Absolute Dry – antiperspirants, kas tiešām liek aizmirst par svīšanu. Vispār!

IMG_20170906_180228_resized_20170906_102828150

Piekritīsi – dezodorants vai antiperspirants ir mūsu neatņemama ikdienas sastāvdaļa! Par tā izvēli un lietošanu īpaši nerunājam, bet tāds mums mājās ir katrai. Un ikdienas steigā galvenais ir viens – lai paduses nesvīst/nav sviedru plankumu uz drēbēm, un, protams, lai nebūtu nepatīkamā aromāta. Un sevišķi forši, ja par šo lietu nebūtu jādomā… vispār! Tagad tāda iespēja ir pavisam reāla – ar Absolute Dry antiperspirantu, kas novērš svīšanu 7 dienu garumā. Tas strādā, es pārbaudīju! 😉

Kas ir Aboslute Dry, kam tas domāts un – kā strādā? Par to lasi tālāk! Un pašās beigās – arī manu vērtējumu pēc šī produkta izmēģināšanas! Kas patika, kas ne tik ļoti, un galvenais – kāds bija rezultāts?

KAS IR ABSOLUTE DRY?

Absolute Dry ir spēcīgs pretsviedru līdzeklis, kas efektīvi novērš sviedru izdalīšanos padusēs, uz plaukstām, pēdām un citām ķermeņa daļām un darbojas līdz pat septiņām dienām. Absolute Dry sastāvā ir spirtā izšķīdināts alumīnija hlorīds, kas līdzekļa uzklāšanas vietā novērš svīšanu. Alumīnija hlorīds uz sviedru dziedzera ārējās virsmas veido aizsargkārtu, kas aizkavē sviedru izdalīšanos uz ādas. Šī viela arī nomāc baktēriju darbību, tādējādi novēršot nepatīkama aromāta rašanos. Absolute Dry ir piemērots tiem, kuri vēlas lietot pretsviedru līdzekli ar pastiprinātu iedarbību un unikālu spēju radīt ilgstošu ietekmi. Absolute Dry nav pievienotas smaržvielas, konservanti un krāsvielas. Absolute Dry ražots Zviedrijā, un šīs valsts aptiekās tas ir pieejams jau kopš pagājušā gadsimta astoņdesmitajiem gadiem.

KĀ LIETOT ABSOLUTE DRY?

Uzklājiet Absolute Dry uz tīras, nosusinātas ādas, piemēram, padusēs, vakarā – apmēram stundu pirms gulētiešanas – un ļaujiet tam nožūt. Āda parasti kļūst sausa vienas līdz divu minūšu laikā. No rīta nomazgājieties. Ja vēlaties, varat lietot parasto aromatizēto dezodorantu, lai gan tas nav nepieciešams. Absolute Dry nodrošinās ādas sausumu un svaigumu līdz pat septiņām dienām.

Vairāk – http://www.absolutedry.lv

KĀDS IR REZULTĀTS?

Man bija tā iespēja izmēģināt abus Absolute Dry produktus – gan antiperspirantu pudelītē, gan salvetes. Tos izmēģināja arī vīrs – tas tā, lai vērtējums būtu objektīvāks. Manā skatījumā abi produkti ir absolūti līdzvērtīgi, atšķiras vien to lietošanas veids, ērtums. Personīgi es dodu priekšroku pudelītei, jo tas gluži vienkārši ir pierastāk. Taču – arī salvetes sniedz tādu pašu rezultātu un lietošana nav ne par matu sarežģītāka. Lietošana ir super-vienkārša – vakarā nomazgājies, noslaukies un uzklāj līdzekli padusēm. Pagaidi, lai nožūst un viss. Dodies gulēt un ar nākamo dienu aizmirsti par sviedriem. Tiešām! Nezināju, kā nu būs. Otrā rītā pēc dušas ierasto ikdienas dezodorantu nelietoju. Interesanti – es vienkārši nesvīstu! Nav nedz slapjuma padusēs, ne aromāta. Nekā! Sajūta – it kā tikko būtu iznākusi no dušas! Un tā visu dienu, visu nākamo dienu, aiznākamo… Kopā bez jebkādām sviedru pazīmē nodzīvoju apaļas 5 dienas, manā gadījumā sestajā dienā jutu, ka, jā – kaut kas padusēs atkal notiek, nedaudz. Laikam atkal laiks Absolute Dry! 😉 Vīram bija identisks rezultāts manējam! Vispār viņš bija daudz pārsteigtāks par mani, jo viņam, kā vīrietim, protams, svīšana ir aktuālāka lieta. Pirms Aboslute Dry viņš bija izmēģinājis citus aptiekās iegādājamus līdzekļus, kas sola ilglaicīgu rezultātu. Un tomēr – Absolute Dry tos nu ir izkonkurējis.

Tiem, kas uztraucās par to, vai ādas poras netiek nosprostotas utt. … savā un vīra vārdā varu teikt – bez problēmām. Lietojot Absolute Dry nav nekādu blakusparādību. Ir tikai rezultāts. Jā, protams, ja ikdienā līdz šim esi pieradusi lietot tikai eko dezodorantus, kas nenovērs svīšanu, vien aromātu, tad šis būs padusēm pārsteigums. Bet, ja lieto jebkuru citu antiperspirantu, tad – viss tāpat, tikai iedarbība spēcīgāka. Un, ja sarēķina, ka Aboslute Dry tu lieto 1x 5-7 dienās, bet parasto antiperspirantu katru dienu, tad… gan ekonomisku, gan citu apsvērumu dēļ, noteikti Absolute Dry sanāk izdevīgāks, iedarbīgāks un daudz draudzīgāks tavām padusēm! 🙂

Vienīgais mīnuss manā skatījumā – spirtotais aromāts. Nu neuzrunā mani tas… Tomēr – tas pagaist, kolīdz produktu uzklāj uz ādas, tādēļ – šis mīnuss ir pieciešams! 🙂

Kopumā varu teikt, ka Absolute Dry man ir jauns un patīkams atklājums. Jā, tas sniedz pārliecību par sevi gan ikdienā, gan īpašās reizēs – kad mitrums un netīkams aromāts padusēs ir pēdējais, ko vajadzētu. Ja ne ikdienas nepieciešamība, tad ideāls sabiedrotais īpašos gadījumos, šis produkts varētu būt mums visām – iesaku izmēģināt! 😉

PLUSI

  • 100% aizsardzība gan pret mitrumu, gan netīkamo aromātu padusēs;
  • 5-7 dienu iedarbība;
  • Ērta un vienkārša lietošana;
  • Ar vienu iepakojumu pietiek ļoooti ilgam laikam!

MĪNUSI

  • Vienīgais mīnus – smarža. Ļoti spēcīgs spirta aromāts, kas man ne īpaši iet pie sirds. Patiktu, ja produktam tomēr būtu kāds svaigāks, patīkamāks aromāts.

Kur iegādāties Aboslute Dry? Visātrāk, ērtāk un vienkāršāk – www.internetaptieka.lv!

Seko līdzi Narrative of Beauty sociālajos tīklos Instagram/Facebook un piedalies konkursos ar foršām balvām – produktu komplektiem no Blistex un Absolute Dry!!!

IMG_20170906_175404_1_resized_20170907_100852930

IMG_20170906_174932_resized_20170907_100851353

 

 

 


Viena doma par “Absolute Dry – antiperspirants, kas tiešām liek aizmirst par svīšanu. Vispār!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s