Turpinām par matu KUPLUMU – produkti ikdienas kopšanai no Dermosil!

nfd

Kuri tad ir vissvarīgākie produkti matu skaistumam? Tie ir ikdienas matu kopšanas līdzekļi. Jo tieši tie sniedz to pamatu, lai mati izskatītos un justos labi. Tādēļ vienmēr būtiski piemeklēt un izvēlēties līdzekļus, kas tiešām atbilst tavu matu tipam, stāvoklim un vēlamajam rezultātam. Šoreiz par smalku matu kopšanu ikdienā! 

Saku paldies Dermosil Latvija par iespēju izmēģināt šos matu kopšanas līdzekļus smalkiem matiem, kas piešķir kuplumu un apjomu! Pirms kāda laika rakstīju par matu veidošanas līdzekļiem, kas piešķir kuplumu (Skaistiem, sievišķīgiem un KUPLIEM matiem – produkti no Dermosil!), šoreiz apskatīsimies, kā ikdienas kopšanas līdzekļi var palīdzēt matiem izskatīties labi!

Ko sagaidu no šiem līdzekļiem? Manuprāt, galvenais ir tas, lai mati tiktu tiešām labi attīrīti, jo tīras matu saknes garantē arī apjomu un kuplumu. Otrs – lai mati būtu viegli ieveidojami, savācami, nespurotos katrs uz savu pusi. Trešais – tiem jāpaliek gludiem, spīdīgiem un vijīgiem, bet tajā pašā laikā – ne pie galvas pieplakušiem.

Apjomu piešķirošs šampūns smalkiem matiem (500ml, 5,20Eur)

nfd

Apjomu piešķirošais šampūns smalkiem matiem ir paredzēts ziemeļu tipa matu, t.i., smalku un grūti ieveidojamu matu mazgāšanai. Produkts satur kviešu proteīnu, pateicoties kuram mati izskatās daudz kuplāki un nepielīp cits pie cita. Kviešu proteīns ir arī aktīvi mitrinoša viela un piešķir matiem dabisku spīdumu.

Pirmais, kas iepriecina – lielais tilpums. Man kā garu matu īpašniecei, matu kopšanas līdzekļi tērējas uz urrā! Tādēļ vienmēr iegādājos tādus, kas ir paliela tilpuma un pietiek kādam laikam. Matus mazgāju katru/katru otro dienu. Simpātisks ir zilais šampūna tonis, tas asociējas ar ko svaigu un tīru. Patīkama, viegla un neuzbāzīga smarža. Šampūns ļoti labi puto un attīra matus. Iepriecina tas, ka izskalojot šampūnu, mati nepaliek salipuši vienā gabalā un neizķemmējami, bet ir diezgan gludi un patīkami pēc taustes jau bez kondicioniera. Tas pateicoties sastāvā esošajam kviešu proteīnam! Vai zināji, ka kviešu proteīns ir viena vērtīga sastāvdaļa matu kopšanas produktos? Painteresējos par to nedaudz vairāk un lūk, ko uzzināju:

  • Kviešu proteīns ir viena no galvenajām sastāvdaļām matu kopšanas produktos, kas uzlabo matu spēju stiepties! Līdz ar to – tie tiek mazāk pakļauti bojājumu riskam slaukot matus ar dvieli un ķemmējot;
  • Kviešu proteīnam piemīt spēja kontrolēt mitruma zudumu no matiem. Ar citiem vārdiem sakot – tas mitrina matus un spēj mitrumu noturēt matu šķiedrās ilgāk;
  • Kviešu proteīnam ir spēja iekļūt mata šķiedrā, līdz ar to tas tiešām piepilda mata stiebru, padara to nedaudz pilnīgāku un pasargā no bojājumiem! Starp citu – jo bojātāki mati, jo vairāk kviešu proteīns spēj tikt tajos iekšā.
  • Kviešu proteīnu matu kopšanas produktos izmanto, lai padarītu matus apjomīgākus un spēcīgākus!

Interesanti un pārliecinoši, vai ne? 🙂 Taču – arī kondicionieris ir obligāta matu ikdienas kopšanas sastāvdaļa, jo tas nogludina matu zvīņas un palīdz tiem kļūt gludiem, viegli ķemmējamiem un aizsargājamiem, tādēļ turpinu ar to!

Apjomu piešķirošs kondicionieris smalkiem matiem (250ml, 4,10Eur)

nfd

Apjomu piešķirošais kondicionieris smalkiem matiem ir kopjošs līdzeklis matiem, kuriem nav dabiskā kupluma. Produkts satur mitrinošo un apjomu piešķirošo kviešu proteīnu. Ar kondicionieri apstrādātie mati iegūst veselīgu spīdumu, tie izskatās kupli un vienlaikus ir viegli ieveidojami. Tam piemīt tas pats maigais aromāts, kas Apjomu piešķirošajam šampūnam smalkiem matiem.

Kondicionieris ir ar to pašu maigo smaržu, labi klājas matos. Vienīgi apbēdināja, ka tas ir uz pusi mazāka tilpuma kā šampūns. Maniem matiem uz vienu šī šampūna pudeli tad vajadzēs 2 kondicioniera pudeles! 🙂 Esmu no tām, kuras kondicionieri tērē tikpat vai vairāk kā šampūnu, bet zinu, ka ir sievietes, kurām ir tieši otrādi – uz vienu kondicioniera pudeli aiziet 2 pudeles šampūna! Kā ir tev? 🙂

Lai vai kā – kondicionieris padara matus viegli ķemmējamus, slīdīgus. Tā sastāvā ir jau minētais kviešu proteīns, kas nozīmē, ka arī kondicionieris darbojas gan uz matu kupluma palielināšanu, gan arī atjauno tos un pasargā no ārējās vides kaitīgās ietekmes. Pēc abu šo līdzekļu lietošanas mati ir tīri, svaigi, nogludināti. Pēc izžāvēšanas, protams, ka nav tā, ka tie ir 2x kuplāki, bet neliels papildus apjoms ir un galvenais – tie nav pie galvas pielipuši. Pluss ir tas, ka šis efekts saglabājas visu dienu. Man pat šķita, ka mati ne tik ātri sataukojas. Kopumā šie produkti šķiet ļoti jauki ikdienas matu kopšanai tām, kurām ir gari, smalki mati, kuras vēlas iegūt nedaudz lielāku, dabīga izskata matu apjomu. Iesaku!

Lasi arī – Skaistiem, sievišķīgiem un KUPLIEM matiem – produkti no Dermosil!

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s