Komplekts novājinātu matu kopšanai no Bio2You – spēcina un piešķir apjomu!

IMG_20170619_182154_resized_20170626_011559692

Šī gada pavasarī pašmāju kosmētikas ražotājs Bio2You ir laidis klajā 3 pilnīgi jaunas matu kopšanas produktu līnijas – visiem matu tipiem ar zīda proteīniem un aminoskābēm, novājinātiem matiem pret matu izkrišanu un matu apjomam ar hairdensyl kompleksu un sarkanā sīpola ekstraktu, kā arī – matu atjaunošanai ar jūras kolagēna proteīniem un hialuronskābi!

Šo matu kopšanas produktu pamatā izmantoti jaunākie zinātniskie sasniegumi. Visi produkti ražoti Latvijā, tie ir dabīgi un nesatur SLS, sulfātus, parabēnus un citas kaitīgas vielas. Bio2You līdzīpašniece Rita Stražinska stāsta: “Mēs ļoti lepojamies ar šiem jaunajiem produktiem, kuru izstrāde aizņēma aptuveni 9 mēnešus. Katrā matu līnijā ir šampūns, matu maska un matu serums. Visi šampūni, neskatoties uz to dabīgo sastāvu, ir arī patīkami lietošanā – tie labi puto, nodrošina kārtīgu matu izmazgāšanu, vienlaicīgi mitrinot gan matus, gan galvas ādu, kā arī nodrošinot patīkamu matu slīdamību. Visas matu maskas ir vieglas, labi baro un mitrina matus visā to garumā. Bet matu serumi ir izsmidzināmas ūdenī izšķīdinātas eļļas un aktīvās vielas, kas pārklāj matus ar aizsardzību, nepadarot tos taukainus vai smagus.”

Bio2You jaunajos produktos izmantojusi šādas aktīvās vielas, kas ir pēdējie kosmētikas industrijas sasniegumi ar bagātīgu pētījumu bāzi:

• Hairdensyl kompleksa sastāvā ietilpstošā jūras kolagēna proteīni un aminoskābes pasargā no matu retināšanās un matu izkrišanas, aizsargā no ārējas vides ietekmes un piešķir matiem vieglumu un apjomu
• Jūras glikogēns, kas ir enerģijas avots, stimulē jaunu matu augšanu, atjauno enerģijas rezerves folikula šūnās, piegādā matiem skābekli, atjauno matu vitalitāti un aizsargā no UV staru ietekmes, kā arī mitrina matus un stiprina to elastību
• Efektīvais sarkano sīpolu ekstrakts stimulē matu augšanu, palielina asins cirkulāciju un, pateicoties tā antibakteriālām īpašībām, mazina ādas iekaisumus
• Hialuronskābe ir izcils mitrinātājs, kas piesūcina matu ar ūdeni visā tā garumā, kā rezultātā mata struktūra kļūst vienmērīga un atjaunota
• Proteīni stiprina matu struktūru un samazina matu izkrišanu.
• Polisaharīdi un mitrināšanas faktori, kas iegūti no medus ekstrakta, pasargā no mitruma zuduma
• Visbeidzot, neiztrūkstoši kā arī visos pārējos Bio2You produktos, arī šajos ir smiltsērkšķu ekstrakts, kas uzlabo mikrocirkulāciju, atjauno, mitrina un baro ādu un matus, kā arī pasargā no saules kaitīgās iedarbības.

Bio2You matu kopšanas produktu sērija novājinātiem matiem pret matu izkrišanu un matu apjomam ar hairdensyl kompleksu un sarkanā sīpola ekstraktu

IMG_20170619_182154_resized_20170626_011559692

Šī bija tā produktu sērija, ar kuru es visvairāk gribēju iepazīties. Neteikšu, ka mani mati ir ļoti novājināti, bet tie ir gari, turklāt katru mēnesi tiek arī krāsoti (saknes), līdz ar to, protams, ka tiem ir nepieciešama īpaša kopšana. Savulaik esmu saskārusies arī ar matu izkrišanas problēmu, tādēļ šīs problēmas novēršanas jomas produktos orientējos visai labi. 🙂

Šie jaunie Bio2You produkti mani ieinteresēja un uzrunāja ar daudzsološo sastāvu un, protams, panākamo rezultātu – Hairdensyl kompleksa sastāvā ietilpstošā jūras kolagēna proteīni un aminoskābes pasargā no matu retināšanās un matu izkrišanas, aizsargā no ārējas vides ietekmes un piešķir matiem vieglumu un apjomu. Jūras glikogēns, kas ir enerģijas avots, stimulē jaunu matu augšanu, atjauno enerģijas rezerves folikula šūnās, piegādā matiem skābekli, atjauno matu vitalitāti un aizsargā no UV staru ietekmes, kā arī mitrina matus un stiprina to elastību. Savukārt efektīvais sarkano sīpolu ekstrakts stimulē matu augšanu, palielina asins cirkulāciju un, pateicoties tā antibakteriālām īpašībām, mazina ādas iekaisumus. Piekritīsi – sasolīts ir diezgan daudz, vai ne? Redzēsim, vai tas atbilst patiesībai!

Sērijā ietilpst 3 matu kopšanas produkti – šampūns, maska un serums. Izmēģināju tos visus, lūk arī mans vērtējums:

ŠAMPŪNS UN MASKA

IMG_20170619_182519_resized_20170626_011602603

Dabīgs šampūns un maska ar Hairdensyl kompleksu un sarkanā sīpola ekstraktu paredzēti plāniem, bojātiem matiem. Tie baro, samazina matu izkrišanu, stimulē matu augšanu, atjauno matu struktūru, palielina apjomu un novērš to priekšlaicīgu novecošanos.

Gan šampūnam, gan maskai ir skaists un elegants iepakojums melnos toņos, kas Bio2You ir jaunums, jo līdz šim man šis zīmols asociējās ar gaišas krāsas iepakojumiem. Tilpums – standarta. Pirmais iespaids – ļoti jauka smarža. It kā izteikta, bet ne pārāk uzmācīga. Ļoti pozitīvi vērtēju šampūna konsistenci – ne par biezu, un galvenais – ne par šķidru, kā tas bieži gadās dabīgas kosmētikas ražotājiem. Pietiek ar nelielu daudzumu šampūna, jo tas ļoti labi puto (kas manā skatījumā arī ir pluss!!!) un vienmērīgi ieklājas matos. Izskalojas arī labi, mati gan paliek pasausi, bet tikai pēc šampūna lietošanas tas ir piedodami. 🙂

Turpinām ar masku. Pārsteidza tas, ka uz iepakojuma rakstīts, ka maska jātur matos tika 1-3 minūtes. Manuprāt – maz. Izmēģināju gan norādīto laiku, gan arī ilgāk – ap 10 minūtēm. Teikšu tā – ja tur 1-3 minūtes, tad man šķiet, ka maska darbojas vairāk kā kondicionieris – aizver matu zvīņas, padara tos gludus un viegli ķemmējamus. Ja patur ilgāk, tad ir sajūta (vai varbūt iedomas?), ka maska iedarbojas dziļāk. Tad es ticu, ka tā tiešām spēj palīdzēt matiem atgūt spēku un piedod tiem enerģiju.

Maska ir pašķidras konsistences, bet matos izlīdzinās ļoti viegli, līdz ar to nevajag ļoti daudz produkta vienā lietošanas reizē. Pēc izskalošanas mati ir ļoti zīdaini un ķemmējas lieliski. Labs iesākums – turpinām ar serumu!

SERUMS

IMG_20170619_182624_resized_20170626_011558138

Dabīgs serums matiem ar Hairdensyl kompleksu un sarkanā Sīpola ekstraktu atjauno un dziedē matus plānus, bojātus matus, sniedz matiem apjomu un novērš priekšlaicīgu novecošanos.

Serums ir lietojams izsmidzinot tīros matos visā to garumā. Tā arī izmēģinu. Tas patīkami smaržo, nav eļļains, nepadara matus smagus. Tas, protams, pluss. Pēc maskas un seruma lietošanas mati ir ļoti vijīgi, mīksti, zīdaini. Tos izķemmēt ir viegli, arī pēc izžāvēšanas tie izskatās ļoti labi. Galvenais, ka produkti nepadara matus smagnējus, līdz ar to tiem ir arī lielāks kuplums.

Kas attiecas uz matu izkrišanas samazināšanos – tā, protams, ir lieta, ko nevar tā uzreiz novērtēt. Pieļauju, ka produkti tā darbojas, bet tad, manuprāt, tie jālieto ilgāku laiku – droši vien arī vairāki iepakojumi. Matu pastiprināta izkrišana tomēr ir kompleksa un visai sarežģīti risināma problēma, kurai nekad nav ātra pozitīvā rezultāta. Arī ietekmi uz priekšlaicīgas matu novecošanās bremzēšanu tā uzreiz grūti novērtēt. Tomēr tam, ka mati pēc šīs Bio2You matu kopšanas produktu sērijas lietošanas izskatās dzīvīgāki un veselīgāki – noteikti piekrītu.

Vēl – būtiski ir arī tas, ka ne tikai mati, bet arī galvas āda pēc šo produktu lietošanas jūtas ļoti labi – nav ne niezes, ne kādas citas nepatīkamas sajūtas. Tas arī ir būtiski, sevišķi, ja nākas saskarties ar pastiprinātu matu izkrišanu. Jo galu galā – ja galvas āda ir vesela un jūtas labi, arī mati tādi ir!

Jaunie matu produkti nopērkami Bio2You veikalos Rīgā tp Alfa, tc Olimpia, tc Riga Plaza, http://www.bio2you.lv, kā arī veikalos Drogas.


Viena doma par “Komplekts novājinātu matu kopšanai no Bio2You – spēcina un piešķir apjomu!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s