Kā cīnīties ar pigmenta plankumiem jeb izmēģinu Mary Cohr SWHITE 10 minūšu intensīvi balinošo sejas masku!

IMG_20170616_225554_resized_20170705_113629910

Pigmentācijas plankumi man ir jau kādu brīdi tuva un pazīstama lieta. Rudenī un ziemā tie samazinās un pat pazūd, pavasarī un vasarā, līdz ar pirmajiem saules stariem, atkal parādās. Esmu izmēģinājusi daudzus līdzekļus, bet balinošu masku gan lietošu pirmo reizi! Ar lielu interesi testēju šo – Mary Cohr SWHITE 10 minūšu intensīvi balinošo masku! Lasi, kā man gāja, kāds bija rezultāts! 

Agrāk, vēl pirms dažiem gadiem, pigmenta plankumi man nebija pazīstama problēma. Un tā jau ir – kad tevi pašu tas neskar, tu par to neinteresējies, un tā nešķiet nekāda lielā problēma. Mana iepazīšanās ar šiem nejaukajiem plankumiem aizsākās grūtniecības laikā, kas man iekrita tieši pavasara/vasaras periodā. Saulīte man vienmēr patikusi, to sev neliedzu arī ar lielo punci staigājot. Nav jau tā, ka nepazīstu, kas ir saules aizsargkrēmi, tomēr, arī tos godīgi lietojot, pigmenta plankumi parādījās tik un tā. Manā gadījumā – viens liels plankums tieši uz pieres! Ikdienā, lietojot tonālo krēmu, šo problēmu var diezgan veiksmīgi nomaskēt, tomēr fakts, ka šis pleķis tur ir, prieku neraisa.

Grūtniecība pagāja, sākās rudens un ziema, lielais pleķis no pieres pazuda. Šādus tādus līdzekļus lietoju, lai to ātrāk dabūtu prom, bet visvairāk jau tomēr palīdzēja tas, ka hormoni atkal nostājās savās vietās un līdz ar to arī šie pigmentācijas traucējumi, kas grūtniecēm ir bieža parādība, izzuda. Biju priecīga un par šo lietu vairs nedomāju. Līdz pienāca nākamais – šis – pavasaris! Smejies vai raudi, bet līdz ar pirmajiem saules stariem – vecais labais pleķis ir klāt, precīzi tajā pašā vietā, kur iepriekš! 🙂

Nu ko – cīnos atkal! Jau kādu brīdi esmu ievērojusi un šo to izmēģinājusi no kosmētikas zīmola Mary Cohr. Šoreiz manu uzmanību piesaistījusi Mary Cohr SWHITE produktu sērijas 10 minūšu intensīvi balinošā sejas maska. Nagi niez izmēģināt! 🙂 Zīmola pārstāve mani gan uzreiz brīdināja – nez vai tikai ar masku manam pigmenta pleķim būs līdzēts, lai pleķi dabūtu prom, vajadzētu izmēģināt visu SWHITE līniju, kurā ietilpst gan dienas un nakts krēms, gan intensīvs serums un attīrošie līdzekļi. Un tomēr – sākšu ar masku!

Mary Cohr SWHITE 10 minutes Instant Brightening Mask 

Maska atjaunos ādas mirdzumu, izlīdzinās tās krāsu, padarot to vienmērīgu, efektīvi cīnīsies ar pigmenta plankumiem. Maskai piemīt intensīva, ādu balinoša iedarbība. Lietošana – uzklāt masku uz attīrītas sejas ādas, ļaut iedarboties 10 minūtes, noņemt un tās pārpalikumus iemasēt ādā.

Maska ir paredzēta vienai lietošanas reizei, iepakota atsevišķā iepakojumā. Tā ir kā sejas formas drāniņa, kas piesūcināta ar aktīvajām vielām. Iepriekš šāda tipa maskas lietojot man vienmēr problēmas radīja tas, ka šī universālā “sejas forma” īsti neatbilda manējai un maska slikti turējās uz sejas. Mary Cohr par šo ir padomājuši – drāniņas forma ir tāda, kas piemērosies visām sejas formām, tai ir tādi kā iegriezumi maliņās, līdz ar to tu masku uzliec uz sejas un pielāgo savai sejas formai. Manā gadījumā – maska turas ideāli, es tās 10 minūtes varēju mierīgi kustēties un darīt citas lietas, maska nost nekrita un absolūti netraucēja.

Sajūtas masku uzliekot uz sejas – jutu atsvaidzinājumu. Forša, atvēsinoša sajūta. Nav nekādu kņudinošu, dedzinošu vai tamlīdzīgu sajūtu. Tas ir pozitīvi – maska ādu nekairina. Ļoti patika maskas neitrālais, elegantais aromāts, kas nav pārāk uzbāzīgs, bet tajā pašā laikā – jūtams.

Pēc 10 minūtēm masku noņemot, mani patīkami pārsteidza rezultāts – sejas ādas krāsa ir ievērojami gaišāka, vienmērīga, izlīdzināta. Protams, ka mans pleķis vēl arvien ir uz pieres, taču godīgi – tas tiešām ir nedaudz bālāks! Maskas atlikumu nedrīkst skalot nost, tas vienmērīgi jāiemasē ādā. Tā arī daru. Patīk tas, ka maskas aktīvās vielas labi iesūcas ādā, nepaliek taukaina vai lipīga sajūta. Sejas āda pēcāk arī nespīd – viss ir tā, kā pienākas! Manai kombinētajai ādai pēc šīs maskas lietošanas neprasījās nekādus citus krēmus. Uzliku vien acu krēmu un turpināju ar dekoratīvo kosmētiku!

Vēl viens mazs knifiņš – es šo vienreizējo masku lietoju 2 reizes! Jā, jā zinu – tā tas nav paredzēts. Un tomēr, kad izmēģināsi, redzēsi, ka maskas iepakojumā ir ļoti daudz šīs maskas aktīvās vielas/šķidruma, ar ko piesūcināta drāniņa! Pēc pirmās lietošanas reizes es šo drāniņu salocīju un vienkārši ieliku paciņā atpakaļ – tur tā atkal piesūcās ar aktīvajām vielām un es to pilnīgi mierīgi varēju lietot vēl vienu reizi! 🙂

Kopumā – šī ir forša sejas maska, ko izmēģināt gan visām, kurām ir pigmentācijas plankumu problēmas, gan, ja vienkārši vēlies atjaunot sejas ādas mirdzumu un uzlabot toni! Tas strādā! Es pati šobrīd apsveru domu par citu produktu izmēģināšanu no Mary Cohr SWHITE līnijas!

Vairāk par tiem lasi TE

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s