Maigi attīra, pastiprināti mitrina – rozā JAUNUMS no Bioderma!

IMG_20170929_081027_770_resized_20171003_095806194

Kā man patīk izmēģināt jaunus attīrošos līdzekļus sejas ādai! Šī tiešām ir joma, kas attīstās strauji – mums arvien tiek piedāvāts kas jauns, interesants, nebijis – jaunas tekstūras, konsistences, pieejas… Šoreiz par vienu skaistu un iedarbīgu jaunumu no zīmola Bioderma! Sensibio Gel moussant – maigi attīrošs, putojošs gels jutīgai ādai. Ar ko tas tik īpašs un kā man tas patika – lasi un uzzini! 

Bioderma Sensibio Gel moussant (200ml) ir maigi attīrošs, ādu nomierinošs gels ar pastiprinātas mitrināšanas efektu (līdz pat 77% mitrinātāka āda!). Tas:

  • Maigi notīra un noņem dekoratīvo kosmētiku (ziepes nesaturoša, nekairinoša un nenoloboša attīrošā bāze);
  • Nostiprina ādas barjeru un mitrina (Kokoglikozīds/gliceriloleāts);
  • Nomierina (D.A.F. patentētais dabiskais komplekss).

Sensibio Gel moussant piemērots visu tipu, bet jo sevišķi jutīgai ādai, tam ir teicama panesība – fizioloģisks pH, bez smaržvielām, bez ziepēm, bez parabēniem, bez krāsvielām, bez sulfātiem, hipoalerģisks, neveicina poru nosprostošanos. Piemērots lietošanai gan no rītiem, gan vakaros, kā sejas ādai, tā ādai acu zonā!

Mans vērtējums – pirmais, kas uzrunā, protams, skaistais, tik sievišķīgais rozā krāsas iepakojums! Tam ir arī ērta lietošana – dozēšana ar pumpīti, kas ikreiz ļauj paņemt tieši tik produkta, cik nepieciešams. Gels ir caurspīdīgs, bez smaržas, sākotnēji uzklāts uz ādas šķiet kā jau gels, bet iemasējot mitrā ādā, tas tiešām jauki saputo. Dekoratīvo kosmētiku noņem bez problēmām – gan tonālo krēmu, gan skropstu tušu (tiesa, par ūdensnoturīgo spriest nevaru, jo tādu kosmētiku nelietoju). Tas ir uzteicami, jo dodu priekšroku sejas ādas attīrīšanas līdzekļiem viss-vienā, kad ar vienu līdzekli vari nomazgāt visu seju, nelietojot atsevišķu produktu acu zonai. Vakaros lietoju šo gelu kopā ar sejas ādas attīrošo birstīti (Clarisonic) – arī ar to gels “saderēja” bez problēmām!

Līdzeklis tiešām jūtami mitrina ādu – pēc tā lietošanas nav savilktas sausuma sajūtas, ir vien attīrīta āda, kas labi jūtās un izskatās! Protams, uzteicams ir produkta hipoalerģiskais sastāvs, tāpat – tas, ka gels redzami nomierina sejas ādu! Manai ādai ir tendence uz sārtumu, sevišķi, pie krasākām temperatūras svārstībām, nelabvēlīgiem laika apstākļiem, attīrīšana ar šo gelu sārtumu noteikti neprovocē, bet gan tieši otrādi – mazina. Nebija arī nekādu alerģisku vai netīkamu sajūtu.

Viens pavisam mazs mīnusiņš ir tas, ka gels man tomēr, nedaudz, bet iekoda acīs, lietojot to acu dekoratīvās kosmētikas noņemšanai. Bet, zinu, ka šajā jautājumā nespēju būt objektīva, jo man bieži kož līdzekļi, kas visiem citiem nekož! 🙂 Tomēr kopumā varu teikt, ka šis ir ļoti jauks sejas ādas attīrīšanas līdzeklis, kas derēs teju visām, neatkarīgi no sejas ādas tipa, sejas attīrīšanas ieradumiem. Ir vērts izmēģināt! 😉

PLUSI

  • Hipoalerģiskais sastāvs;
  • Piemērots visiem ādas tipiem, arī jutīgai ādai;
  • Lieliski attīra ādu, der gan sejai, gan acu zonai;
  • Nomierina ādu, mazina apsārtumu + papildus mitrina!

MĪNUSI

  • Vienīgais mazais mīnusiņš – man šis līdzeklis minimāli, bet iekož acīs, lietojot to acu dekoratīvās kosmētikas noņemšanai. Bet – manas acis noteikti ir jutīgas, iespējams, citām nebūs šādu sajūtu.

Meklē Bioderma Sensibio Gel moussant aptiekās visā Latvijā!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s