Pirmā iepazīšanās ar PHILIPS Lumea Prestige fotoepilatoru – kas tas ir un, kā darbojas?

image1 (5)

Nevēlamā ķermeņa apmatojuma likvidēšana ir mūžsena un vienmēr aktuāla lieta, sevišķi daiļajam dzimumam. Arī man tajā skaitā. Tradicionālās likvidēšanas metodes nesniedz rezultātu, kas par 100% apmierinātu. Tad jāņem talkā kas jaudīgāks. Piemēram fotoepilators. Izvēlējos PHILIPS Lumea Prestige – kas tas ir un kā darbojas – uzzini! 

Kas ir PHILIPS Lumea Prestige?

Līdz šim fotoepilācija bija pieejama salonos, tā ir efektīva, bet samērā dārga liekā apmatojuma likvidēšanas procedūra. Tas, ko piedāvā PHILIPS – ierīci, ar kuras palīdzību šo procedūru vari veikt mājas apstākļos ātri, ērti, droši, turklāt ar ilgstošu rezultātu.

Philips Lumea Prestige fotoepilators «viss vienā» risinājums ilgstoši gludai ādai bez matiņiem, jo samazina matiņu daudzumu līdz pat 92 % jau pēc 3 procedūrām. Viegli lietojama, efektīva ierīce ar vairākiem piederumiem, kas ir unikāli konstruēti optimālu rezultātu nodrošināšanai visām ķermeņa zonām. SmartSkin sensors jebkurā laikā palīdz izvēlēties ādas tonim piemērotāko iestatījumu.

videoimage

“IPL tehnoloģija specializētos salonos ir pieejama kopš 1994. gada. Philips Lumea fotoepilators ir ierīce, kas atvasināta no šīs profesionālās IPL tehnoloģijas, sniedz iespēju vienkārši un efektīvi veikt šo procedūru mājās. Lumea Prestige ir 14 gadu pētījumu un attīstības rezultāts, kas radīts sadarbībā ar dermatologiem.” Toms Nuijs, Lumea izgudrotājs

Vēl pluss ir tas, ka šai ierīcei ir unikāli piederumi, kas konstruēti optimālu rezultātu nodrošināšanai visām ķermeņa zonām. Iedvesmojoties no katras ķermeņa zonas unikalitātes, Philips Lumea Prestige fotoepilators ir vienīgā IPL ierīce, kas piedāvā unikāli izliektus piederumus, kas veidoti, lai iegūtu optimālus rezultātus dažādās ķermeņa zonās. Piederumi atšķiras pēc formu kombinācijām, loga izmēra un filtriem un nodrošina specializētas procedūras ķermenim (kājām, rokām, vēderam) uz sejai (virs augšlūpas, zodam). Var izmantot arī bikini zonai un padusēm.

 

Vai tā ir piemērota man? Philips Lumea Prestige fotoepilators efektīvi, viegli un droši iedarbojas uz dažādiem matu un ādas tipiem. Ierīce iedarbojas uz dabiski tumši blondiem, brūniem un melniem matiņiem un ādas toņiem no ļoti gaiša līdz tumši brūnam. Tāpat kā citas procedūras, kas izmanto IPL, Philips Lumea nevar izmantot baltu/sirmu, gaiši blondu vai sarkanu matiņu apstrādāšanai, un ierīce nav piemērota ļoti tumšai ādai*. Tas ir izskaidrojams tādējādi, ka starp matu krāsas pigmentu un ādas toņa pigmentu nepieciešams liels kontrasts.

Atbilstoši ādas toņi
bri950_emerald_skintones-v2
Atbilstoši matiņu toņi
bri950-emerald_haircolors-v2
Vairāk uzzini – www.philips.lv!
Kā tas darbojas – mana pirmā iepazīšanās!

image2

Ieguvu iespēju iepazīties ar PHILIPS Lumea Prestige, pateicoties Womstar.lv! 🙂 Saņemot šo ierīci biju ļoti priecīga, jo jau sen gribēju ko tādu izmēģināt. Līdz šim man nav bijusi pieredze ar fotoepilāciju. Vienmēr esmu izvēlējusies ļoti tradicionālus liekā apmatojuma likvidēšanas veidus. Vislabāk patika pats vienkāršākais variants – skūšana. Neciešu epilāciju, vaksāciju un tamlīdzīgus variantus, jo man ir diezgan zems sāpju slieksnis + vienmēr bija jācīnās ar ieaugušajiem matiņiem, kas nav tā vērts.

Tātad – pati ierīce ir skaista, eleganta pēc dizaina un ļoti ērta lietošanā. Izlasīju lietošanas pamācību, viss vienkārši, skaidri saprotams. Tomēr teikšu godīgi – nobiedēja sadaļa par iespējamām blakusparādībām, bet saprotu, ka ražotājam ir jāuzraksta pilnīgi viss, arī, ja iespējamība ir ļoti maza. Galvenais, kas var būt – ādai var nepatikt šie gaismas impulsi, tā var protestēt ar kādu neagtīvu reakciju, piemēram, apsārtumu (vieglākajā gadījumā), pigmentācijas problēmām u.tml. Tādēļ pirms ierīces lietošanas obligāti jāveic tests visās tajā zonās, kur plāno šo ierīci izmantot. Liels pluss ir tas, ka ierīcei ir šis SmartSkin sensors, kas pats izvēlās, cik stipru režīmu izmantot. Manā gadījumā tas ādu novērtēja kā gaišu un piemēroja visvieglāko režīmu.

Veicu testu uz kājām, padusēs un bikini zonā. Gaidīju norādītās 24h, āda jutās lieliski, man nebija absolūti nekādas reakcijas uz procedūru! Tad nu ķēros klāt pamatīgāk un veicu pirmo apstrādes seansu visās minētajās zonās. Kādas ir sajūtas? Zinu, ka sieviešu vidū valda stereotips, ka šī procedūra ir ļoti sāpīga. Nu tad reizi par visām reizēm jākliedē šis mīts – procedūra NAV sāpīga! Brīdī, gan notiek gaismas zibsnis, var just nelielu durošu sajūtu, it kā iekostu ods. Bet tas nav nekas ārkārtēji nepatīkams vai tāds, ko nevarētu paciest skaistuma vārdā. 🙂 Turklāt – šī sajūta atšķiras no zonas, ko apstrādā, vietām tā ir izteiktāka, vietām vispār neko nejūtu.

Kā jau minēju – āda pēc procedūras jūtas ļoti labi, nav nekādas reakcijas. Par rezultātu – protams, pēc pirmās procedūras to vēl neredzu. Kā jau ražotājs norādījis – jāveic apmēram 3 procedūras, līdz tiem vēlamajiem rezultātiem. Katra ar 2 nedēļu starpību. Jau tagad nevaru sagaidīt nākamo! 😉 Turpini sekot un uzzini – KĀDI BŪS REZULTĀTI?

Rakstā izmantoti attēli no www.philips.lv un Narrative of Beauty personīgā arhīva.

 

 


2 domas par “Pirmā iepazīšanās ar PHILIPS Lumea Prestige fotoepilatoru – kas tas ir un, kā darbojas?

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s