Dzintars iepazīstina ar JAUNIEM produktiem problemātiskai ādai!

IMG_20171101_174310_resized_20171103_120851603

1.novembrī man bija tas gods paviesoties pašmāju lielākajā un pieredzes bagātākajā kosmētikas ražotnē “Dzintars”. Mediju pasākumā, kas bija veltīts veselīgam dzīvesveidam, uzturam un, protams, jauniem produktiem Dzintars FUTURE FORMULA™ SOS sērijā – Anti Acne produktu komplektam! 

Dzintars FUTURE FORMULA™ SOS balzams pret matu izkrišanu bija pirmais produkts šajā sērijā, kas sevi ir attaisnojis uz visiem 100%, vairāk lasi te – Dzintars FUTURE FORMULA™ SOS balzams pret matu izkrišanu – mans rezultāts pēc mēneša kursa! Jaunie produkti vēl nav pārdošanā, bet būs kuru katru mirkli, gaidu iepazīšanos tuvāk arī ar tiem!

FUTURE FORMULA™ SOS ir Dzintars radīta ārstnieciskās kosmētikas līnija, kas principā ir pavisam jauns pagrieziens Dzintars pastāvēšanas vēsturē. Kā pasākumā stāstīja Dzintars valdes priekšsēdētājs Iļja Gerčikovs, tad Dzintars galvenā doma ir savienot divas stipras nozares – farmācijas, medicīnas un kosmētikas nozares – lai radītu tiešām EFEKTĪVUS līdzekļus visdažādākajām problēmām. Līnijā ar laiku produktu skaits augšot. būšot gan produkti kāju kopšanai, vēnu problēmām, gan tādi, kas paredzēti herpēm u.tml. Pirmie divi ir veltīti matiem, matu izkrišanas novēršanai un augšanas veicināšanai, kā arī problemātiskai ādai, turklāt, ne vien pusaudžu, bet arī pieaugušā vecumā.

IMG_20171101_163446_resized_20171103_123436231

Man pašai vislabāk patika pasākuma filozofiskā stīga, kas caurstrāvoja to – mums tika nevis skaidrots, kādēļ šie produkti ir vislabākie (kā tas parasti notiek mediju pasākumos), bet ļauts iepazīt Dzintars filozofiju. Un tā ir – radīt efektīvus kosmētikas produktus, bet nekad neaizmirst, ka PIRMKĀRT, tie nedrīkst KAITĒT cilvēkam! Un tā man šķiet ir tā atslēgas doma it visam. Ja kosmētikas ražotājs iet ar šādu pārliecību, tad ir skaidrs, ka tam var uzticēties. Un tas mūsdienās, kad mums veikalu plaukti vai lūzt no kosmētikas produktiem, starp kuriem ir daudz tādu, par kuru izcelsmi tā līdz galam noskaidrot nianses nav iespējams, ir vērtība.

Otra lieta, kas arī šķiet minēšanas vērta un kas noteikti atšķir Dzintars produkciju no citiem kosmētikas ražotājiem – šie produkti top tepat Latvijā, turklāt pie tiem strādā iespaidīga cilvēku komanda – tās ir laboratorijas ar attiecīgiem speciālistiem, tie ir pētījumi un novērojumi. Tā ir zinātne, kas ir šo produktu pamatā. Un neviens produkts netiek laists tirgū, pirms nav pienācīgi pārbaudīts. Lai pārliecinātos, ka tas tiešām strādā, un NEKAITĒ cilvēkam.

IMG_20171101_154550_1_resized_20171103_120843720

Un nu nedaudz ieskicēšu jauno Dzintars FUTURE FORMULA™ SOS Anti Acne produktu komplektu. Tajā ietilps 3 produkti, kas skaisti iepakoti vienotā kastītē ar atturīgu, bet elegantu dizainu. Produkti ir:

  • Tīrošs losjons ar 10 augu ekstraktiem – dziļi attīra ādu un poras no netīrumiem, taukiem, atmirušajām šūnām, kas izraisa piņņu un pūšu veidošanos. Losjons aktivizē ādas aizsargspēju un samazina ādas tauku pārmērīgu izdalīšanos.
  • Intensīvs līdzeklis pret pinnēm un pūtītēm ar tējas koka eļļu – tas dziļi iekļūst ādā, šķīdina tauku korķus, attīra un dezinficē poras, neļauj tām noslēgties, samazina pinnes un pūtes, neatstāj rētas.
  • Gaišinošs un reģenerējošs krēms – paātrina bojātas ādas atjaunošanos, izlīdzina ādas virsmu pēc pinnēm un pūtēm, gaišina pigmenta plankumus. Novērš rētu veidošanos.

IMG_20171101_154723_resized_20171103_120849645

Pasākuma laikā par foršu noskaņu rūpējās Haralds Burkovskis un ar savu “vieslekciju” par veselīgu uzturu un tā aktualitātēm uzstājās arī diētas ārste Lolita Neimane. Un – kā nu bez našķiem, arī par tiem Dzintars bija parūpējies pasākuma noslēgumā. 🙂 Un tomēr – mani visvairāk uzrunāja un atmiņā palika tieši pats koncepts. Dzintars man vienmēr šķitis kaut kas liels un pamatīgs. Man prieks, ka nu iepazinu to vēl tuvāk un uzzināju vēl vairāk. Ar nepacietību gaidīšu jau nākamos produktus Dzintars FUTURE FORMULA™ SOS līnijā!

IMG_20171101_174956_resized_20171103_120842190

 


Viena doma par “Dzintars iepazīstina ar JAUNIEM produktiem problemātiskai ādai!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s