Kosmētikas produkti, bez kuriem NAV IESPĒJAMS iztikt rudenī un ziemā!

nfd

Piekritīsi – mēs, vairāk vai mazāk, tomēr izvēlamies un lietojam kosmētikas produktus, vadoties pēc gadalaika, kas valda aiz loga. Jo tā gluži vienkārši ir nepieciešamība. Un tā tas ir arī dzīvojot šeit – Latvijā – kur mums ir 4 gadalaiki, 2 no tiem tumšāki un vēsāki par pārējiem 🙂 Vismaz man ir tā – kolīdz sākas vēsāks un vējaināks laiks, tā aktuālāki kā parasti kļūst divi konkrēti kosmētikas produkti – roku krēms un lūpu balzams! 

Un te nu varu apgalvot droši – lai gan piedāvājums veikalos ir milzīgs, tomēr ne vienmēr tas, ko sagaidām no konkrētā produkta, ir tas ko iegūstam. Diemžēl. Tomēr šoreiz par produktiem no Gusto! Pārbaudītiem un tiešām LABIEM! 😉 Es teiktu – obligātiem rudenī un ziemā!

nfd

ROKU KRĒMI NO GUSTO

nfd

Šajās mazajās, simpātiskajās bundžiņās slēpjas gan sulīgi aromāti, gan tiešām iedarbīgas aktīvās sastāvdaļas. Kā es lietoju Gusto roku krēmus? Pirmkārt, jau ik dienu, kad tas nepieciešams – gada vēsajā laikā vislabāk ir rokas mitrināt pēc katras mazgāšanas reizes, un pilnīgi noteikti – vakarā pirms gulētiešanas! Gusto krēmi darbojas ļoti labi – roku āda tiek mitrināta un pabarota, tiek novērst sausums un nepatīkamā savilkuma sajūta. Visforšākais rezultāts ir no rīta – rokas ir maigas, gludas un skaistas. Taču jo īpašs atklājums man ir Gusto Smiltsērkšķu roku un pēdu krēms ar pantenolu. Jā, tam nav tik izteikta smarža, taču tas ir super-iedarbīgs. Pateicoties pantenolam, roku āda tiek gan mitrināta un pabarota, gan ārstēta, ja tā ir ļoti sausa, savilkta vai lobās. Mans atklājums ir šo krēmu lietot maskas veidā. Es daru tā – vakarā nomazgāju rokas, kārtīgi ieziežu ar šo krēmu, uzvelku rokās polietilēna maisiņus un virsū kādus adītus dūrainīšus. Ar šādu masku jāpavada vismaz 20 minūtes, bet vislabāk stundu un pat vairāk – piemēram, skatoties labu filmu! Tad cimdus un maisiņus novelk, atlikušo krēmu rūpīgi iemasē ādā, dodas gulēt! Roku āda pēc šādas maskas tiešām kļūst kā mazam bērnam – maiga, gluda un skaista!

PLUSI

  • Aromāti – piemēram, mango aromāts mani apbur un liek aizdomāties par vasaru, sauli, siltumu un tāliem eksotiskiem ceļojumiem…;
  • Roku krēmi ir ļoti efektīvi – roku āda tiek ne vien mitrināta, bet šķiet, arī ārstēta;
  • Roku krēms ar pantenolu ir ideāls roku maskām!

MĪNUSI

  • Vienīgais mīnuss ir iepakojums. Šo roku krēmu ērti lietot mājās, ne tik ērti paņemt līdzi un lietot ikdienas gaitās.

LŪPU BALZAMI NO GUSTO

nfd

Tiem foršs ir viss – iepakojums, ērtums lietošanā, patīkama sajūta, efektīvs rezultāts un, protams, smarža… burvīga, kā visiem Gusto produktiem. Sevišķi mīļš man ir šokolādes lūpu balzams, tam smarža ir tik īsta, cik vien īsta var būt šokolādes smarža, lietojot to brīžiem ir sajūta, ka tu tiešām šo smaržu vari ne tikai sasmaržot, bet arī sagaršot. Tomēr pats galvenais rādītājs tam, vai lūpu balzams ir vai nav labs, ir tas, kā jūtas lūpas. Bieži esmu saskārusies ar lūpu balzamiem, kas sākumā it kā mitrina lūpas, bet pēcāk tomēr ir nepatīkama, sausa sajūta un pat apsārtums. Tad nu lūk, ar Gusto balzamiem tā nav. Tie mitrina lūpas un šī sajūta ir ilgstoša. Arī lietojot balzamu pirms došanās ārā, ir garants, ka lūpas netiks vēja vai aukstuma aprautas, tās jutīsies un izskatīsies labi. Tomēr mana recepte, sevišķi rudenī un ziemā, ir lietot lūpu balzamu ne tikai pa dienu pēc nepieciešamības, bet noteikti arī vakarā pirms gulētiešanas! Turklāt – bagātīgi un nebaidoties, ka balzams nedaudz pārkāpj lūpu kontūras. Tas lūpām nāk ļoti par labu un lūpas par to pateikt lielu paldies!

PLUSI

  • Vienkārši fantastiskie aromāti! Ja šokolādes aromāts, tad tik īsts, ka siekalas saskrien mutē… 🙂 ;
  • Lūpas jūtas ļoti labi, arī vairākas stundas pēc balzama lietošanas;
  • Lūpu balzams ir ērti lietojams, ērti paņemams līdzi ikdienas gaitās.

MĪNUSI

  • Tilpums varēja būt nedaudz lielāks – pietiktu ilgākam laikam;
  • Lūpu balzams, nonākot augstākā temperatūrā, piemēram, kabatā, var pakust.

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s