Skaistiem, sievišķīgiem un KUPLIEM matiem – produkti no Dermosil!

nfd

Kā iegūt skaistus, kuplus matus? To laikam sev ir jautājusi teju ikviena sieviete. Iepazīstinu tevi ar trim lieliskiem matus veidojošiem produktiem no Dermosil, kas palīdzēs tev iegūt biezākus un kuplākus matus ikdienā! 


KUPLI MATI – CIK DAUDZĀM TĀDI IR?

Tev šķiet, ka tavi mati nav gana kupli? Izrādās – kupli mati no dabas ir tikai nelielai daļai sieviešu. Tās ir tās daiļā dzimuma pārstāves, kuru galvas rota ir vai nu skaisti cirtaini mati vai arī izteikti biezi un cieti mati. Tomēr šādi mati nav lielākajam vairumam no mums. Pētījumi rāda, ka aptuveni 50% sievietēm ir taisni vai praktiski taisni mati, 27% mati ir pavisam viegli viļņaini, taču ne cirtaini, un tikai 14% ir izteikti skaistas cirtas, savukārt 9% – sīkas cirtas jeb sprogas. Ja mēs paskatāmies, kādi mati ir latvietēm, tad lielākajai daļai tie ir taisni un smalki pēc struktūras. Izteikti cieti, biezi mati ir tikai retajai.

Skaidrs, ka dabīgi kupli mati ir tikai tām, kurām ir cirtas, sprogas vai izteikti biezi, cietas struktūras mati, pārējām diemžēl pie matu kupluma ir jāpiestrādā. Matu kuplums ir saistīts arī ar matu veselību – veseli un elastīgi mati vienmēr izskatīsies kuplāki, kā sausi, bojāti un lūztoši. Vēl interesanti ir tas, ka ar gadiem matu apjoms un līdz ar to arī kuplums diemžēl samazinās… Un, protams, ļoti noteicošs faktors ir matu garums – jo garāki mati, jo tie ir smagāki un ir grūti tos saglabāt kuplus pie saknēm!


KĀ IEGŪT KUPLUS MATUS – IKDIENAS METODES

Vislabākās un matiem draudzīgākās ir matu kupluma iegūšanas metodes, kuras varam izmantot ikdienā. Tie, protams, ir matu ieveidošanas līdzekļi un palīglīdzekļi šajā procesā. Ja vēlies kuplus matus, tev nepieciešams labs fēns, lielā apaļā matu ieveidošanas suka vai ruļļi un, protams, atbilstošs matu ieveidošanas līdzeklis. Un nu – par visu pēc kārtas.

Ruļļi šķiet ir vecākais, populārākais un pārbaudītākais veids, kā droši piešķirt matiem kuplumu, jo skaidrs ir viens – kur cirtas, tur kuplums! Vislabāk tos ietīt iepriekšējā vakarā, taču, ja esi piecēlusies agrāk no rīta – vari tīt arī tad. Ruļļi ir pieejami visdažādākie – kā karstie tā aukstie, kā lieli, tā mazi, ar ķepiņām un bez tām utt. Tev atliek izvēlēties sev visērtākos! Otrs variants – bizes! Pāris bizes tavos matos un pēc neilga brīža tās iztinot, mati ir ieguvuši kuplumu.

Fēns un laba apaļā matu suka ir vēl viens variants, kā tikt pie matu kupluma, sevišķi, ja nekāro pēc cirtām. Tomēr te grūtības var sagādāt roku veiklība, tādēļ var gadīties, ka tev nāksies saukt palīgā draudzeni. Tas, ko der atcerēties – jo garāki mati, jo būtiskāk raudzīties pēc ķemmes ar platāku diametru (apmēram 43 mm diametrā un vairāk), īsākiem matiem derēs ķemmes ar mazāku diametru – apmēram 35mm.

Protams, vienmēr derēs arī pats vienkāršākais variants – žāvēt matus ar galvu uz leju. Un viss. Metode, kas viennozīmīgi piešķir matiem kuplumu, salīdzinot ar to, kādi tie būtu izžūstot tāpat, bez žāvēšanas ar fēnu.

Un visbeidzot – izmantojot jebkuru no minētajām metodēm, viena no panākumu atslēgām ir tieši labu veidojoši līdzekļu izmantošana. Šoreiz par dažiem labiem atklājumiem! 😉

KUPLIEM MATIEM – IEVEIDOŠANAS LĪDZEKĻI NO DERMOSIL!

Izsmidzināms sālsūdens Satl Water Spray (150ml, 4.90Eur)

nfd

Dermosil Izsmidzināmais sālsūdens sniedz matiem kuplumu un atvieglo to apstrādi. Izsmidzināmajam sālsūdenim piemīt vairākas labvēlīgas īpašības. Tas piešķir matiem dabisku kuplumu, tekstūru un labāku formas noturību, tāpēc tos ir vieglāk ieveidot. Piemēram, izmantojot Izsmidzināmo sālsūdeni, vieglāk ir ieveidot garus, taisnus matus, kas labāk turēsies arī bizē.

Mani mati pēc dabas ir smalkas struktūras, garums – šobrīd gari, krietni pāri pleciem. Skaidrs, ka, ja pēc mazgāšanas ar tiem neko nedara, tie tā arī izskatās – pie galvas pieplakuši. Parasti ikdienā man nav laika veidot nez kādas lokas, cirtas vai veidot matus ar apaļo suku. Mani kupluma iegūšanas varianti – žāvēšana ar galvu uz leju + ja laiks atļauj, iepinu bizīti uz brīdi, kas piešķir matiem vieglu viļņainumu. Šis Dermosil sālsūdens ir ļoti labs atklājums. Pamatošu, kādēļ – agrāk esmu lietojusi vairāku zīmolu sālsūdeņus. Vienu brīdi, pirms vairākiem gadiem, tie bija jaunums un ļoti modē. Toreiz vīlos šajā produktā kā tādā. Mati palika izteikti sausi, es pat teiktu – spuraini. Un šķita, ka līdzeklis matus pat bojā…

Tad nu lūk – ar lielu interesi testēju šo sālsūdeni, jo šķita – laikam un tehnoloģijām taču būtu jāiet uz priekšu! Un tā arī ir – Dermosil sālsūdens tiešām piešķir matiem tekstūru, pēc sajūtas un taustes to kļūst it kā vairāk. Jā, tie izskatās kuplāki. Un rezultāts ir redzams pat tad, ja neizmanto fēnu, bet ļauj matiem izžūt dabiski. Ja pielieto fēnu – rezultāts ir vēl izteiktāks. Mati daudz labāk pakļaujas tālākai veidošanai – piemēram, sapīti bizē, tie izveido daudz stingrāku viļņainumu. Taču tajā pašā laikā – mati saglabā spīdumu, nepaliek nespodri vai spuraini un noteikti – ne sausi. Līdzeklis matus ieveido, bet nebojā. Un man šķiet, ka šie ir galvenie argumenti, kas runā par labu šim produktam! 🙂

Izsmidzināms līdzeklis matu pacelšanai pie saknēm Root Lifting Spray (150ml, 6.90Eur)

nfd

Dermosil Izsmidzināmais līdzeklis matu pacelšanai pie saknēm nodrošina matiem ilgstošu kuplumu. Dermosil Izsmidzināmais līdzeklis matu pacelšanai pie saknēm ir īpaši piemērots īsiem un pusgariem matiem, taču to var izmantot arī gariem matiem. Dermosil Izsmidzināmais līdzeklis matu pacelšanai pie saknēm piešķir apjomu un kuplumu arī plāniem matiem. Izsmidzināmais līdzeklis satur matus kopjošo un nostiprinošo kreatīnu. Produkta sastāvā esošais pantenols mitrina matus un piešķir tiem skaistu spīdumu.

Līdzekli lietoju tā, kā tas paredzēts – kupluma iegūšanai pie saknēm + žāvējot matus ar fēnu. Manā gadījumā – jā, tas darbojas, bet rezultāts nav ilgnoturīgs. Bet – tas noteikti ir mana matu garuma dēļ, jo līdzeklis ir paredzēts pamatā īsiem un pusgariem matiem. To var izmantot arī gariem matiem, taču ir skaidrs, ka gravitācija dara savu. Fizikai neko nepadarīsi 🙂 Es teiktu tā – foršs līdzeklis, ko izmantot īpašām reizēm, piemēram, pirms ballītēm, fotosesijām, visiem īpašiem pasākumiem, kad gribas izskatīties lieliski. Es gan to reizēm izmantoju arī ikdienā – piemēram, dienās, kad uzspīd saule un gribas izskatīties lieliski 🙂

Apjomu piešķirošs matu pūderis Volumizing Hair Powder (10g, 4.90Eur)

nfd

Dermosil Apjomu piešķirošais matu pūderis nodrošina matiem lielisku fiksāciju un apjomu. Apjomu piešķirošais matu pūderis ir piemērots gan īsiem matiem, gan gariem un vidēji gariem matiem. Izmantojot Matu pūderi, Jūs varēsiet ieveidot matus atbilstoši savām vēlmēm — jo vairāk pūdera, jo apjomīgāks un noturīgāks ir rezultāts.

Matu pūderos orientējos lieliski – tos esmu izmēģinājusi ne mazums. Matu pūderis ir mans ikdienas produkts – to izmantoju regulāri nevis tikai īpašās reizēs. Kādēļ? Mani mati pēc dabas ir smalki, gludi, pēc mazgāšanas ļoti, kā es saku – zīdaini. Tie normāli neturas ne astē, ne copē. Matu pūderis matus ne vien padara kuplākus, bet arī ļauj tos labāk savākt astē, bizē, copē utt. Man liekas, ka šis ir produkts, kas noteikti jāizmēģina, ja vēl neesi  to darījusi – tas tiešām atvieglo ikdienu! 🙂

Dermosil matu pūderim dodu visas 5 zvaigznes (no 5) – tas tiešām piešķir skaistu un noturīgu kuplumu, matus ir iespējams veidot pēc sirds patikas, turklāt – rezultāts ir ļoti noturīgs. Viens liels pluss, ko pamanīju – pūderis liek matiem ilgāk palikt tīriem, jūtami samazina to taukošanos! Vienīgais, kam nepiekrītu – lietošanas pamācībai. Tur teikts, ka pūderis jāiekaisa pie saknēm un tad jāiestrādā ar pirkstiem. Mans ieteikums – sākt ar pavisam nelielu pūdera dozu, ko iekaisa plaukstās, tās saberzē vienu pret otru un tad ieslidina matos pie saknēm (ar galvu uz leju), iestrādā. Ja liekas, ka vajag vēl, ņem vēl produktu. Man parasti pietiek ar 2-3 dozām. Ja liksi pūderi pa taisno matu saknēs, tu riskē izmantot pārāk daudz produkta!

Kopumā, testējot šos trīs produktus no Dermosil, aizdomājos par to, ka patiesībā matu kupluma iegūšana mūsdienās nav nekāda problēma – kosmētikas zīmoli mums piedāvā lērumu līdzekļu. Atliek vien atrast savējos – varbūt šos? 😉

 

 


Viena doma par “Skaistiem, sievišķīgiem un KUPLIEM matiem – produkti no Dermosil!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s