3 IEGUVUMI no Omega-3 taukskābēm tavam SKAISTUMAM!

omega 3 skaistumam

Nu kura no mums gan nav dzirdējusi par zivju eļļas lietošanas nepieciešamību. Omega-3 taukskābes tiek uzskatītas par sevišķi vērtīgām un nepieciešamām mūsu organismam. Parasti gan visur runā par ieguvumiem veselībai – imunitātei, sirdsdarbībai, smadzeņu attīstībai un funkcionēšanai un vēl, un vēl. Bet šoreiz vairāk – par skaistumu, protams! Ko dod Omega-3 tavam skaistumam? Ceļvedis – īss, vienkāršs un SAPROTAMS! 😉 

ĀDAI

Vērtīgās Omega-3 taukskābes ietilpst teju jebkuru mūsu organisma šūnu apvalka sastāvā, tajā skaitā – ādas šūnu membrānā. Tā kā šūnu membrānas ir tās, kas palīdz uzturēt šūnās mitrumu, jo stiprākas tās ir, jo labāk šūnas spēj aizturēt ūdeni, neļaut tam zust. Un lielāks mitruma līmenis ādas šūnā nozīmē gludāku un jauneklīgāku pašu ādu.

Omega-3 taukskābes ir fantastisks ādas mitrinātājs no iekšpuses! Pētījumi rāda, ka tās palīdz aizkavēt ādas novecošanās procesus, novērst to nodarīto kaitējumu, samazinot grumbiņas un krunciņas. Omega-3 taukskābes lieliski tiek galā ar sausu ādu – atgriežot tai optimālu mitruma līmeni, atjaunojot elastību.

Omega-3 taukskābes ir ieteicamas arī pie tādām ādas problēmām, kā psoriāze, ekzēma u.tml. Tās darbojas arī kā spēcīgs antioksidants, kas pasargā no ādas šūnu oksidēšanās, tādējādi pasargājot ādu no priekšlaicīgas novecošanās.

Ir pētījumi, kas apliecina, ka pietiekama Omega-3 taukskābju uzņemšana spēj palīdzēt arī cilvēkiem ar aknes problēmām. Sabiedrībās, kur no mazām dienām tiek uzņemts pietiekams Omega-3 taukskābju daudzums, tiek novērota daudz mazāka saslimstība ar akni pusaudžu vidū un vēlāk.

Omega-3 taukskābes arī palīdz pasargāt ādu no UV starojuma, tā radītajiem bojājumiem. Tāpat – atjaunot to pēc saules peldēm.

Vēl viens būtisks aspekts – Omega-3 taukskābju uzņemšana grūtniecības laikā! Jā, tās nepieciešamas gan māmiņas, gan bērniņa veselībai un attīstībai, bet ne mazāk būtisks ir arī topošās māmiņas skaistums! Omega-3 taukskābes parūpēsies par ādu, tās elastību, līdz ar to samazinot striju parādīšanās risku!

MATIEM UN NAGIEM

Omega-3 taukskābes ir īpaši vērtīgas arī matiem un nagiem. Tās stiprina matus un nagus. Matu folikulas tiek barotas, tas veicina matu ātrāku augšanu, samazina trauslumu un lūšanu. Mati kļūst elastīgāki, izturīgāki, mirdzošāki un veselīgāki. Pētījumi un novērojumi rāda, ka zivju eļļa ir arī labs papildus līdzeklis, cīnoties ar pastiprinātu matu izkrišanu. Runājot par nagiem – tie kļūst izturīgāki, elastīgāki, mazinās to lūšana, paātrinās augšana.

SLAIDUMAM

Omega-3 taukskābes labvēlīgi iedarbojas uz visu vielmaiņas sistēmu. Tās palīdz vielmaiņai sakārtoties, lai darbotos optimāli. Kad vielmaiņa darbojas kā nākas, arī liekā svara problēmas atkāpjas, ir vieglāk ar tām tikt galā.

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s