5 pārbaudīti SLAIDUMA iegūšanas triki, kas DARBOJAS!

tievesanas-triki

Nē, stāsts šoreiz ne par to kā zaudēt 20 vai 40 kilogramus. Vairāk par to, kā uzturēt foršu pašsajūtu, to vieglo un tievo sajūtu. Kā būt formā un neļaut sev uzēsties, kā tikt vaļā no pāris liekiem kilogramiem, piemēram, pēc svētkiem! 

  1. Neēst pēc 18.00 (vai 20.00) vakarā – Tas tiešām IR iedarbīgi. Jā, piekrītu tam, ka katram šis “pēc” varētu būt savs, atkarībā no dienas ritma. Man tas viennozīmīgi ir pēc 18.00 vai 19.00 – ja neēdu vairs pēc šī laika, tad zinu, ka no rīt pamodīšos ar vieglu un foršu sajūtu, arī nakts miegs būs labs, turklāt no rīta būs veselīga apetīte! Un, protams, tas nāk tikai par labu ķermenim kopumā, jo tieši vakarā apēstās kalorijas vislabāk un mērķtiecīgāk tiek pārstrādātas tauciņos un nonāk tur, kur negribam – uz dibena, gurniem, vēdera.
  2. Vismaz 14 stundu pauze starp pēdējo un pirmo ēšanu – to reiz izlasīju intervijā ar kādu uztura speciālistu. Viņš ieteica starp pēdējo un pirmo ēšanas reizi ieturēt vismaz 12 stundu pauzi veselības nolūkos, bet, ja vēlies notievēt – 14-16 stundu pauzi! Tātad, ja ēd pēdējo reizi 18.00 vakarā, tad brokastis vari ēst 8.00 no rīta! Un man tas strādā – slaido līniju ieturēt ir viegli, ir laba apetīte no rīta, jūties moži, forši un viegli! 🙂
  3. Mēness ritmi – tas nozīmē ievērot atslodzes dienas saistībā ar mēness fāžu maiņu. To savulaik esmu pārņēmusi no aktrises Akvelīnas Līvmanes. Uz augošu un dilstošu mēnesi tās ir 12 stundas (6 pirms fāzes maiņas un 6 pēc), savukārt uz pilnu un tukšu mēnesi – 24 stundas (12 pirms un 12 pēc). Visiedarbīgāk, ja neēd neko. Izturēt var – 12 stundas mierīgi, sevišķi, ja fāzes maiņa iekrīt naktī. Ja jāiztur 24 stundas un tās sākas no rīta, tad atļaujos apēst veselīgas, bet sātīgas brokastis, piemēram, auzu pārslu putru. Tad izturēt var, galvenais, lai darbīga diena un pa rokai nav daudz našķu. Nesanāks, ja jāiet, piemēram, ciemos! 🙂 Vairāk par to, kad mainās mēness fāzes skaties kalendārā, lielākajā daļā ir iekšā konkrēts laiks, kad tas notiek!
  4. Brokastis – veca, bet ļooooti laba patiesība – jo sātīgākas (un veselīgākas) brokastis, jo mazāk pārēdīsies pa dienu. Manā gadījumā tā noteikti ir auzu pārslu putra – pēc tās ēst negribas līdz pat vēlai pēcpusdienai. Tad pusdienas, pavisam vieglas vakariņas (reizēm arī var iztikt bez tām) un viss!
  5. Neēst miltu ēdienus un cukuru – to pirmo reizi tā riktīgi izmēģināju pirms vairākiem gadiem Lielā gavēņa laikā. Nolēmu, ka gavēšu šādi – atsakoties no saldumiem un miltu produktiem. Jau pēc nedēļas ir jūtama atšķirība. Tu gan paliec un izskaties slaidāka, gan jūties labāk! Ēdu daudz gaļas, dārzeņu un piena produktu. Un auzu pārslu putru brokastīs. Iesaku! Vērts izmēģināt šī gada Lielajā gavēnī! 😉

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s