāk aizdomāties par to, lai dekoratīvā kosmētika, ko lietoju ikdienā, būtu ne vien ar foršu vizuālo efektu, bet arī ādai draudzīga, patīkama, kopjoša. Šoreiz par vienu jauku atklājumu no Guinot – tonālo krēmu ar izteikti ādu kopjošās un ādu lutinošām sastāvdaļām.

Youth Time Foundation (30ml)

28153463_341969139634922_5743537727740051456_n

Youth Time tonālais krēms ar pretnovecošanās efektu visiem ādas tipiem – maiga tekstūra, izlīdzina grumbiņas un līnijas. Atjauno veselīgu ādas toni un piešķir tai mirdzumu. Pieejams 4 toņos. Jauns iepakojums ar dozatoru ļauj izlietot produktu līdz pēdējai tā pilītei.

image2 (2)

Mans vērtējums – viens no jaukākajiem tonālajiem krēmiem, ko pēdējā laikā esmu atklājusi. Jo sevišķi iepriecināja tā patīkamā tekstūra, kas ir ļoti viegla un maiga. Pirmajā brīdī tā nešķiet, bet tikko sāc izlīdzināt produktu uz ādas, tas kļūst lielisks. Un tas ir uzteicami, ņemot vērā, ka šis ir anti-age tonālais krēms, jo pierasts, ka tiem parasti ir smagnējas un biezas tekstūras.

Rezultāts ir lielisks – krēms izlīdzina ādu gan tekstūras, gan toņa ziņā. Nerada maskas efektu, ir teju neredzams uz ādas. Pat dienas gaismā. Nesakrājas porās, palīdz tās nomaskēt. Āda kļūst skaista un rezultāts ir noturīgs. Izmēģināju 3. no 4 pieejamajiem toņiem. Atzīstu – šobrīd, ziemas laikā, vēl tas ir nedaudz par tumšu, bet uz vasaru būs tieši laikā. Patika tas, ka tonis ļoti labi salāgojas ar ādu un nevis nokrāso to savā tonī, bet pastiprina ādas pašas dabīgo toni.

Pluss ir tas, ka šim tonālajam krēmam ir pievienotas izteikti kopjošas sastāvdaļas, kas to padara par ikdienas ādas kopšanas rutīnas turpinājumu. Sastāvā ir hialuronskābe, kas dziļi mitrina ādu un rūpējas par tās vienmērīgumu un gludumu. Aļģes (Alaria Esculanta) ekstrakts izteikti nostiprina ādu, Zaļās tējas ekstrakts padara to maigu un novērš alerģijas riskus. Savukārt E vitamīns ir spēcīgs antioksidans, kas cīnās ar ādas novecošanos, aizsargā to.

Visu minēto sastāvdaļu iedarbību jūtu tajā, ka tonālais krēms ādu nesausina, nerada alerģijas, nenosprosto poras, ļauj ādai elpot un justies labi gan ar šo produktu, gan to noņemot. Par pretnovecošanās efektu, protams, grūti spriest, tomēr domāju, ka tāds ir ,un ilgtermiņā lietots, šis tonālais krēms varētu būt jauks papildinājums ikdienas ādas kopšanas līdzekļiem.

Šis un citi Guinot produkti pieejami salonos KOLONNA un veikalā/noliktavā Rīgā, Hanzas ielā 10!

 

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s