Dzintars FUTURE FORMULA™ SOS balzams pret matu izkrišanu – mans rezultāts pēc mēneša kursa!

IMG_20170627_195717_resized_20170802_110801751

Kad uzzināju par šo pašmāju kosmētikas ražotāja “Dzintars” jauno produktu un iespēju to izmēģināt, biju ļoti iepriecināta. Zinu, cik ļoti rūpīgi Dzintars veido savus produktus – to pamatā ir tiešām nopietns darbs. Tie ir pētījumi, labāko sastāvdaļu piemeklēšana un atlase, pēcāk arī jau gatavo produktu testēšana… Ar vienu vārdu sakot – var ticēt tam, ko produkts sola. Future Formula SOS matu terapiju – balzamu pret matu izkrišanu rūpīgi izmēģināju kursa veidā – veselu mēnesi. Kādi bija rezultāti? Lasi un uzzini! 

Par matu izkrišanu – ar to savā mūžā (nu jau 30 gadus garajā) esmu sastapusies divas reizes. Manuprāt, tā ir problēma, par kuru pat neaizdomājamies, neinteresējamies un neko nezinām, kamēr tā neskar pašus. Arī man agrāk šķita, ka pietiek matus izmazgāt ar šampūnu, ieziest kondicionieri, izskalot un viss forši. Līdz brīdim, kad apmēram 24 gadu vecumā saskāros ar pēkšņu un pamatīgu matu izkrišanu. Nu labi – nebija jau tā, ka paliku bez matiem, bet tie palika plānāki, turklāt – krietni un diezgan īsā laika periodā. Tā arī līdz šai dienai nezinu īsto iemeslu, kādēļ tas tā notika. Droši vien dažādu faktoru kopums – stress, uzturs, matu ķīmiskā apstrāde… Katrā ziņā toreiz izmēģināju teju visu iespējamo pret matu izkrišanu, kas nu pieejams – sākot no šampūniem, balzamiem, maskām un serumiem, beidzot pat ar procedūrām… Zinu, cik ļoti daudz no šiem līdzekļiem ir velti izsviesta nauda, jo rezultātu tik pat kā nav. Tādēļ ir ļoti rūpīgi jāizvērtē līdzekļu ražotājs, sastāvs, solītā iedarbība. Brīnumnūjiņas, kas momentā apturētu matu izkrišanu nav, tas drīzāk ir sistemātisks darbs – gan piemērota kosmētiskā līdzekļa atrašana un galvenais (!!!) pareiza lietošana, gan arī savas ikdienas pārskatīšana – jātiek galā ar stresiem, jāpārskata ēdienkarti, galu galā – jāaiziet arī pie ģimenes ārsta uz profilaktisko apskati, analīzēm utt. Ak jā – un nevajag aizmirst pašu galveno – PACIETĪBU, jo ātri nenotiks it nekas.

Un otrā reize mūžā, kad atkal nācās saskarties ar šo matu pastiprinātas izkrišanas faktu, man bija pavisam nesen, pēc meitiņas nākšanas pasaulē. Jā, protams, jau grūtniecības laikā zināju, ka liela (vai pat – lielākā) daļa sieviešu ar šo lietu saskaras – esot grūtniecei mati aug griezdamies, bet pēc bērniņa nākšanas pasaulē sākās lapkritis uz galvas. Domāju un cerēju, ka man jau tā nebūs. Ha! Mazulītei palika 4 mēneši, kad arī mani mati izdomāja, ka nav ko vairs būt tik foršiem un bieziem kā grūtniecības laikā… Jā, dažus mēnešus izkrišana bija diezgan intensīva, tad samazinājās. Bet – gribas atpakaļ tos foršos un biezos matus. Gribas atjaunot matu spēku un galu galā – palutināt tos. Ko man šajā lietā var palīdzēt jaunais produkts no Dzintars? Kādi bija rezultāti pēc mēnesi garā kursa? Lasi tālāk!

Dzintars FUTURE FORMULA™ SOS matu terapija – balzams pret matu izkrišanu (16x5ml, 36Eur)

Future Formula SOS 1

Balzams pret matu izkrišanu izstrādāts uz cilmes šūnu, peptīdu un aminoskābju kompleksa bāzes, kas paātrina apmaiņas procesus ādā, kā arī uz vitamīnu un ārstniecības augu kompleksa bāzes, kas uzlabo asins cirkulāciju galvas ādā. Bet galvenais, unikālais produkts vienlaicīgi baro saknes un nostiprina matus, dod tiem spēku un enerģiju, samazina matu izkrišanu un stimulē to augšanu. Balzams satur 93% dabisko sastāvdaļu.

  • Ābola cilmes šūnas satur metabolītus (apmaiņas procesu paātrinātājus), kuri aktīvi kavē matu folikula bojā eju un paildzina tā dzīvi.
  • Īpaši efektīvais komplekss no biomimētiskā peptīda Acetyl Tetrapeptide-3, sarkanā āboliņa un apiņu ekstraktiem intensīvi nomāc 5-alfa-reduktāzes aktivitāti, palēninot testosterona veidošanos, kas ir viens no galvenajiem matu izkrišanas iemesliem. Biotinoyl Tripeptide-1 un pantenols nostiprina matus, palielina to diametru un paātrina augšanu.
  • Arginīns uzlabo matu augšanu, uzlabo mikrocirkulāciju galvas ādā, palielina matu skaitu aktīvajā augšanas fāzē, padara tos biezākus un blīvākus.
  • Niacinamīds (PP vitamīns) un žeņšeņa, sarkano dedzinošo piparu, ingvera, nātru ekstrakti uzlabo asins pieplūdi galvas ādā, pastiprinot matu folikula barošanu un nostiprinot to.
  • Austrālijas tējas koka eļļa un kastaņu ekstrakts samazina blaugznu veidošanos.
  • Lai barojošie komponenti varētu nokļūt pie matu folikuliem, mēs pielietojam know-how – rūpīgi piemeklētas nesējvielas-transportierus, kas nodrošina aktīvo sastāvdaļu dziļāku iekļūšanu un paaugstina balzama iedarbības efektivitāti.

Iedarbība

Balzams efektīvi samazina matu izkrišanu, veicina to augšanu, baro un nostiprina matu saknes (sievietēm/ vīriešiem/ visām vecuma grupām).

– Peptīdi samazina matu izkrišanu
– Augu cilmes šūnas veicina matu augšanu
– Arginīns nostiprina matu saknes
– Transportieri palīdz aktīvajām sastāvdaļām nonākt dziļi matu saknē

Rezultāts

Balzama efektivitāte pierādīta klīniskos pētījumos 3 mēnešu laikā dermatologa-trihologa uzraudzībā. Pētījumos piedalījās 35 cilvēki (vīrieši un sievietes), kuri sūdzējās par matu izkrišanu.

Pēc 3 mēnešiem

– 70% aprobantu stipri samazinājusies matu izkrišana
– 79% aprobantu uzlabojusies matu augšana, mati kļuvuši elastīgāki un stiprāki
– 52% apbrobantu atjaunojusies matu augšana

Pētījuma laikā konstatēts, ka

– matu stiebra apjoms palielinās par 26% sievietēm, par 34% vīriešiem*
– matu saknes apjoms palielinās par 23% sievietēm, par 33% vīriešiem*

*apstiprināts:

– ar trihogrammu
– ar matu diametra mērījumu (saknes, stiebri)

MANI REZULTĀTI PĒC MĒNEŠA KURSA

IMG_20170627_195401_1_resized_20170802_110800068

Saņemot šo jauno Dzintars produktu, mani pārsteidza, cik liela ir šī kastīte! Iekšā ir 16 ampuliņas, katra – 5ml tilpuma. Izklausās pamaz, bet dzīvē tās izskatās palielas. Man ļoti patika produkta dizains – tas izskatās elegants un gaumīgs. Uzteicami ir tas, ka ampuliņas NAV no stikla, bet gan plastikāta, tās viegli un ērti atvērt, nav jābaidās par sagrieztām rokām (man ir bēdīga pieredze ar stikla ampulām). Es lietoju šo produktu katru otro dienu (to var lietot arī katru dienu, ja mati izkrīt pastiprināti un 2x nedēļā, ja lieto profilaksei), kas ir tas zelta vidusceļš no 3 iespējamiem variantiem.

Katra ampuliņa ir 5ml liela, kas, manuprāt, ir daudz. Man ar šo tilpumu pilnīgi pietika visai galvai, turklāt – bagātīgai apstrādei. Ļoti patika balzama smarža – pēc ārstnieciskām zālītēm, bet tā nav asa, kodīga vai citādi nepatīkama un uzkrītoša. Drīzāk – maiga, kas pēc lietošanas visai ātri izzūd, tālāk dienas gaitā liekot aizmirst, ka produkts lietots. Balzamu lietoju, to viegli, bet rūpīgi iemasējot galvas ādā. Tas ir būtiski, jo asinsrite jāveicina, lai aktīvās vielas spētu nokļūt tur, kur nepieciešams. Tad pēc ražotāja ieteikumiem – jāuzvelk galvā plastikāta cepurīte, jāaptin galva ar dvieli un tā jāpavada 30 minūtes. Būšu godīga – tas man ne vienmēr sanāca. Centos, bet ikdienas steiga reizēm darīja savu 🙂 ! Patika tas, ka balzams nerada nekādu kairinājumu – nav dedzinošas vai citas nepatīkamas sajūtas. Tas arī nepadarīja galvas ādu sarkanu (kā tas ir bijis ar citiem šāda veida produktiem). Liels pluss ir tas, ka pēc produkta lietošanas mati nepaliek salipuši, taukaini vai smagnēji. Respektīvi – balzams ļauj saglabāt tīru matu sajūtu un izskatu, neliek zaudēt kuplumu. Līdz ar to tas mierīgi lietojams ikdienā, nesagādā papildus problēmas un neērtības.

Un tagad par pašu svarīgāko – REZULTĀTU! Protams, es nezinu, cik matu man pirms tam dienā izkrita. Lai tos vāktu un skaitītu noteikti esmu par slinku, tāpat nezinu, cik to izkrīt tagad, pēc produkta lietošanas kursa. Bet tas, ko varu pateikt – mēneša laikā šī izkrišana tiešām ir samazinājusies! To jūtu gan matus mazgājot, gan, galvenokārt, ķemmējot. To vienkārši sukā paliek izteikti mazāk! Vai mati aug ātrāk? Nē, tādas sajūtas man nav, bet ļoti iepriecināta esmu par to, ka matu tiešām paliek vairāk!!! Jā, pēc mēnesi ilga kursa, man uz galvas caur esošajiem matiem spraucas jauno matiņu ezītis! Nu tāds, aptuveni 1,5cm garš. To pat ievēroja mana friziere. Protams, paies laiks, līdz tie izaugs, bet ir skaidrs – šis jaunais Dzintars produkts strādā! Tas stimulē jauno matu augšanu, līdz ar to mati paliek biezāki un kuplāki. Vai tie ir veselīgāki? Man grūti atbildēt, jo nebija tā, ka pirms produkta lietošanas tie būtu bijuši šausmīgi novājināti un nedzīvi, bet gribas domāt, ka mati tiešām ir veselīgāki un galvenais – ir pabaroti, palutināti un jūtas labāk! Katrā ziņā – šis jaunais Dzintars FUTURE FORMULA™ SOS balzams pret matu izkrišanu mani ir patīkami pārsteidzis un domāju, ka arī pēc šī diezgan intensīvā mēneša kursa, turpināšu to lietot arī tālāk, profilaktiskos nolūkos! Viennozīmīgi – IESAKU arī tev, jo tas strādā! 😉


2 domas par “Dzintars FUTURE FORMULA™ SOS balzams pret matu izkrišanu – mans rezultāts pēc mēneša kursa!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s