Kā sadzīvot ar SARKANU jeb KUPEROZU sejas ādu?

image1 (4)

Sārti vaigi nereti tiek uzskatīti par veselīguma un skaistuma pazīmi. Tomēr – ko iesākt, ja tie tādi ir visu laiku? Ja šī sārtuma ir vairāk, kā gribētos? Ja tie nav tikai vaigi, bet teju visa seja? Kuperoza sejas āda – kāda tā ir un, kā palīdzēt tai izskatīties maksimāli labi – par to šoreiz! Dalos ar kādu jaunatklātu līdzekli no Annemarie Borlind, kas paredzēts TIEŠI kuperozai ādai! 

Kuperoza sejas āda – kāda tā ir? 

Kuperoza sejas āda ir plāna, ļoti jutīga, ar ādas virskārtai tuvu novietotiem asinsvadiem, kam ir tendence būt paplašinātiem un reizēm arī plīst. Šāda āda ļoti reaģē gan uz laika apstākļu izmaiņām, gan dzīvesveidu un ikdienas aktivitātēm, piemēram, sportošanu. Rezultāts – sejas āda ir apsārtusi (sevišķi vaigu gali un deguns, reizēm arī zods), un tādējādi rada diskomfortu tās īpašniekam. Kuperoza āda vienlīdz bieži sastopama kā vīriešiem, tā sievietēm, taču daiļais dzimums par to, protams, uztraucas vairāk.

Lai gan kuperozas ādas pirmās pazīmes – asinsvadu stīdziņas – var manīt jau bērna vecumā, tomēr redzamāk šādas ādas stāvoklis parasti izpaužas pēc 25 un vēl vairāk – pēc 30 gadu vecuma. Ja nekas netiek darīts lietas labā un āda netiek atbilstoši kopta, tad, cilvēkam, kļūstot vecākam, problēma arvien saasinās un ap 60 gadu vecumu sejas āda var jau iegūt nepievilcīgu zilgansārtu nokrāsu.

Starp citu, kuperoza āda kā problēma bieži vien iet roku rokā ar citām sejas ādas nepilnībām, piemēram, pārmērīgu taukošanos, paplašinātām porām u.tml.

Kas izraisa kuperozas ādas veidošanos?

Kuperoza sejas āda visbiežāk – lielākajā daļā gadījumu – ir ģenētiski mantota, jeb vienkārši sakot – iedzimta ādas īpatnība. Taču reizēm šādu ādu var iegūt arī dzīves laikā, tiesa gan, ja cilvēkam ir tendence uz šādu ādas stāvokli. Kuperozu ādu veicina pastāvīga atrašanās ārpus telpām – vējā, temperatūras svārstībās, saules staros utt., piemēram, ja darbs ir saistīts ar atrašanos šādos laika apstākļos. Otra faktoru grupa, kas veicina kuperozas ādas veidošanos – tie faktori, kas pārmēru stimulē asinsriti – piemēram, aizraušanās ar alkoholiskajiem dzērieniem, ilgstoša uzturēšanās karstās telpās, pārlieku bieža pirts un saunas apmeklēšana u.tml.

Kas jāņem vērā, ja tev ir kuperoza āda?

Pirmkārt – kuperozu sejas ādu nevar pilnībā izārstēt, jo tas pēc būtības ir tavas ādas tips. Taču, izmantojot mūsdienu sejas ādas kopšanas līdzekļus un metodes, ir iespējams šo problēmu maksimāli samazināt, tādējādi ļaujot pilnvērtīgi baudīt dzīvi un priecāties par savu spoguļa attēlu! Otrkārt – pareizi kopjot kuperozu ādu, ir iespējams izvairīties no problēmas progresēšanas nākotnē, tādējādi domājot par labu izskatu ne tikai 30 un 40, bet arī 60 gadu vecumā.

Kuperozai ādai – būtiska ir pareiza kopšana!

Pirmais, par ko būtu jāpadomā kuperozas sejas ādas īpašniecēm – izmaiņas savā dzīvesveidā. Pirmkārt, tā ir maksimāla ādas aizsardzība no nelabvēlīgiem laika apstākļiem – saules, vēja, sala. Otrkārt – izvairīšanās no pārmērīgas sauļošanās solārijā, kas, starp citu, lielai daļai sieviešu šķiet veids, kā maskēt problēmu, taču patiesībā tik intensīvu UV staru ietekmē asinsvadiņi vēl jo vairāk paplašinās un problēma saasinās. Arī ilgstoša mērcēšanās karstās vannās, iešana pirtīs un saunās nav ieteicama. Treškārt – jādomā par to, ko ēdam un ko dzeram. Ja ir kuperoza āda, maksimāli ieteicams izvairīties no ļoti karstiem un ļoti asiem ēdieniem, dzērieniem, kā arī alkohola – sevišķi šampanieša.

Kuperoza sejas āda prasa kopšanu ar īpašiem, šādai ādai paredzētiem sejas kopšanas līdzekļiem – gan attīrošajiem, gan mitrinošajiem. Šādi sejas ādas kopšanas līdzekļi ne vien palīdzēs samazināt apsārtumu, bet arī, kas ir vēl jo svarīgāk – nostiprinās trauslās asinsvadu sieniņas, samazinās to plīšanu, kā arī aizsargās ādu no apkārtējās vides kaitīgajiem faktoriem – saules, vēja, sala u.c. Patiesībā, pareiza sejas ādas kopšana ar šim nolūkam atbilstošiem līdzekļiem, ir būtiskākā kuperozai sejas ādai, jo ļauj ne vien maskēt problēmu, bet arī ārstēt to.

Šoreiz iepazīstinu tevi ar foršu produktu kuperozai ādai no Annemarie Borlind!

Annemarie Borlind nostiprinošs gels sejas ādai (50ml, 30.60€)

image1 (4)

Tas nostiprina sejas kontūras, attīra ādu, samazina redzamo asinsvadu tīklojumu. Satur augsti efektīvas sastāvdaļas, kas padara ādu stingrāku un acīmredzami gludāku. Samazina un palīdz novērst kuperozas ādas pazīmes.

Mans vērtējums – to, ka manai ādai ir manāmas kuperozas ādas pazīmes es sapratu vien ap 25 gadu vecumu, kad manāmāk varēju sākt saskatīt mazos, sīkos asinsvadiņus uz deguna, vaigu galiem, zoda. Tam komplektā mana sejas āda ir arī ar paplašinātām porām un kombinēta/taukaina tipa. Tā izteikti reaģē uz laika apstākļu svārstībām, paliekot sārtāka, kā es vēlētos. Esmu sapratusi, ka tas, kas reāli palīdz ir – kopt ādu ar atbilstošiem, maigiem līdzekļiem + lietot labu dekoratīvo kosmētiku, kas gan papildus aizsargā ādu, gan tīri kosmētiski maskē problēmas.

Šis Annemarie Borlind sejas gels/serums man ir ļoti jauks atradums! Man patīk, ka tas ir super viegls, ātri iesūcas ādā, nav taukains, neatstāj uz ādas nekādu kārtu. Pa virsu droši varu likt jebkuru savu dienas vai nakts krēmu – tas ideāli sadzīvo ar visiem, līdz ar to bez problēmām iekļaujas manā ikdienas ādas kopšanas rutīnā. Serumam ir jauka smarža, man atgādina dažādus ziedus. Lietoju šo serumu gan no rītiem, gan vakaros un esmu priecīga par rezultātu. Jau pašā pirmajā lietošanas reizē ir jūtams, kā tas ādu savelk un padara tvirtāku. Jūtu arī seruma attīrošo iedarbību, kas manam ādas tipam ar paplašinātām porām nav mazsvarīgi. Tomēr, tas, kas mani uzrunāja visvairāk – tas ātri nomierina ādas apsārtumu, ļauj tai atgūt normālu toni. Pēc vairāku nedēļu lietošanas varu teikt, ka tas ir jauks produkts ādai ar kuperozas ādas pazīmēm. Protams, nav tā, ka visi mani mazie asinsvadiņi uz ādas ir zuduši, tomēr kopumā āda izskatās mazāk sārta, man šķiet, ka tā ir kļuvusi nedaudz izturīgāka pret apkārtējās vides kairinājumiem! Pieļauju, ka pēc visas pudelītes izlietošanas arī rezultāts kļūs vēl pārliecinošāks!

Annemarie Borlind kopjošo kosmētiku, kā arī dekoratīvo kosmētiku PILNĀ izvēlē meklē mājīgajā dabīgo un eko preču veikaliņā “Lavandas” Rīgā, Elizabetes ielā 25 un www.lavandas.lv!


4 domas par “Kā sadzīvot ar SARKANU jeb KUPEROZU sejas ādu?

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s