Kad āda vēlas kaut ko tiešām DABISKU un vienlaikus IEDARBĪGU – Dr. Hauschka ādas kopšanas produkti!

nfd

To šķiet nesaku pirmo reizi – Dr. Hauschka ir un vienmēr būs man ļoti simpatizējošs un mīļš kosmētikas zīmols. Viss, kas no Dr. Hauschka izmēģināts, vienmēr ir paticis. Šoreiz par dažiem kopjošās kosmētikas produktiem, ko varētu arī dēvēt par skaistas ādas pamatu. Attīrošs līdzeklis, toniks un acu krēms – 3 labas izvēles no Dr. Hauschka!

Attīrošs krēms 

nfd

Pirmo reizi ar šo attīrošo līdzekli no Dr. Hauschka sastapos jau pirms apmēram 3 gadiem. Toreiz šķita, kas gan tur liels – tāds kā sejas skrubis un viss. Tomēr – toreiz es praktiski neko nezināju ne par pašu zīmolu, ne viņu filozofiju ādas kopšanā… Uzzinot, iepazīstoties un izmēģinot, domas ir mainījušās un ļoti. Šis nav viss vienkāršs sejas skrubis. Šis vispār nav skrubis, jo Dr. Hauschka sejas kopšanas filozofijas viens no stūrakmeņiem ir tas, ka mēs sejas ādu neberžam un neskrubējam. NEMAZ! Kāpēc? Jo pārāk spēcīga un agresīva ādas attīrīšana ir iemesls tam, ka āda zaudē savu veselīgo balansu un kļūst vai nu pārlieku jutīga, sausa vai taukaina. Un, ņemot to vērā, sākot piekopt ikdienā, rezultāti ir pārliecinoši. Šis attīrošais krēms ir sejas ādas attīrīšanas līdzeklis, kura sastāvā ietilpst kliņģerīte, kumelīte, asinszāle, pērkonamoliņš un krēmveida saldo mandeļu milti, kas maigi attīra, mitrina, tonizē un sašaurina ādas poras.

Man visvairāk patīk šis krēms, to lietojot – tam ir pabieza konsistence, taču uzklājot uz ādas, tā paliek krēmīga un ļoti patīkama. Krēmu nevajag berzēt, bet gan ar maigām, nedaudz spiedošām, viļņveida kustībām iestrādāt ādā. Pēcāk seju noskalo ar siltu un beigās – vēsu ūdeni. Rezultāts – sejas āda ir redzami attīrīta, uzlabots tās tonis, sajūta ir ļoti laba, svaiga un tīra. Manā gadījumā, lietojot līdzekli no rīta, āda arī paliek matēta, tik ātri nesāk spīdēt. Ļoti patīk tas, ka šis attīrošais krēms manāmi attīra un samazina ādas poras (sevišķi – lietojot kopā ar attīrošo toniku)!

Vienīgais mīnuss – šis nebūs līdzeklis, ar kuru noņemsi dekoratīvo kosmētiku, tajā skaitā – acu zonā. Tas viss jāizdara ar citu attīrošo līdzekli, piemēram, pieniņu, un šis krēms jālieto kā noslēdzošais attīrīšanas rituāla solis. Līdz ar to es šo attīrošo krēmu lietoju no rīta, bet vakarā izvēlos tādus līdzekļus, kas vienlaikus noņem arī dekoratīvo kosmētiku.

Nākamais solis – toniks!

Attīrošs toniks sejas ādai 

nfd

Vēl vien no Dr. Hauschka produktiem, kas manu atzinību iemantojis jau sen un vairāku gadu gaitā viedoklis nav mainījies. Dr. Hauschka sejas kopšanas produktu klāstā ir divi toniki sejas ādai – sejas toniks normālai, sausai un jutīgai ādai un šis – attīrošais toniks kombinētai, taukainai un problemātiskai ādai. Manējais favorīts noteikti ir šis – attīrošais toniks. Tā sastāvā ir margrietiņa un krese, kas novērš pārmērīgu sejas ādas taukošanos, melnos komedonus, izsitumus uz ādas, redzami samazina poras. Pērkonamoliņš regulē ādas pašaktivitāti un līdzsvaro to.

Tonikam ir ļoti īpašs, Dr. Hauschka produktiem raksturīgs, diezgan spēcīgs aromāts. Pēc tādām kā ārstniecības zālītēm – un man tas ļoooti patīk! Lai gan Dr. Hauschka iesaka toniku lietot uzsmidzinot uz sejas ādas, es to tomēr izsmidzinu uz plaukstas un tad klāju uz sejas. Šādi toniks lietojas daudz ekonomiskāk, jo izsmidzinot tieši uz sejas, daļa vienmēr “aizies pa gaisu” un pudelīte vienkārši beigsies daudz ātrāk 🙂 ! Rezultāts toniku lietojot ir acumirklīgs – āda momentā iegūst skaistu, vienmērīgu toni, kļūst matēta. Ja ir kāds izsitums, tiek novērsts apsārtums, nomierināts pats izsitums. To sevišķi var izjust, lietojot toniku vakarā – no rīta pamodīsies ar redzami veselīgāku ādu. Āda pēc tonika lietošanas kļūst ļoti vienmērīga un gluda, poras jau uzreiz izskatās šaurākas, bet pēc vairākām lietošanas nedēļām, tās tiešām tādas kļūst un āda pati jūtas labi, ir tīrāka un veselīgāka. Šis tiešām ir produkts, kuru ieteicams izmēģināt, ja esi toniku cienītāja, turklāt sevi pieskaiti pie kombinētas/ taukainas/ problemātiskas ādas īpašniecēm, kuras jau sen vairs nav pusaudzes!

Mitrinošs krēms ādai ap acīm

nfd

Un lūk, arī viens Dr. Hauschka produkts, ar kuru iepazīstos pirmo reizi. Meklēju krēmu ādai ap acīm, kas intensīvi mitrinātu šo zonu, bet pagaidām man arī nav nepieciešama liela cīnīšanās ar krunciņām un grumbiņām, jo to vēl nav. Jā, protams, acu ādas zona ir plānāka un sausāka, kā pārējā sejas āda, pēdējos gados vēroju, ka parādījušās pavisam nelielas mīmikas rieviņas. Šī acu krēma sastāvā ietilpst ananass, purva malva, kliņģerītes, kas atjauno un nomierina ādu, izlīdzina grumbiņas, Rožūdens, sajaukts ar avokado, makadamijas riekstu un smiltsērkšķu eļļām mitrina, baro ādu un uzlabo tās toni.

Mans vērtējums – ļoti viegls acu krēms, kas tajā pašā laikā perfekti pilda savu uzdevumu – mitrina zonu ap acīm, nedaudz izlīdzinot to, bet galvenais – piešķirot komforta sajūtu un it kā “atverot” acis. Man ļoti patika, ka šis krēms, papildus mitrinošajai iedarbībai, spēj no rīta arī mazināt pietūkumu, piešķirt acu zonai svaigumu. Un vēl – šis ir ļoti maigs un viegls acu krēms, kas derēs tieši vasarā. Iepriekš esmu lietojusi Dr. Hauschka balzamu ādai ap acīm, kas arī man ļoti patika, bet ir krietni “smagāks”, piemērotāks rudenim, ziemai.

Kopumā – varu teikt, ka šis ir tikai neliels ieskats plašajā Dr. Hauschka sejas ādas kopšanas produktu pasaulē. Taču – šie, sevišķi attīrošie produkti, taču ir pats pamatu pamats ādas kopšanā. Un, ja patīk šie – noteikti ir vērts izmēģināt arī kaut ko tālāk – sejas krēmus, maskas, serumus. Ja esi dabīgas, bet arī iedarbīgas kosmētikas meklējumos un tev rūp gan savas ādas izskats, gan labsajūta, tad šie ir produkti, ar kuriem iesaku iepazīties!

nfd

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s