7 ikdienas paradumi skaistam KAKLAM un DEKOLTĒ!

natural young woman beauty portrait profile studio shot

Bieži vien mēs ļoti pievēršamies sejas ādas kopšanai, bet par to, kas ir pāris centimetrus zemāk… aizmirstam. Taču tieši kakla un dekoltē zona ir tā, kur novecošanās pazīmes mīl parādīties visātrāk – bieži daudz ātrāk par sejas ādu. Kādi ir ikdienas likumi šo zonu kopšanai? Par to šoreiz! Kā arī – iepazīstinu ar vienu ļoti jauku atklājumu – Dermosil Skin Comfort krēmu, kas izstrādāts tieši kakla un dekoltē ādas kopšanai! 

7 LIETAS, KO TU VARI DARĪT KATRU DIENU, LAI TAVA KAKLA UN DEKOLTĒ ĀDA JUSTOS LABI:

STAIGĀ PACELTU GALVU! Taisna mugura – krūtis uz priekšu, vēders uz iekšu! Arī sēžot atceries, ka nevajag sakumpt. Šis ir viens no labākajiem profilaktiskajiem pasākumiem skaistas kakla un dekoltē ādas saglabāšanā + palīdzēs izvairīties arī no dubultzoda veidošanās.

NELASI GRĀMATAS UN NESTRĀDĀ AR DATORU GULTĀ! Tas nenāk par labu acīm un, izrādās, arī kakla un dekoltē ādai. Tā tu provocē arī dubultzoda veidošanos. Strādā ar datoru tikai pie piemērota galda un lasi sēžot krēslā, turot grāmatu pēc iespējas acu augstumā, nevis sakumpstot un saliecoties uz priekšu.

GULI PAREIZI UN NE UZ PĀRĀK AUGSTA SPILVENA! Radini sevi gulēt uz muguras – tas patiks gan sejas, gan kakla un dekoltē ādai. Visvairāk nevēlamā poza ir gulēšana uz vēdera, kas burza ādu. Un jā, arī pārāk augsts spilvens, kas arī pēc formas un izliekuma nav tev piemērots, burza kakla un dekoltē ādu, provocējot ātrāku tās novecošanos.

VALKĀ ATBILSTOŠU KRŪŠTURI! Krūšturis, kas krūtis balsta nepietiekami, kā arī staigāšana vispār bez krūštura pakļauj gravitācijas ietekmei ne vien tavas krūtis, bet arī kaka un dekoltē ādu – tā nostiepjas un zaudē tvirtumu. Arī pārāk cieša krūštura nēsāšana provocē pāragru minēto zonu novecošanos.

NEAIZMIRSTI PAR SAULI! Vasarā mēs bieži domājam par sejas aizsardzību no UV stariem, bet, vai atceramies par kaklu un dekoltē? Šajās zonās āda ir sevišķi plāna un novecošanās pazīmes manāmas bieži pat ātrāk kā uz sejas ādas! Un UV stari to provocē vēl vairāk – pasargā savu kakla un dekoltē ādu, kad dodies saules staros!

IZMANTO KONTRASTDUŠU! Tā ir ļoti labs palīgs kakla un dekoltē ādas profilaktiskai nostiprināšanā. Masē kakla un dekoltē ādas zonu ar vēsu un siltu ūdeni pārmaiņus, virzoties no augšas uz leju. Tikai ņem vērā – ūdens nedrīkst būt pārāk karsts un auksts, jo šī ir ļoti jutīga tava ķermeņa zona!

KOP UN LUTINI KAKLU UN DEKOLTĒ! Kopjot sejas ādu, nekad neaizmirsti arī par kaklu un dekoltē! Šai zonai nepieciešams VISS TAS PATS, kas sejas ādai – attīrīšana, tonizēšana un mitrināšana! Kad kop seju, dari visu to pašu arī ar kakla un dekoltē ādu – tas ir visērtākais variants. Neaizmirsti par to arī veicot pīlingu un lietojot sejas maskas.

Jā, tu vari izmantot tos pašus kopjošos līdzekļus, ko sejas ādai, bet, ja vēlies savu kakla un dekoltē ādu palutināt īpaši, izvēlies speciāli šīm zonām paredzētus produktus. Viens no tādiem – Dermosil Skin Comfort krēms kaklam un dekoltē (75ml, 14.50 Eur)! Kāds tas ir? Lūk, mana pieredze!

nfd

Man ir 29 gadi, šovasar paliks 30. Nav tā, ka kakla un dekoltē āda būtu ar izteiktām novecošanās pazīmēm, tomēr negribas melot pašai sev un apgalvot, ka tā ir kā 20-gadniecei. Nevienai taču tas vairs nav nekāds brīnums, ka novecošanās sākas ātri – jau pēc 25 gadiem viss sāk iet uz otru pusi… 🙂 Un, lai to pēc iespējas aizkavētu, izvēlot kaut ko darīt lietas labā. Šis krēms, kas īpaši radīts kakla un dekoltē zonai, ir viens no pirmajiem šādiem speciālajiem krēmiem, ko lietoju. Parasti līdz šim mana stratēģija bija vai nu lietot kaklam un dekoltē to pašu, ko sejas ādai vai bieži vien – to, kas sejas ādai īsti nederēja. Sejas āda man ir kombinēta/ taukaina, ja kāds krēms tai ir par smagu, tad tas visbiežāk ir ideāls kaklam un dekoltē! 🙂

Labi, bet atgriežamies pie Dermosil. Tātad – Skin Comfort krēms kaklam un dekoltē. Pirmais, kas man ļoti patīkami uzrunāja – krēma interesantā tekstūra. To pat grūti noraksturot vārdos – tā ir tāda viegla, kā saputots deserts, kā muss. Ļoti patīkama lietojot – klājas vienmērīgi, izlīdzinās bez problēmām. Un iesūcas ādā zibenīgi. Tas ir būtiski, jo man nepatīk, ja krēms atstāj taukainu vai lipīgu kārtu uz ādas. Krēma krāsa ir maigi rozā un aromāts – ļoti delikāts un viegls, kas patiks visām. Krēms satur ādas mitrumu piesaistošo hialuronskābi, kuras apjoms ādā līdz ar novecošanos samazinās. Tas arī tad ir tas, kas rūpēsies par novecošanās pazīmju apkarošanu. Mandeļu eļļa mīkstina un kopj ādu, bet E vitamīns ir ādai svarīgs antioksidants. Un šo lielisko kokteili uz ādas var sajust uzreiz – āda paliek gluda, mīksta un nomierināta.

nfd

Lietoju šo krēmu nu jau vairāk kā nedēļu – nemelošu, sakot, ka kaklam un dekoltē tas ļoti patīk, sevišķi to jūtu, lietojot šo krēmu vakarā – no rīta āda ir tik maiga un gluda, ka prieks skatīties! Arī ādas toņa ziņā ir pārmaiņas – tas ir vienmērīgs un veselīgs. Tiešām ir jūtams, ka šis produkts ir izstrādāts tieši šai ķermeņa zonai. Āda dekoltē zonā ir starojoša un izskatās ļoti labi! Noteikti ieteicams produkts gan lietot jau laikus, kā saka, profilaktiski, gan arī tad, ja problēmas jau tiešām redzamas!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s