Iepazīšanās ar LanzCare biokosmētiku no saulainajām Kanāriju salām!

IMG_20171116_135048_resized_20171116_015510876a

Vīnogas, saule un Kanāriju salas – šo trīs atslēgas vārdu dēļ man prieks, ka esmu guvusi iespēju iepazīties ar LanzCare biokosmētiku! Nu kurš gan no mums nevēlētos nokļūt Kanāriju salās, vai ne? Un – ja to ir iespēja izdarīt katru rītu un vakaru, pavisam vienkārši – ieejot savā vannas istabā? Izklausās pietiekami intriģējoši, vai ne? Nu tad – iepazīstamies! 

Kas ir LanzCare?

Tā ir biokosmētika no saulainajām Kanāriju salām. VINOterapia kosmētikas galvenās sastāvdaļas ir īpaši vērtīgā Malvāzijas šķirnes vīnogu kauliņu eļļa , alvejas sula (aloe vera) un to ekstrakti.

Šīs izejvielas tiek audzētas bioloģiskajās lauksaimniecībās Kanāriju salu Lanzarotes reģionā. Kosmētikas ražošanā tiek ievēroti stingri kvalitātes un kontroles kritēriji, par ko pārliecināties var jebkurš interesents, apmeklējot plantācijas un ražotni!

Dienas sejas krēms visiem ādas tipiem (50ml, 21.70€)

IMG_20171116_135402_resized_20171116_015518196

Aloe vera un biotīns palīdz saglabāt sejas ādu veselīgu un atjaunotu dziļākos ādas slāņos, veicina kolagēna izstrādi ādā. Spēcīgs pretnovecošanās vīnogu akvavita efekts mitrina ādu un nodrošina to ar barības vielām. Der visiem ādas tipiem. Viegla konsistence, ātri iesūcas ādā un neatstāj taukainas pēdas.

Galvenās sastāvdaļas: bioloģiski audzētu Malvāzijas šķirnes vīnogu kauliņu eļļa, bioloģiski audzētas alvejas sula, biotīns, vīnogu akvavit.

Nesatur sintētiskas krāsvielas.

Mans vērtējums – ļoti maigas un vieglas konsistences sejas krēms, kas tiešām varētu derēt visām! Pirmais, kas uzrunā – patīkamais, vasarīgi svaigais un sulīgais aromāts, atverot krēma bundžiņu! Pēcāk saprotu – tāds tas ir visiem LanzCare produktiem (vismaz tiem, ko izmēģināju es). Nu tiešām smaržo pēc vasaras, saules un mazliet eksotikas! Krēms klājas viegli, man pietiek ar niecīgu tā daudzumu gan sejai, gan kakla un dekoltē ādai. Tas ātri iesūcas ādā, nepadarot to lipīgu, neatstājot spīdumu. Tas jūtami mitrina ādu, padara to maigu, vienmērīgu, gludu. Kalpo kā labs pamats tālāk lietotai dekoratīvajai kosmētikai.

Uzteicams ir krēma sastāvs. Vīnogu kauliņu eļļa, kā zināms, satur spēcīgus antioksidantus, kas spēj aizkavēt novecošanās procesus. Par alvejas labajām īpašībām tieši attiecībā uz spēju ādu mitrināt un atjaunot, arī nestrīdēšos. Un biotīns – tas vajadzīgs gan ādai, gan matiem un arī nagiem. Bet visvairāk mani uzrunā tas, ka tiek konkrēti norādīts, kur šīs produktu sastāvdaļas ir iegūtas. Par to liels pluss!

Nakts sejas krēms visiem ādas tipiem (50ml, 21.70€)

IMG_20171116_135420_resized_20171116_015509402

Aloe vera un ektoīns efektīvi atjauno un mitrina Jūsu ādu, vīnogu kauliņu ekstrakts cīnās ar ādas novecošanās pazīmēm un UV staru nelabvēlīgās ietekmes izraisītām pēdām. Visiem ādas tipiem. 

Galvenās sastāvdaļas: kokosriekstu eļļa, bioloģiski audzētu Malvāzijas šķirnes vīnogu kauliņu eļļa, bioloģiski audzētas alvejas sula, ektoīns, vīnogu akvavit.

Nesatur sintētiskās krāsvielas.

Mans vērtējums – lietoju šo krēmu secīgi – vakarā, kad no rīta jau biju izmēģinājusi vieglo dienas krēmu. Droši vien gaidīju ko līdzīgu arī attiecībā uz šo produktu. Bet – tas ir liels pretstats. Nakts krēms ir samērā biezas konsistences, es pat teiktu smags. Pie visa vainīga ir sastāvā esošā kokosriekstu eļļa, kas padara krēmu smagāku un barojošāku. Manai kombinētajai ādai pietika ar mazu drusciņu šī krēma. Klājas tas ne tik viegli kā dienas krēms, tomēr – samērā labi. Jā, tas tik viegli neiesūcas ādā. Tomēr – paturu prātā, ka šis ir nakts krēms. Un piekritīsi – nakts krēmam taču pieklājas būt spēcīgākam, barojošākam! Manā gadījumā tas galvenais faktors, kas nosaka, vai nakts krēms man patiks vai nē – tas NEDRĪKST jelkādā veidā nosprostot poras un veicināt izsitumu rašanos. Šis krēms pārbaudi izturēja! No rīta pamostos ar foršu, atpūtušos un laba izskata sejas ādu. Tomēr – vai šis nakts krēms ieņems manā vannas istabā vietiņu uz palikšanu – vēl neesmu droša, turpināsim iepazīties, tad redzēs! 🙂 Arī šim krēmam piemīt tā pati vasarīgā un saulainā smarža, tāpat – vērtīgās sastāvdaļas.

Pieļauju, ka sausas ādas īpašnieces par šo nakts krēmu varētu būt stāvā sajūsmā, jo tas izteikti mitrina un baro ādu, atgriežot komforta līmeni un novēršot saspringumu un sausumu.

Mitrinošs ķermeņa pieniņš (300ml, 16.90€)

IMG_20171116_135433_resized_20171116_015516717

Ķermeņa pieniņš nostiprina un mitrina ādu, padara to patīkami maigu, pateicoties augstam Malvāzijas šķirnes vīnogu kauliņu ekstrakta saturam, vīnogu akvavitam un dabīgajai alvejas (aloe vera) sulai.

Galvenās sastāvdaļas: bioloģiski audzētu Malvāzijas šķirnes vīnogu kauliņu eļļa, vīnogu akvavit, Malvāzijas vīnogu sulas ekstrakts.

Mans vērtējums – dikti foršs ķermeņa kopšanas produkts! Trīs galvenie plusi – sulīga smarža, viegla konsistence, kas ātri iesūcas ādā un neatstāj taukainu vai lipīgu sajūtu, un trešais – āda paliek izteikti maiga un gluda. Jūtu, ka pieniņš forši mitrina, atjauno ādas labsajūtu. Man der arī pēc baseina apmeklējuma, kas vienmēr ir rādītājs – ja ķermeņa kopšanas produkts spēj atjaunot ādas līdzsvaru un komfortu pēc hlorētā baseina ūdens, tad tas strādā!

Šis noteikti ir jauks atradums tieši ķermeņa ādas ikdienas kopšanai visām, kuras vēlas vieglu, bet jūtamu mitrināšanu, kas nāk kopā ar vasarīgu aromātu! Pluss – lielais tilpums, kas pietiks labam laikam.

Meklē LanzCare biokosmētiku www.lanzcare.lv


2 domas par “Iepazīšanās ar LanzCare biokosmētiku no saulainajām Kanāriju salām!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s