TOP 4 labākie izmēģinātie PRAIMERI jeb make-up bāzes!

nfd

Izdzirdot vārdus “praimeris” vai “make-up bāze” daudzas no mums uzreiz iedomājas tādu, kosmētikas produktu, kas izmantojams vien īpašās reizēs – svētkos, pasākumos u.tml. Tomēr man gribētos to apstrīdēt un teikt – mūsdienīga make-up bāze ir IKDIENAS kosmētikas produkts! Tas ļauj ātri ērti un redzami iegūt skaistu ādas toni, reljefu, izskatu. Tas gan kopj, gan sniedz kosmētisku efektu. Tas ir tāds, ko vienreiz izmēģināsi un, ļoti iespējams, iemīlēsi! 🙂 Šoreiz par 4 lieliskiem praimeriem, ko pati esmu izmēģinājusi un turpinu lietot. Man negribētos tos sarindot topā pa vietām – es teiktu, ka tie visi ir VIENLĪDZ labi, tomēr paredzēti un izmantojami dažādiem mērķiem.

Giorgio Armani Maestro UV Skin Defense Primer SPF 50 (30ml, 69 Eur)

s1803048-main-zoom

Tā galvenā funkcija – ādas aizsardzība pret UV starojumu. Tomēr – tas īsti nav arī saules aizsargkrēms. Tā tekstūra ir ļoti, ļoti viegla, it kā pienbalta, bet uz ādas paliek caurspīdīga, nav lipīga, āda nespīd pēc tās uzlikšanas. Tas uzreiz izlīdzina ādu, tās reljefu, āda paliek samtaina un gluda. Arī poras mazāk redzamas, āda ir labi sagatavota grimam + aizsargāta no saules. Tonālais krēms pēc šīs bāzes klājas daudz vienmērīgāk un gludāk! Es teiktu – vasaru bez šī iedomāties vairs nevaru 🙂 ! Vairāk lasi – 4 LIELISKI saules aizsargkrēmi šai vasarai – PĀRBAUDĪTS!

Beauté Pacifique Submersive Serum Paradoxe (30ml, 65 Eur)

Submersive-Serum-Paradoxe-Beaute-Pacifique-30-ml

Pamatu pamatos tas ir serums sejas ādai – koncentrēts, ļoti spēcīgi atjaunojošs. Taču bez visām labajām īpašībām, kā tas iedarbojas uz ādu, tas ir izmantojams arī kā make-up bāze. Šoreiz tieši par šo aspektu! Serums ir vieglas, nedaudz eļļainas tekstūras, tomēr, uzklājot uz ādas ļoti labi iesūcas un āda nepaliek ne spīdīga, ne eļļaina. Protams, nevajag pārspīlēt ar uzklāto daudzumu. Man pietiek ar pāris pilēm šī seruma. Tas izlīdzina ādu, ļoti ātri noņem apsārtumu un padara ādas toni vienmērīgu. Āda iegūst mirdzumu un izskatās veselīga. Tālāk klājot, piemēram, tonālo krēmu, tas izlīdzinās daudz vieglāk un vienmērīgāk. Rezultāts ir tāds dabisks un mirdzošs grims, veselīgas ādas starojums. Ļoti piestāvēs tieši vasarai, kad mums gribas būt dabiskām, bet arī – koptām un skaistām!

Dermosil Illuminating Primer (20ml, 8.90Eur)

JAUNUMI_Janvaris-Februaris_20_14-294x300

Šis ir viens no vairākiem zīmola Dermosil bāzes krēmiem, kurus esmu mēģinājusi. Kad pirmo reizi izmēģināju šo, biju ļoti pārsteigta – tas izdara tik daudz! Tas gan izlīdzina toni, padarot sejas ādu mirdzošāku (bet ne spīdīgu) un gaišāku, gan izlīdzina ādas reljefu, nedaudz mazina poru redzamību. Rezultāts ir ļoti dabisks – pat neprasās turpināt ar tonālo krēmu vai pūderi. Ja to tomēr dari, tad tas klājas viegli un vienmērīgi, āda ir gluda, tonis vienmērīgs, visi tālākie produkti labāk izlīdzinās. Šis ir ļoti universāls praimeris, kas, manuprāt, piemērots visiem ādas tipiem un izmantojams tieši ikdienā – rezultāts būs viegls un dabīgi skaists! Vairāk par šo un citiem Dermosil bāzes krēmiem lasi – Laba make-up bāze ir visa skaistā SĀKUMS – 3 varianti no Dermosil!

The Ordinary High-Adherence Silicone Primer (30ml, 4.90 Eur)

the-ordinary-high-adherence-silicone-primer-by-the-ordinary-6c6

Viens no pēdējiem, ko esmu izmēģinājusi. Slavenā The Ordinary kosmētika. Pirmais iespaids – labs rezultāts par smieklīgi mazu cenu. Šis praimeris ideāli sagatavo ādu grimam – tas izlīdzina ādas reljefu, samazina poras, tiešām padara ādu super-vienmērīgu. Tas matē lieko spīdumu, tomēr vienlaikus nepadara ādu sausu, pat mitrina to. Un tomēr – man tas šķiet piemērots vairāk tieši īpašiem pasākumiem. Iespējams, tas var šķist par smagu ikdienai. Man bija sajūta, ka uz ādas to jūtu vairāk kā jebkuru no iepriekš minētajiem praimeriem. Tajā pat laikā – man gan tas nekādas ādas problēmas neradīja – ne poru nosprostošanos, ne ko tamlīdzīgu. Katrā ziņā – tiešām ir vērts izmēģināt, tāpat kā citus The Ordinary produktus. Vairāk par tiem jau drīzumā!

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s