Beauté Pacifique X-Tra Dry Skin Fix – noderēs KATRĀS mājās!

IMG_20170613_152845_resized_20170614_010350123

Parasti kosmētiskos līdzekļus testēju es viena pati. Šoreiz man palīgā nāca visa ģimene – gan vīrs, gan meitiņa. Jā, šis Beauté Pacifique krēms mums mājās šobrīd ir lietošanā visiem. Jo patīk un der visiem. Laikam viens no universālākajiem krēmiem, kāds man vispār bijis! Turklāt – lai gan sākām to lietot ziemā, arī tagad, vasarā, tas joprojām noder! 

Beauté Pacifique X-Tra Dry Skin Fix (120ml, 49 Eur)

Īpaši mīkstinošs un atjaunojošs krēms. Ļoti efektīvs līdzeklis, kas nodrošina ilglaicīgu, spēcīgu un mitrumu saglabājošu iedarbību visas dienas garumā. Krēms satur augstu dabīgā skvalāna koncentrāciju un samazina ūdens iztvaikošanu no ādas virsmas. Efektīvi nodrošina mitruma veidošanos ādā pat vairākas stundas. Izveido aizsargājošu krēma kārtiņu uz ādas virsmas, kas aktivizējas saskaroties ar ūdeni. Vienreizējs ādas līdzeklis kā papildus kopšana „sausas” ādas slimībām. Pārsteidzoša sausas un bojātas ādas kopšana uz rokām, pēdām, elkoņiem, kā arī citiem sausiem ādas rajoniem. Īpaši piemērots sausas un bojātas ādas kopšanai, piemēram, ekzēmas vai psoriāzes gadījumos. Iedarbojas nomierinoši uz iekaisušas ādas.

Pirmais, ko gribu minēt – krēms ir bez smaržvielām un krāsvielām. Tas ir foršas konsistences – nav ne pārāk biezs, ne taukains. Arī lietojot – tas neatstāj uz ādas taukainu kārtu un/vai sajūtu. Tas uzreiz iesūcas ādā. Izmēģinot to arī savai kombinētajai sejas ādai, varu apliecināt – tas ir dziļi mitrinošs, bet NE taukains!

Šis ir krēms, ko var lietot jebkurai ķermeņa zonai, kur tas nepieciešams. Esmu izmantojusi to gan sejai, gan rokām, gan pēdām un – arī lūpām! Tas derēs visos gadījumos, kad nepieciešama tūlītēja ādas mitrināšana, atjaunošana, sausuma novēršana. Tas attiecas arī uz vējā vai saulē aprautām lūpām – lietots uz nakti iedarbojas super-pārliecinoši! Lūpas tiek sadziedētas un jūtas atkal labi.

Kā jau minēju – sāku šo krēmu lietot ziemā, man tas sevišķi noderēja roku ādai, kas mēdz aukstumā kļūt ļoti sausa. Tad X-Tra Dry Skin Fix noderēja ideāli – sausums atkāpjas uzreiz, sevišķi lietojot krēmu vakarā uz nakti. Tad, kad ārā bija mīnusi, man pēc nodarbībām baseinā, ķermeņa āda mēdz palikt ļoooti sausa un niezoša. Arī tad X-Tra Dry Skin Fix palīdzēja atgriezt normālu sajūtu un ādas stāvokli. Pati sejai to esmu izmantojusi minimāli, jo man nav tādas nepieciešamības, bet vīrs sāka to lietot tieši sejas ādai, kas ziemas periodā viņam mēdz kļūt sausāka, apsārtusi. Viņš to lietoja gan no rīta, gan vakaros – sārtums pazuda un komforts atgriezās. Tas tiešām strādā! Viņš man ir izmēģinājis dažādus sejas krēmus, kas novērš apsārtumu, bet bieži viņam tie nepatīk, jo paliek spīdums, tie kož u.tml. X-Tra Dry Skin Fix šobrīd ir favorīts – tas darbojas un nav nepatīkamu sajūtu, to lietojot!

Meitiņai krēms visvairāk noder tagad, kad mazā sākusi rāpot – mazie celīši, kas palikuši raupji, ir priecīgi par X-Tra Dry Skin Fix – lietoju to vakarā, no rīta celīšu ādiņa ir gluda, sārtums pārgājis un viss kārtībā! Tāpat tas noderēja mazajiem vaidziņiem, kad tos aprāva vējš un mīnusi ziemas periodā – sarkanums pāriet un ādiņa paliek atkal maiga un mīksta kā jau bebim pieklājas 🙂

Tagad vasarā X-Tra Dry Skin Fix mums forši noder pēc sauļošanās – kā after sun līdzeklis! Ja āda apsauļota, tad vakarā uzklāju X-Tra Dry Skin Fix un zinu – no rīta āda būs nomierināta, jutīsies atkal labi. Starp citu – arī brūnums veidojas smukāks, jo āda ir mitrināta, nav sausa!

Laikam jau dikti saslavēju, bet ir arī par ko – tiešām varu ieteikt X-Tra Dry Skin Fix kā krēmu, ko iegādāties katrās mājās, jo – NODERĒS!

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s