Skaista make-up pirmais solis no Amway ARTISTRY

IMG_20171004_131653_resized_20171010_100237287

Uzreiz atzīstos – man ļoti patīk gaumīgs make-up, bet īpašākos gadījumos. Ikdienā izvēlos labu tonālo krēmu, BB vai CC krēmu un skropstu tušu. Jo pats galvenais, manuprāt, ir sejas āda, kas labi izskatās. Tas ir tas pamats. Šoreiz par diviem make-up pamatu veidojošiem līdzekļiem no Amway ARTISTRY – šī ir mana pirmā iepazīšanās ar make-up produktiem no Amway – kā būs? 

Izgaismojošs CC krēms ARTISTRY IDEAL RADIANCE™

11146

Tūlītējs mirdzums, skaists spilgtums – Artistry Ideal Radiance™ izgaismojošais CC krēms pāris sekunžu laikā labi sagatavo ādu grimam un uzlabo tās toni, savukārt SPF 50 aizsargā ādu no nelabvēlīgiem vides apstākļiem.

Produkta labās īpašības:

Nekavējoties paspilgtina un uzlabo ādas mirdzumu
Maskē tumšos lokus, līnijas un citas ādas nepilnības ar vieglu līdz vidēju segumu
Krēmīgs, viegls sastāvs un perfekts rezultāts
Sagatavo ādu grimam, palīdzot to mitrināt un padarīt gludu
Pēc tam tonālais krēms klājas vieglāk un noturas ilgāk
SPF 50 aizsargā ādu pret UV stariem
Noturīgs segums visas dienas garumā
Piemērots visiem ādas tipiem (taukainai, sausai un kombinētai)
Dermatoloģiski pārbaudīts un testēts pret alerģijām
Produkts radīts tā, lai būtu pēc iespējas mazāka varbūtība, ka tas izraisīs pinnes vai aizsprostos poras.

Mans vērtējums – BB un CC krēmos orientējos ļoti labi – kas tik nav izmēģināts! 🙂 CC jeb Color Correction krēmi man patīk pat labāk par BB krēmiem, jo tie izlīdzina ādas toni un visbiežāk lieliski der kā grima pamats – pirmais solis pirms tonālā krēma! Tāds ir arī šis – ARTISTRY IDEAL RADIANCE™ izgaismojošais CC krēms no Amway! Tā galvenais uzdevums ir izlīdzināt ādas toni, izgaismot to, padarot vienmērīgāku. Protams, līdz ar to sagaidu, ka tas maskēs ādas nepilnības, palīdzot iegūt maksimāli ideālu izskatu.

Produktam ir skaists un ērts iepakojums, neuzkrītošs, viegls aromāts. Pēc konsistences CC krēms šķita pabiezs, godīgi sakot, gaidīju ko vieglāku. Man tas šķita jau kas tuvāks tonālajam krēmam. Gaidīju, ka to būs vieglāk vienmērīgi izlīdzināt, bet nav arī tā, ka tas būtu neiespējami. Jā, arī efekts, ko ieguvu, ir diezgan sedzošs! Taču CC krēms diezgan labi tiek galā ar savu uzdevumu – nomaskēt nepilnības un padarīt ādu vienmērīgāku. Par izgaismojošo efektu es vēl varētu pastrīdēties, bet labi – kopumā rezultāts man patīk. Bet – tas, ko es meklēju CC krēmos un tonālajos krēmos, arī ir sedzošs efekts, kas neizskatās kā maska, bet kalpo kā otrā āda. Tā, lai sejas āda būtu dabiska pēc izskata, bet maksimāli tiktu nomaskētas nepilnības – paplašinātās poras, ja ir – arī izsitumi. Šis CC krēms to sniedz, bet, pieļauju, ka, ja meklē ko vieglāku, “caurspīdīgāku”, varētu būt pārsteigta par sedzošo efektu.

Uzteicami ir tas, ka produkts sevī ietver arī aizsardzību pret UV stariem, papildus mitrina ādu, neizraisa alerģijas, tāpat – nenosprosto poras un nav ādai pārlieku “smags”.

PLUSI:

 • Labi tiek galā ar savu uzdevumu – izlīdzina ādas toni, padara to vienmērīgāku un nomaskē nepilnības;
 • Diezgan sedzošs klājums (pluss, ja tas ir tas, ko sagaidi no CC krēma);
 • Noturīgs, nenosprosto poras, sajūta, ka ādai tas patika jeb drīzāk varētu teikt – “netraucēja”;
 • Aizsardzība no UV starojuma;
 • Noturīgs, ne pārlieku “smags”, nenosprosto poras!

MĪNUSI:

 • Diezgan bieza konsistence, kas liek rūpīgāk izlīdzināt produktu, lai iegūtu vienmērīgu klājumu un labu rezultātu;
 • Būtu gribējies izteiktāku solīto izgaismojošo efektu!

Izlīdzinošs tonālais krēms ARTISTRY™ YOUTH XTEND™

10968

Piemērots visiem ādas tipiem, ieskaitot jutīgu ādu, ARTISTRY YOUTH XTEND izlīdzinošs tonālais krēms ir ARTISTRY visprogresīvākais jebkad atklātais atklājums, kas aizkavē novecošanas pazīmju parādīšanos. Izmantojot revolucionāro ādas kopšanas tehnoloģiju, šis atklājums palīdz laika gaitā pacelt, izlīdzināt un nostiprināt ādu. Augstas izšķirtspējas gaismu atstarojoša optika acumirklī mazina sīko rievu un grumbiņu izskatu, atjaunojot jauneklīgu izskatu, kamēr ARTISTRY YOUTH XTEND tehnoloģija un SPF 20 ilgstoši aizkavē novecošanas pazīmju parādīšanos. Tas viss ļauj saglabāt jūsu ādu jauneklīgi starojošu tagad un arī turpmāk.

Plaša toņu izvēle, lai precīzi atbilstu jebkādam ādas tonim un sejas krāsai. Pieejami 11* toņi, izstrādāts, izmantojot ekskluzīvo SEJU tehnoloģiju.

Mans vērtējums – pirmais, kas iepriecināja jau izvēloties – plašā toņu izvēle un tas, ka tajos orientēties un piemeklēt sev vispiemērotāko ir pārsteidzoši viegli! Mans tonis bija par 100% man atbilstošs un tas ir liels pluss! Produktam ir ļoti skaists iepakojums, kas mani uzrunā – prieks tādu turēt vannas istabā – tas tur labi iederas! 🙂 Bet par galveno – kādu rezultātu sniedz šis tonālais krēms? Piekritīsi – apraksts ir ieintriģējošs, lai būtu vēlme izmēģināt šo produktu!

Tas, ko es vēlējos sagaidīt no šī tonālā krēma – ideāls segums, izlīdzināta āda, kas izskatās veselīgāka un starojošāka. Tonālā krēma konsistence ir ļoti laba – ne par biezu, ne šķidru. Tas šķiet patīkams, uzklājot uz ādas. Tomēr – gaidīju, ka tas vienmērīgāk izlīdzināsies, vairāk “saplūdīs” ar ādu. It kā rezultāts nav slikts, bet man būtu gribējies vēl izteiktāku “otrās ādas” efektu, lai arī dienas gaismā tonālais krēms par 100%  pielāgotos manai sejas ādai. Tomēr tas labi nomaskē ādas nepilnības, pluss ir tas, ka labi tiek galā arī ar paplašinātām porām.

Izmēģināju šo tonālo krēmu gan vienu pašu, gan kā pamatu izmantojot iepriekš aprakstīto CC krēmu – man labāk patīk katrs no šiem produktiem atsevišķi. Kopā tie veido izteikti sedzošu klājumu, kas vairāk varētu derēt vakara vai kādu īpašu pasākumu grimam. Taču katrs atsevišķi labāk tiek galā ar galveno uzdevumu – ādas nepilnību nomaskēšanu, ādas perfektizēšanu un izskata uzlabošanu.

Uzteicami ir tas, ka šim tonālajam krēmam piemīt arī ādu kopjošās iezīmes. Tas, manuprāt, mūsdienās ir liels pluss un mērķis uz kuru tiekties, jo ļoti jādomā par to, lai make-up būtu ne vien ādai draudzīgs, bet pat noderīgs un palīdzētu tai justies un izskatīties arvien labāk!

PLUSI:

 • Labi maskē ādas nepilnības, tiek galā arī ar paplašinātām porām;
 • Skaists iepakojums un perfekta toņu palete + izvēles sistēma;
 • Kopjošās īpašības!

MĪNUSI:

 • Varētu labāk izlīdzināties uz ādas, kā arī “saplūst” ar to!

Kopumā abi šie make-up produkti no Amway man ir jauns un patīkams atklājums! Ja arī tevi tie ieinteresējuši, vairāk uzzini un meklē tos – www.amway-latvia.com!

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s