Dr. Hauschka mutes skalojamais līdzeklis ar salviju – tagad arī 100ml iepakojumā!

Dr. Hauschka Med; Dr.Hauschka Med

Šīs vasaras sākumā Dr. Hauschka Med Dents sērijas mutes skalojamais līdzeklis ar salviju nu pieejams arī mazākā – 100ml – iepakojumā (iepriekš bija tikai lielais – 300ml – iepakojums). Šis ir ļoti foršs produkts, kuru vērts izmēģināt un ieviest savā vannas istabas plauktiņā kā pastāvīgo iemītnieku! Turklāt tagad, pateicoties mazajam iepakojumam, varēsi to ērti paņemt līdzi arī, piemēram, ceļojumā vai jebkur citur, kur nepieciešams, kas man šķiet super, jo, ja ikdienā esi pieradis, tad negribas no komforta atteikties arī ceļojot, vai ne? 

Dr. Hauschka mutes skalošanas līdzeklis ar salviju (100ml, cena: 4,10 €; 300ml, cena: 12,10 €)

Ar šo Dr. Hauschka mutes skalošanas līdzekli ar salviju esmu iepazinusies jau kādu laiku atpakaļ, man tas ļoti iepatikās toreiz un patīk arī tagad:

“Dr. Hauschka mutes skalošanas līdzeklis ar salviju – līdzeklis, par kuru man domas mainījās ar katru lietošanas dienu 🙂 ! Pašā pirmajā reizē – atzīstos, man nepatika pirmais iespaids par šī līdzekļa garšu. Tas tamdēļ, ka līdz šim biju pieradusi pie izteikti stipriem mutes skalošanas līdzekļiem, kas parasti garšo pēc mentola. Bet šis – pēc dažādām zālītēm, ēteriskajām eļļām, pilnīgi citādi! Taču – pēc tā lietošanas ir ļoti, ļoti svaiga un tīra sajūta, turklāt, tā saglabājas tiešām ilgi. Un, kas man patika vislabāk – šis mutes skalojamais līdzeklis nekož mutē un lūpās. Nezinu, kā tas ir citiem, bet man parastie mutes skalojamie līdzekļi visbiežāk ir par stipriem – es nevaru ar tiem skalot muti norādītās, piemēram, 20 sekundes. Es vienkārši nevaru izturēt kodīgo sajūtu! Te viss ir savādāk – norādītās 30 sekundes skalot nav nekādu problēmu. Ir jūtams, ka līdzeklis papildina zobu pastas jau sniegto efektu, tikai – maigā un dabīgā veidā.

Regulāri lietojot, šis mutes skalojamais līdzeklis spēcina un nostiprina smaganas, stabilizē mutes mikrofloru, līdz ar to novēršot visdažādākās mutes dobuma problēmas. Un, protams, tas palīdz iztīrīt zobus vēl efektīvāk, kā tikai ar birstīti un zobu pastu, jo tas tiek klāt tur, kur ar birstīti nevar tikt klāt.”

Vairāk par Med Dents sēriju no Dr. Hauschka lasi – DABĪGA zobu kopšana jeb Med Dents sērija no Dr. Hauschka

Dr.Hauschka Med

DR. HAUSCHKA MED MUTES SKALOŠANAS LĪDZEKLIS AR SALVIJU

Zobi pilda ļoti svarīgu uzdevumu. Sasmalcinot ēdienu, tie nodrošina tā sagremošanu. Tāpēc veseli zobi ir svarīgs priekšnosacījums stabilai veselībai. Tos aptverošā emalja ir pati cietākā viela cilvēka organismā. Pateicoties tādiem minerāliem kā kalcijs, fosfāts, magnijs un nātrija savienojumi, tā ir tik izturīga, ka ar to var ieskrambāt pat tēraudu. Tomēr pastāvīga noslogojuma dēļ tā nodilst. Veicot sakodienu mēs noslogojam zobu virsmu aptuveni tūkstoš reižu dienā. Smaganas sargā jutīgo zoba kakliņu. Ēdiena atliekas, kas paliek starp zobiem, ir laba augsne baktērijām, kuras, veidojot zoba aplikumu, var izraisīt smaganu iekaisumu – paradontītu, bet, skābēm bojājot emalju, var rasties kariess.

Lai zobi būtu veseli un smaganas spēcīgas, labākais profilakses pasākums ir zobu higiēnas ievērošana ikdienā, kas neļauj veidoties zobu aplikumam, remineralizē un stiprina zobu emalju. Dr. Hauschka Med produkti zobiem ar smaganas spēcinošiem un kairinājumu kavējošiem ārstniecības augiem šeit būs īstā izvēle. Tie veicina dabīgo siekalu izdalīšanos, kas, savukārt, neitralizē vidi mutē un stabilizē mutes mikrofloru.

Mutes skalošanas līdzeklis ar salviju – efektīvi papildina zobu tīrīšanu un piešķir svaigu elpu. Tas gādā par higiēnu tur, kur zobu suka un diegs nevar piekļūt.

  • Spēcina un nostiprina smaganas
  • Novērš mutes dobuma problēmas un stabilizē mutes mikrofloru
  • Augu ēteriskās eļļas nodrošina svaigu elpu
  • Gatavs lietošanai

DR. HAUSCHKA KVALITĀTE:

Jau kopš dibināšanas 1935. gadā WALA Heilmittel GmbH galvenais princips – ir bijis – “Jums pārveidoti dabas dārgumi”. Vadoties pēc diennakts ritmiem – siltums un aukstums, tumsa un gaisma, kustība un miers, – uzņēmumā ir radīti ādas kopšanas līdzekļi, kuru sastāvā izmantotas biodinamiski audzētas un godīgā tirdzniecības ceļā iegūtas dabīgās izejvielas. Šo līdzekļu sastāvā esošie ārstniecības augi tiek iegūti un tālāk apstrādāti, izmantojot ritmizēšanas metodi. Šobrīd uzņēmums ražo trīs zīmolus: WALA medikamentus, Dr. Hauschka ādas kopšanas kosmētiku un Dr. Hauschka Med produktus. Zīmolu mērķis ir radīt sajūtu līdzsvaru starp iekšējo un ārējo skaistumu. Uzņēmums eksportē savus produktus uz vairāk nekā 40 valstīm. WALA produktu ražošana nodrošina pāri par 1000 darbavietu. Dr. Hauschka produktus varat iegādāties veselīgas un dabīgas pārtikas veikalos, lielveikalos, veikalos, kas specializējas dabīgās kosmētikas un parfimērijas pārdošanā, aptiekās, kā arī skaistumkopšanas salonos.

Vairāk par Med Dents sēriju no Dr. Hauschka lasi – DABĪGA zobu kopšana jeb Med Dents sērija no Dr. Hauschka


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s