SANERIBOX Nr. 7 – bija lietas, kas pārsteidza!

nfd

Beauty Box tiešām ir pēdējā laika aktualitāte gan visā pasaulē, gan arī pie mums – Latvijā. Un man milzu prieks, ka arī pie mums ir entuziasti, kas veido skaistuma kastītes ar vietējiem produktiem, starp kuriem arī taču ir tik daudz un dažādu vēl neiepazītu zīmolu un produktu! Šoreiz esamu saņēmusi pēdējo, jau septīto, SANERIBOX skaistuma kastīti. Kas lācītim vēderā? Par to šoreiz! 

Tad lūk, kas bija šī mēneša SANERIBOX skastuma kastītē:

  1. KEUNE šampūns un kondicionieris (travel size). Man trāpījās tieši šampūns un kondicionieris matu kuplumam, par ko īpašs prieks! Jau izmēģināju – produkti tiešām lieliski. Mati paliek zīdaini, mīksti un ļoti patīkami. Iespējams Keune ir ieguvusi vienu jaunu klientu! 🙂
  2. DNC vaska krēms-koncentrāts pēdām (pilns tilpums). Šis bija viens no tiem produktiem, kas šajā Saneribox mani iepriecināja un pārsteidza visvairāk. Ļoti interesants produkts – vaska koncentrāts. Patīkama smarža un pārsteidzoša iedarbība – kājas paliek mīkstas un maigas pēc pirmā lietošanas vakara. Jā – jāatzīmē, ka šis līdzeklis lietojams tikai vakarā, jo ir ļoti biezas konsistences, ilgi iesūcas ādā, bet uzvelkot zeķītes, no rīta tiešām ir brīnumi par rezultātu!
  3. Splat zobu pasta (travel size). Splat zobu pastas esmu lietojusi iepriekš, arī šo, kurai piemīt baltinoša iedarbība. Ko piebilst – forša zobu pasta! 🙂
  4. Māra Naturals dušas želeja/vannas putas “Elderberry” (travel size). Arī ar Māra Naturals produkciju jau esmu pazīstama. Man ļoti patīk Māra Naturals produkti un uzrunā zīmola koncepts kā tāds, līdz ar to esmu priecīga par šo mazo un mīlīgo dušas želeju! Noteikti noderēs šovasar kādā no izbraucieniem!
  5. Organix Cosmetics roku krēms (pilns tilpums). Foršs roku krēms ar labu un iedarbīgu sastāvu. Vēl nemēģināju, bet noliku plauktiņā rindā uz lietošanu – man roku krēmi iet gan ziemā, gan vasarā, līdz ar to šim sava kārta ilgi nebūs jāgaida. Šī ir lieta, kas noder vienmēr un visiem.
  6. Layla nagu vīlīte. Arī jauks bonuss, kas noteikti noderēs!

Nu ko – izpakojot šo, jau esmu sākusi gaidīt nākamo – jau 8. – SANERIBOX!!!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s