Iepazīšanās ar ekskluzīviem matu kopšanas līdzekļiem no DSD de Luxe!

dav

Šī ir mana pirmā satikšanās un iepazīšanās ar DSD de Luxe matu kopšanas produktu zīmolu. Pamanījusi to biju jau iepriekš – uzmanību piesaistīja galvenokārt tas, ka līdzekļi ir ar izmeklētām un kvalitatīvām sastāvdaļām, nopērkami aptiekās un, protams, nav mazsvarīgi – tos iesaka Latvijas Matu ārstu asociācija! Kopumā zīmols piedāvā 6 produktu līnijas – dažādiem matu tipiem, stāvokļiem, problēmām, ko nepieciešams risināt. Es izmēģināju matu masku no 5. sērijas “Restrukturizējoši produkti bojātiem matiem”. Kāds bija rezultāts? Uzzini!

5.3. MASKA BOJĀTAS MATU STRUKTŪRAS ATJAUNOŠANAI (200ml, 32€)

Maska palīdz atjaunot bojātu matu struktūru, kas bijusi pakļauta ārējiem faktoriem: termiska iedarbība, ķīmiska iedarbība, pārmērīga atrašanās saulē utt. Restrukturizējošo komponenšu (Fosfolipīdi, Sfingolipīdi, Orhideju ekstrakts, Hidrolizēts Keratīns, Hidrolizēts Zīds, Rauga ekstrakts un Vitamīni) augstās koncentrācijas dēļ, maska atjauno matu struktūru gan kutikulas, gan keratīna šķiedru līmenī. Pēc maskas lietošanas, Jūsu mati iegūs papildus kuplumu, tiks mitrināti, kļūs spīdīgi un iegūs veselīgu izskatu. Iesaka Latvijas Matu ārstu asociācija.

Mans vērtējums – pirmais iespaids – spēcīgs matu kopšanas produkts! Šis ir viens no tiem matu kopšanas līdzekļiem, kura iedarbību reāli redzēsi un sajutīsi jau pēc pirmās lietošanas reizes. Un tas, protams, iepriecina! Maska ir standarta tilpuma iepakojumā (200ml), ērta lietošanā. Konsistence man šķita izteikti bieza, pat nedaudz vaskaina, tomēr ieklājot matos, maska it kā kūst un ieklāšana/ vienmērīga izlīdzināšana problēmas nesagādā. Man ir gari mati (krietni pāri pleciem), vienā lietošanas reizē vajadzēja apmēram valrieksta lieluma produkta daudzumu, kas, manuprāt, ir ļoti optimāli. Maska jātur matos 5-15 minūtes. Noteikti iesaku turēt to maksimāli – visas 15 minūtes, jo pa šo laiku tā burtiski iesūcās matos. Skalojot ārā noteikti vairs nenāca tas apjoms produkta, ko matos ieklāju, tātad – tas tiešām iekļūst matu šķiedrās un strādā!

Rezultāts – man ir gaiši, šķipsnās krāsoti mati. Līdz ar to droši varu teikt – bojāti mati. Plus – pēc dabas tie nav super biezi, ir diezgan smalki, vienmēr gribas papildus kuplumu. Matu gali vienmēr rada papildus rūpes, jo berzējoties gar apģērbu, tie nedaudz šķeļas un lūzt. Rezultāts, ko vēlos sasniegt – lai mati būtu maksimāli gludi, elastīgāki. Spīdums un kuplums būtu papildus ekstras, par kurām, protams, priecātos. Tātad – vai to man sniedza DSD de Luxe 5.3. maska? Kopumā, jā, šī maska mani tiešām patīkami pārsteidza. Tas pirmais iespaids bija – mati kā pēc frizieres apmeklējuma. Tātad – ar salona līdzekļu cienīgu, profesionālu iedarbību. Izteikts bija kupluma efekts – maska matus nepadarīja smagnējus, piešķīra šo kuplumu, tajā pašā laikā redzami un jūtami nogludināja matu virsmu visā garumā. Man pat šķita, ka mati ir tādi kā piepildītāki. Iepriecināja tas, ka aukstumā tie mazāk elektrizējās. Vai tie ir kļuvuši elastīgāki, man pagrūti spriest, taču visā visumā izskats ir veselīgāks un patīkamāks! Atradu gan arī vienu mazu mīnusiņu – man ne līdz galam uzrunāja maskas aromāts, kas ir ļoti spēcīgs. Man par spēcīgu, jo tas saglabājas matos arī pēc maskas izskalošanas, matu izžūšanas. Tomēr – tas, protams, ir ļoti individuāli, ļoti iespējams, kādai citai tieši šis aromāts būs pirmais, kas uzrunās!

PLUSI

  • Mati tiek jūtami un redzami nogludināti visā garumā;
  • Tie piešķirts kuplums, mati kļūst it kā piepildītāki;
  • Mati izskatās veselīgāki, dzīvīgāki, vijīgāki;
  • Matu galiņi iegūst spēku, mazāk šķeļas un lūzt;
  • Papildus – mati mazāk elektrizējas aukstā laikā.

MĪNUSI

  • Vienīgais – ļoti spēcīgais aromāts, kas man bija par stipru, tomēr tas, protams, ir ļoti individuāli.

Par DSD de Luxe 

Visi šīs līnijas produkti pieder pie cosmoceutical klases produktiem, jo tiem, pirmkārt, piemīt ārstniecisks efekts; otrkārt, tie sniedz apmierinājumu un komforta sajūtu, kas raksturo augstas kvalitātes kosmētiku.

DSD de Luxe produkcijai piemīt izteikta ārstnieciskā iedarbība ar potenciālu intensificēt matu augšanu, samazināt iekaisumu seborejas un blaugznu gadījumos, un atjaunot bojātu un ķīmiski apstrādātu matu struktūru.

Ir ļoti grūti atrast citus triholoģijas līnijas produktus, kam piemīt tik labi pārdomāts aktīvo sastāvdaļu komplekss. Visi produkti, kas stimulē matu augšanu, ir balstīti uz sastāvdaļām, kuru efektivitāte ir klīniski pierādīta nopietnos zinātniski pamatotos pētījumos. Šo ekskluzīvo aktīvo sastāvdaļu drošība ir apstiprināta ne tikai klīniski, bet arī ar ārstu un šo produktu lietotāju ilgtermiņa pieredzi.

Biotehnologi un ārsti, kas piedalās DSD de Luxe produktu izstrādē, ir vadošie zinātnieki triholoģijas jomā, tādēļ šī nepārtraukti pilnveidotā produktu līnija satur jaunākās un iedarbīgākās aktīvās sastāvdaļas un komponentes ar pierādītu efektivitāti!

Produkti nopērkami BENU aptieka, Europatieka aptiekās un InternetAptieka.lv!

Vairāk uzzini – www.dsddeluxe.lv


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s