Iepazīšanās ar EKOhouse – hidrofīlā eļļa un citi interesanti produkti!

IMG_20170619_183448_1_resized_20170620_124556471

Tu noteikti zini, kas ir micelārais ūdens, bet – kas ir hidrofīlā eļļa? Kam tā paredzēta, kā to lietot? Šoreiz pastāstīšu par savu iepazīšanos ar pašmāju kosmētikas ražotāja EKOhouse produktiem! Tie ir dabīgi kosmētikas līdzekļi, kas uzrunā un ieinteresē ne vien ar savu sastāvu un vilinošajiem aromātiem, bet arī ar to, ka ir aktuāli un ļoti mūsdienīgi!

Esmu iepazinusies ar trīs konkrētiem produktiem sejas un ķermeņa ādas kopšanai – hidrofīlo eļļu un micelāro ūdeni sejai, kā arī sauso eļļu ķermenim (bet tā der arī sejai un matiem).

Sejas ādas attīrīšanai un kopšanai – Hidrofīlā eļļa Kokosrieksts un Micelārais ūdens Alveja

IMG_20170619_183754_1_resized_20170620_124554962

Hidrofīlā eļļa Kokosrieksts

Hidrofīlā (ūdenī šķīstošā) eļļa kosmētikas, BB krēma noņemšanai un dziļai ādas attīrīšanai. Attīra ādu neizjaucot ādas dabīgo aizsardzību. Sausas sejas ādas kopšanai. Ar kokosa aromātu.

Hidrofīlā (ūdenī šķīstošā) eļļa ir speciāls līdzeklis kosmētikas noņemšanai un dziļai ādas attīrīšanai. Tā ir dabīgo augu eļļu maisījums, kura saskarē ar ūdeni pārtop baltā emulsijā (pieniņā). Pateicoties savam īpašajam sastāvam, hidrofīlā eļļa sasaista tauku un vaskveidīgos kosmētikas komponentus (tai skaitā ūdens noturīgos, kā piemēram, BB krēmus u.c.) un viegli nomazgājas ar ūdeni nodrošinot labāku ādas attīrīšanu nekā lietojot parastās attīrīšanas putas vai mazgāšanas gēlus. Veic maigu bioloģisko pīlingu un novērš ādas sausumu.

Pateicoties hidrofīlās eļļas sastāvā esošajam polisorbātam, eļļa iesūcas dziļi ādas porās, nodrošinot to dziļu attīrīšanu. Ir unikāls melno piņņu profilakses un likvidēšanas līdzeklis.

Mans vērtējums – būsim godīgas, ja neesi sausas sejas ādas īpašniece, tu ar aizdomām raugies uz eļļām, kas jebkādā veidā paredzētas sejas ādas kopšanai. Ar mani ir līdzīgi – vairāk vai mazāk es, kā kombinētas/taukainas sejas ādas īpašniece, no eļļām un eļļainiem līdzekļiem sejas ādas kopšanā apzināti un brīžiem pat neapzināti izvairos. Šķiet, ka man tie neder, āda spīdēs, poras tiks nosprostotas… Šoreiz nostrādāja baigā interese. Par hidrofīlajām eļļām biju dzirdējusi, bet nekad nebija sanācis izmēģināt. Tas velniņš iekšā rausta un izmēģināt gribās. Izmēģināju. Esmu pārsteigta un patīkami. Šis produkts ir absolūti citādāks, kā biju iedomājusies. Man bija vīzija, ka tā būs tāda kārtīga eļļa, kuru klāšu uz sejas un kaut kādā veidā noņemšu, ka tā it kā attīrīs ādu, bet manējai visticamāk nederēs. Maldījos. Viss ir citādi – jā tā tiešām ir eļļa pēc savas sākotnējās konsistences. Taču lietojot, tā mainās. To paņem uz SAUSIEM pirkstiem, klāj uz sejas, nedaudz iemasē. Tad rokas samitrina un turpina eļļu iemasēt sejas ādā. Tās konsistence mainās – tā paliek baltas, pienainas un šķidras tekstūras. Tad to noskalo ar ūdeni. Noskalojas lieliski, nepaliek eļļaina kārta un/vai sajūta. Sejas āda ir manāmi mitrināta, attīrīta, jūtas ļoti labi.

Interesanti – kādēļ šī eļļa paredzēta tieši BB krēmu noņemšanai? Aprunājoties ar EKOhouse pārstāvi Jolantu, viņa man pastāstīja, ka izrādās tieši tik populārie BB krēmi, kas mums tiek pozicionēti, kā ļoti viegli make-up līdzekļi, visdziļāk iesūcas ādas porās, piesārņojot un nosprostojot tās. Un, lai to visu dabūtu ārā, bieži vien nepietiek ar gēliem un putām, kas paredzēti ādas attīrīšanai. Te palīdz hidrofīlā eļļa, kas spēj tikt ādas porās tiešām dziļi, pienācīgi attīrot tās.

Ak jā – nevaru nepieminēt konkrētās izmēģinātās hidrofīlās eļļas aromātu – kokosrieksts. Kā man patīk kokosriekstu smarža! Un prieks, ka šai eļļai tā ir dabiska, ne sintētiska un uzmācīga. Ļoti patīkama un vasarīga!

Rezultāts – mana kombinētā sejas āda apbrīnojami labi reaģē uz šīs eļļas lietošanu – tā ir attīrīta, maiga, mīksta, jūtas labi. Nav nekādu alerģisku reakciju. Izskatās gluda, tonis ir vienmērīgs. Poras ir manāmi tīras, man pat šķiet, ka nedaudz mazākas. Man patīk! Rezultāts noteikti ieintriģē – lietošu arī turpmāk!

Micelārais ūdens Alveja

Dabīgs līdzeklis kosmētikas noņemšanai, ādas attīrīšanai un mitrināšanai. Sausa ādas tipa kopšanai. Ar alvejas aromātu.

Izgatavots uz augu komponentu bāzes un nesatur SLS, SLES, parabēnus, krāsvielas, PEG (polietilēnglikolu).

Micelārais ūdens ir šķidrums, kas ir bagātināts ar taukskābēm un citām vērtīgām vielām. Inovatīvs kosmētikas nozares produkts. Izgudrots Eiropā salīdzinoši nesen. Sākotnēji bija paredzēts kā līdzeklis sirgstošiem ar ādas slimībām. Atzīmējot micelārā ūdens unikālo iedarbību uz ādu, šim produktam savu uzmanību pievērsa kosmetologi.

Micelārais ūdens sevī satur milzīgu daudzumu acij neredzamu pilienu – micellas (no latīņu vārda micella – drumstaliņa, drupatiņa), pateicoties kuriem ūdens maigi noņem kosmētiku, attīra un mitrina sejas ādu.

Un atkal par stereotipiem – ir pieņemts uzskatīt, ka micelārais ūdens ir kosmētikas produkts, kas noņem make-up bez ūdens. Es to tā vienmēr esmu uzskatījusi, izmantojusi (lai gan atzīstos – micelārais ūdens man nekad nav bijis top produkts). Taču – aprunājoties ar EKOhouse pārstāvi Jolantu, viņa man pastāstīja, ka EKOhouse micelārie ūdeņi ir paredzēti vien VIEGLĀS dekoratīvās kosmētikas noņemšanai! Tie attīra ādu, tajā pašā laikā iedarbojoties arī mitrinoši un tonizējoši. Principā – tas ir kā otrais solis sejas ādas attīrīšanas rituālā, pirms krēmu/serumu/eļļu lietošanas! Un tieši tā arī lietoju šo micelāro ūdeni.

Būšu godīga – nekādus brīnumus no tā nesagaidīju, bet produkts man patika. Tas, kas īpaši – šis micelārais ūdens forši noslēdz ādas tīrīšanu ar hidrofīlo eļļu. Tas jūtami mitrina un tonizē sejas ādu, padara to maigu un gludu, izlīdzina ādas toni. Godīgi sakot – man kā kombinētas sejas ādas īpašniecei, pēc šī produkta lietošanas pat īpaši neprasījās pēc kādiem tālākiem sejas ādu mitrinošiem līdzekļiem, un tas jau parāda, cik mitrinošs ir šis micelārais ūdens!

Ķermeņa ādas kopšanai un lutināšanai – Sausā eļļa Brūklene

IMG_20170619_183837_resized_20170620_124557896

Sausā eļļa Brūklene

Kosmētiskā eļļa sejas un ķermeņa ādas kopšanai. Sausās eļļas ir salīdzinoši jauns produkts kosmētisko produktu tirgū, kurš jau paspējis iegūt lielu pircēju pieprasījumu. Sausās eļļas pēc sastāva ir vieglākas par bāzes kosmētiskajām eļļām, tās ātri iesūcas ādā, pārklājot to ar zīdainu kārtiņu un neatstāj eļļai raksturīgo spīdumu. Kvalitatīvas sausās eļļas sejas un ķermeņa ādai, galvas ādai, matiem, nagiem, pret ārējās vides kaitīgo ietekmi ir mūsdienīgi un ērti kosmētiskie līdzekļi.

Sausā eļļa „Brūklene” sastāv no dabīgām izejvielām. Pateicoties sastāvdaļu maigajai un unikālajai struktūrai, eļļa ātri iesūcas ādā, neatstāj spīdumu, baro un pasargā to no apkārtējās vides kaitīgās ietekmes. Āda kļūst zīdaini maiga. Uztur ādai nepieciešamo mitruma līdzsvaru un uzmundrina ar burvīgu meža ogu aromātu. Īpaši ieteicama taukainas un normālas ādas kopšanai.

Oooiii, eļļas ķermeņa ādas kopšanai ir man tuvs un mīļš temats. Grūtniecības laikā izmēģināju tās ne mazums un rezultatīvi – strijās neiedzīvojos un arī puncis sarāvās ātri un fiksi pēc mazā kunkulīša sagaidīšanas! Par eļļu iedarbīgumu esmu pārliecināta par visiem 100%!

Kas attiecas uz sausajām eļļām – tām ir šis lielais pluss – tās nav EĻĻAINAS! Tās ir eļļas, kas neļauj tev justies kā ietītam eļļainā plēvē. Tās ļauj ādai elpot, ātri iesūcas tajā, nerada diskomfortu, netērē lieki laiku, kas jāpavada gaidot, kad eļļa iesūksies.

EKOhouse sausā eļļa Brūklene man, protams, patika. Izmēģināju gan to tieši ķermenim, lai gan var lietot arī sejai un pat matiem. Tā forši klājas uz ādas, pietiek ar nelielu daudzumu, ātri iesūcas ādā. Sajūta ir viegla, forša, nav tās neelpojošās, eļļainās kārtas uz ādas. Nav ilgi jāgaida, līdz var ģērbties. Āda paliek gluda, maiga, mitrināta. Kas attiecas uz aromātu – foršs, svaigs, vasarīgs. Ir pēc ogām, vai tieši brūklenēm? Grūti pateikt. Man vairāk asociējās tieši ar vasaru, ogu laiku…

Visi trīs izmēģinātie EKOhouse produkti mani ir iepriecinājuši. Jauks atklājums, par ko man tiešām gandarījums! Kā tie iedzīvosies manā vannas istabā? Laiks, protams, rādīs, bet ir sajūta ka šī nebūs pirmā un vienīgā mūsu satikšanās 🙂

Vairāk par EKOhouse filozofiju un produktiem lasi – Ādas kopšana vasarā – padomi no EKOhouse

 


Viena doma par “Iepazīšanās ar EKOhouse – hidrofīlā eļļa un citi interesanti produkti!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s