Blistex lūpu balzamu un Absolute Dry pretsviedru produktu tests – kā tos VĒRTĒ 4 dažādas sievietes?

IMG_20171202_134418_1_resized_20171228_021405216

Pirms kāda laika savā Instagram kontā (@narrativeofbeauty) izsludināju pieteikšanos Blistex Bliss Flip jauno lūpu balzamu un Absolute Dry pretsviedru līdzekļu testam! 4 no manām sekotājām guva šo jauko iespēju – izmēģināt konkrētos produktus un izteikt savu viedokli par tiem. Lūk arī dāmu rezultāti, domas un sajūtas pēc nedēļu ilgas abu produktu izmēģināšanas! 😉

Lai uzzinātu vairāk par katru no produktiem, spied uz linka-produkta nosaukuma! Produkti tika vērtēti 5 ballu sistēmā.

Blistex Bliss Flip Ultra Moisturizing lūpu balzams

agate

Agate, 20 gadi, medicīnas studente: “Ikdienā manas lūpas ir diezgan sausas, it sevišķi aukstajā laikā, kā tieši tagad, tās ir sasprēgājušas. Ļoti gaidīju, ka lūpas atkopsies lietojot šo lūpu balzāmu, un tas tā arī notika jau pēc pāris dienām. Lūpas palika ļoti maigas.
Jāpiebilst, ka šis produkts ir ļoti ērts, esmu lietojusi EOS produktus un tie man patika tieši tā dēļ, ka ir nevis kā parastais lūpu zīmulītis, bet kā apaļa bumbiņa, kas ir ļoti ērti lietojama. Nav pārāk liela un tagad manā kabatā stāv, lai kur arī ietu. Patika tas, ka atvērt to var nevis skrūvējot, bet atstumjot, tas ir daudz ērtāk un lietojot to jau nedēļu tas izskatās jauns vēl joprojām.
Ļoti svarīgi, manuprāt, lai lūpu balzāms nebūtu pārāk taukains, šis noteikti tāds nav un ir ļoti patīkamas tekstūras, viegls, ļoti mīkstinošs un bez īpaša spīduma. Visvairāk man laikam patīk tā dabīgā un neuzkrītošā smarža. Uzklājot lūpu balzāmu, noteikti līdz stundām trijām, varu nedomāt par atkārtotu uzlikšanu, jo tā noturība ir ļoti laba.
Pirmajā dienā uzklājot lūpu balzāmu lūpas jau bija pabarotas un mīkstas, bet par cik tās bija nedaudz aukstuma skartas, pēc 3 dienām jau lūpas bija atkopušās pavisam. Nedēļu notestējot šo lūpu balzāmu, lūpas patiešām ir ļoti maigas.
Es noteikti turpmāk izvēlēšos šo produktu, jo pagaidām nebiju atradusi savu mīļāko lūpu balzāmu. Esmu jau arī padalījusies ar draudzenēm, iespaidos tieši par šo balzāmiņu!”

Vērtējums – 5 balles

kristiana

Kristiāna, logopēde, studente: “Manas lūpas ir diezgan sausas, bieži nāk nost āda, lai gan dzeru daudz ūdeni. Es gribētu, lai lūpas tiktu mitrinātas un no sausuma nelobās āda. Blistex lūpu balzāma dizains ir ļoti interesents. Man kā OCD personai bija ļoti bail, ka atverot vai aizverot es varētu izjaukt to perfekto bumbulīti. Izmērs ir piemērots somiņai, nav pārāk liels un arī nav tik mazs, lai neatrastu!  Vienīgi ieliekot mazajās kabatiņās baigi izspiežas. Produktu uzklāt ir viegli, tas klājas vienmērīgi un nav iespējams uzlikt pārāk daudz. Aromāts ir blueberry&peach, kas ir salds, pats balzāms pēc garšas arī ir salds, ja to nenoēd, tad noturība ir ilgstoša 🙂 ! Uzklāt nepieciešams no rīta, pēc pusdienām un vakarā pirms gulētiešanas un pilnīgi pietiek, lai lūpas būtu mitrinātas. Uzreiz sajūta ir nedaudz smagnēja lūpām, jo produkts ir biezas konsistences, bet ar laiku pierodi un nejūti. Lūpu stāvoklis ir ievērojami uzlabojies! Lietoju produktu katru dienu un jau esmu ieteikusi vairākām draudzenēm un Instagram lietotājiem, kas meklē šim aukstajam laikam labu lūpu mitrinātāju!”

Vērtējums – 4 balles

Blistex Bliss Flip Soft&Silky lūpu balzams

ieva

Ieva, 32 gadi, šuvēja-dizainere: “Man lūpas pārsvarā ir sausas, aukstā laikā mēdz plaisāt. Vēlētos lūpas mīkstas un bez redzamām ādiņu plaisiņām. Saņemot šo lūpu balzāmu, nopriecājos par interesanto iepakojumu. Ir jāpierod pie atvēršanas,vairākas reizes no rokām izkrīt. Bet visumā ir ērti, uzklāšana viegla. Var iemest somiņā, nebaidoties, ka varētu attaisīties nejauši.

Ļoti patīk balzāma smarža un tekstūra. Labi turas uz lūpām. Pirmais lūpu balzāms, kas uz manām lūpām neatstāj riebīgo balto svītru, nesaveļas. Šo produktu noteikti turpināšu lietot gan sev gan bērniem, kuriem arī ir sausas lūpas!”

Vērtējums – 5 balles

ineta

Ineta, 29 gadi, biroja darbiniece: “Man ir salīdzinoši sausas lūpas, un mana tieksme tās, ik pa laikam, aplaizīt, to stāvokli nemaz neuzlabo. Lūpu balzāms ir mans sabiedrotais nr.1, nevaru bez tā dzīvot ne ziemā, ne vasarā. Man ir ļoti svarīgi, lai lūpu balzāms būtu maigs, kopjošs, aizsargātu lūpas no nelabvēlīgiem laika apstākļiem un būtu maksimāli mitrinošs.

Blistex lūpu balzāmu lietoju pirmo reizi, tāpēc nav nekāda priekšstata par to, kādi ir šī zīmola produkti. Pirmām kārtām, iepakojums ir vienkārši burvīgs, gan vizuāli, gan praktiski. Skaists, neparasts iepakojums, ko ir ļoti ērti atvērt un aizvērt, un nekur pa somu nepazudīs korķītis, kas arī ļoti atvieglo uzglabāšanu un pašu lietošanu.

Uzklājot lūpu balzāmu, ir nedaudz savelkoša sajūta. Taču savu funkciju tas pilda – lūpas tiek mitrinātas, tās paliek maigas un izskatās koptas, radot nedaudz spīdīgu efektu. Tam ir patīkama, salda, košļenei līdzīga, smarža un nedaudz saldena garša. Pati gan, diemžēl neesmu saldo lūpu krāsu piekritēja, labāk patiktu neitrālāka garša, bet kopumā iespaids ir ļoti labs un labprāt to lietošu arī turpmāk. Šo produktu noteikti ieteikšu arī draudzenēm, kurām vienmēr patīk eksperimentēt un izmēģināt arvien kaut ko jaunu!”

Vērtējums – 4 balles

IMG_20171202_134521_resized_20171228_021405947

Absolute Dry Dab-on pretsviedru līdzeklis

 

kristiana

Kristiāna, logopēde – studente: “Esmu hipersvīdēja, esmu jau sen atteikusies no pelēka apģērba, jo sviedru pleķi izraisa diskomfortu. Es zinu, ka svīšana nepazudīs pilnībā, bet ceru, ka vismaz mazināsies un varēšu kaut uz pusi dienas uzvilkt pelēku apģērbu. Šis Absolute Dry produkts ir ērti lietojams, nomainot uzgali nedaudz baidījos, ka produkts nenonāk saskarē ar kaut ko, jo pēc apraksta izlasīšanas izklausījās, ka tas ir ļoti spēcīgs. Aromāts nav izteikts, bet nedaudz ir jūtams, ka iecērt degunā, produkta noturība noteikti nav 7 dienas, pēc mazgāšanās tas jāuzklāj atkārtoti. Nezinu vai tas ir placebo vai produkts, bet liekas, ka es arī neuzklājot produktu svīstu nedaudz mazāk! Lai produkts nenodarītu sāpes, nedrīkst 24h pirms tam skūt paduses, tām jābūt pilnīgi sausām uzklāšanas laikā, kas nekad nebūs hipersvīdējam, tāpēc nākas produkta uzklāšanas laikā nedaudz izjust diskomfortu. Un padusēs āda tiek ļoti, ļoti sausināta. Šeit man ir divi varianti – turpini svīst vai izjust diskomfortu, bet nesvīst. Produktu vēl lietošu, varbūt pat iegādāšos atkārtoti. Produkts noteikti 100% apturētu svīšanu tiem, kas svīst pavisam nedaudz!”

Vērtējums – 4 balles

agate

Agate, 20 gadi, medicīnas studente: “Šis produkts mani ieinteresēja labo atsauksmju, diezgan daudz redzētā un lasītā internetā dēļ. Vēlējos izmēģināt, vai tiešām šo līdzekli lietojot, svīšana var pazust līdz septiņām dienām.

Lietošana ir diezgan ērta, arī iepakojums ir parocīgs un neaizņem daudz vietas. Pie šī gan ir jāatceras, ka produkts jāaizskrūvē kārtīgi, jo spirts var izgarot. Šī produkta aromāts gan nav tas patīkamākais, vismaz ne man – smaržo pēc spirta. Uzklāt to ir viegli, taču pēc savas pieredzes teiktu, ka tas nav piemērots jebkuram. Uzklājot to, jau pēc pāris minūtēm āda palika sausa.

Es šo produktu izmēģināju tikai vienu reizi un manai ādai īsti nepatika, tā tika sakairināta lai gan ievēroju visus uzklāšanas noteikumus. Tomēr tas ir individuāli un uzskatu, ka kādam citam tas noteikti varētu derēt un palīdzēt!

Vērtējums – 3 balles

Absolute Dry pretsviedru mitrās salvetes

ineta

Ineta, 29 gadi, biroja darbiniece: “Par Absolute Dry salvetēm biju dzirdējusi pavisam nedaudz. Ļoti gribēju izmēģināt un pārliecināties par solīto pretsviedru efektu pašai. Pat, ja savu ikdienu es pavadu birojā, diena paiet diezgan steidzīgi un aktīvi, līdz ar to gadās sasvīst, un tas nav īpaši patīkami, ja tai pat laikā ir jāuzņem klienti un viesi.
Lietoju produktu, kā norādīts instrukcijā – vakarā uzklāju to uz padusēm iedarboties. Uzklājot bija nedaudz kņudoša sajūta, bet nekas negrauza. Smarža neitrāla. Lietošana vienkārša, lai gan labāk un ērtāk patiktu, ja produkts būtu dezodoranta veidā, kā rullītis, bet šī salvete noteikti ir labs vienreiz lietojams risinājums.
Uzklājot produktu sākumā gan bija nedaudz nepatīkama sajūta, ka jāiet gulēt ar slapjām padusēm, bet nu kas jādara, jādara, cēla mērķa vārdā. 😊 Vēlāk produkts iesūcās ādā un nepatīkamā sajūta pārgāja.
Efekts tiešām pārsteidza, jo to izjutu jau nākošajā dienā. Bija paredzēta ļoti svarīga divu dienu sanāksme ar ārzemju partneriem. No rīta milzu rosība, kārtošana, tīrīšana, stress utt., un ne miņas no sasvīdušām padusēm, kā tas būtu bijis citreiz! Efekts saglabājās visas solītās 7 dienas, par ko biju ārkārtīgi priecīga un pārsteigta, jo visu testēšanas laiku arī gāju uz sporta klubu un apmeklēju pirti. Tā darbība pēc 7 dienām mazinājās, taču nav pazudusi pavisam. Par šo produktu esmu sajūsmā! Noteikti to izmantošu vēl un ieteikšu kolēģēm un draudzenēm, kā tiešām labu un efektīvu līdzekli pret nevēlamiem sviedriem.”

Vērtējums – 5 balles ar lielu plusu

ieva

Ieva, 32 gadi, šuvēja-dizainere: “Kā jau visi cilvēki arī es svīstu, bet visvairāk traucē pēdas, kas svīst. Likās neticami, ka viena maza salvete varētu apturēt svīšanu. Lietošana ērta. Ar vienu salveti apstrādāju gan paduses, gan rokas, gan pēdas. Tomēr man jāsaka, ka sajūtas pēc uzklāšanas nebija labas. Paduses sūrstēja visu nakti. Roku āda likās ļoti sausa pēc salvetes lietošanas. Produkts pats par sevi liekas iedarbīgs, sviedri tiešām nav jūtami, bet man traucēja šīs sajūtas. Šo produktu turpmāk izvēlēšos pēdu apstrādei!

Vērtējums – 3 balles

Arī es esmu izmēģinājusi Aboslute Dry produktus, kas man, starp citu ĻOTI patika! PATS GALVENAIS ir ievērot visus lietošanas nosacījumus – ja lieto padusēm, tad noteikti nedrīkst būt skūti matiņi 24 stundas pirms. Ādai jābūt tīrai, sausai. Protams, ja esi ļoti jutīgas ādas īpašniece, produkts var radīt kairinājumu, jo ir spēcīgas iedarbības, bet man tā nebija. Vairāk lasi – Absolute Dry – antiperspirants, kas tiešām liek aizmirst par svīšanu. Vispār!

Vērtējums – 5 balles


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s