SKAISTAM rudenim – dekoratīvā kosmētika no Dermosil!

nfd

Rudens ir laiks, kad atsākam daudz ko, un jā, arī vairāk izmantot dekoratīvo kosmētiku. Vasarā, īpaši saules pielietajās, tveicīgajās pludmales dienās sevišķi daudz nekrāsojamies, vai ne? Bet tagad – rudenī – atkal aktuāla kļūst dekoratīvās kosmētikas izmantošana ikdienā. Šoreiz par dažiem dekoratīvās kosmētikas produktiem no Dermosil! Tie visi bija man jauns atklājums, un jāsaka – patīkams! Jā – forši produkti par saprātīgām cenām – ir vērts iepazīties! 😉 

nfd

Neesmu no tām, kas dekoratīvo kosmētiku izmanto pārlieku daudz, tomēr, kā jebkurai sievietei, arī man ir savs dekoratīvās kosmētikas minimums. Manā gadījumā tas ir labs tonālais krēms, pūderis un uzacu zīmulis. Man šķiet, ka skaista sejas āda – un tādu iegūt ļauj labs grima pamats – ir pati galvenā. Tikai tad tālāk var sākt domāt par lūpu vai acu izcelšanu. Dermosil Tonālais krēms (Medium tonis) – kāds tas ir? Pirmkārt, mani patīkami pārsteidza Dermosil tonālo krēmu toņu izvēle – tikai 3 toņi! Un zini, izvēlēties ir daudz vieglāk, kā no tiem citu zīmolu tonālajiem krēmiem, kuriem ir teiksim 15 toņi 🙂 Manā gadījumā ir skaidrs, ka āda nav ne pārāk gaiša, ne tumša, tātad – vidējais tonis! Un jā – tas der perfekti! Šim tonālajam krēmam ir uzteicama spēja saplūst un pielāgoties ādas tonim, tas tiešām darbojas! Pēc konsistences šis tonālais krēms ir pabiezs, tas man sākotnēji ne pārāk patika, taču, uzklājot uz ādas, tas ļoti labi izlīdzinās. Tas ir vidēji sedzošs, kas ļauj nomaskēt pumpiņas, paplašinātas poras un citus sīkus defektiņus. Noturība – ļoti laba.

Nākamais solis – pūderis. Labs pūderis man ir svarīgs, jo tas ne vien nostiprina tonālo krēmu, bet arī novērš sejas ādas spīdēšanu un rada pabeigta grima sajūtu. Kas ir būtiski labam pūderim? Pats svarīgākais – lai to uz ādas NEREDZ!!! Jā, es esmu saskārusies arī ar ļoti dārgiem selektīvās kosmētikas produktiem, kas ir briesmīgi šajā ziņā. Tie sakrājas visās porās, sejas ādas matiņos un paskats ir traks. Dermosil Minerālpūderis (Medium tonis) tāpat kā tonālais krēms ir pieejams tikai 3 toņos, kas ir labi, jo atkal – atvieglo izvēli. Kopumā šis ir jauks pūderis, kas sniedz dabīgu izskatu. Turklāt tas ir ļoti smalks, līdz ar to ir iespējams to klāt vienā kārtā pavisam nemanāmam rezultātam, vai divās – jau sedzošākam klājumam. Uzteicami, ka šī pūdera pamatsastāvā ir dabiskas minerālvielas un argāneļļa, kas mitrina un baro ādu. Pūderis nekrājas porās un nenosprosto tās – tas man ir būtiski, jo līdz ar to nerodas problēmas ar izsitumiem uz ādas u.tml. Tas labi turas un ļauj saglabāt matētu ādu un skaistu, dabīgu izskatu!

Un visbeidzot – Uzacu zīmulis (Fair tonis)! Koptas un izteiksmīgas uzacis pilnīgi maina sejas izskatu – par to esmu pārliecinājusies. Pirmais – forma, kas piestāv tieši tavai sejai. Un te ir vērts pameklēt profesionāli, kas šo īsto formu piemeklēs un izveidos. Un otrs – tonis. Pārāk tumšas uzacis, ja pati neesi tumša, var padarīt sejas vaibstus drūmākus un dusmīgākus, savukārt pārāk gaišas uzacis uz sejas vienkārši pazūd. Manā gadījumā uzacīm tomēr piemēroti gaišie toņi, jo mati man ir gaiši un arī āda un acis nav pārlieku tumšas! Dermosil uzacu zīmulis – gaišais tonis – ir ļoti labs. Tas ietonē uzacis it kā maigi un neuzkrītoši, tomēr tieši tik, cik vajag, lai rezultāts būtu dabīgs un uzacis neizskatītos kā uzzīmētas! Arī zīmuļa noturība ir ļoti laba!

nfd

Man vienmēr ir paticis izmēģināt kaut ko pavisam jaunu un iepriekš neiepazītu. Prieks, ka Dermosil man arī šoreiz sniedzis šādu iespēju. Es runāju par īpaši interesantu produktu – Kopjošo lūpu skrubi! Vai tu esi ko tādu mēģinājusi? Tas ir kā lūpu zīmulis, un to tieši tā arī lieto – klājot uz lūpām. Tam ir izteikts skrubējošs efekts, taču pietiekami maigs, ņemot vērā, ka produkts paredzēt lūpām. Kas ir visforšākais? Šis skrubis nav nekādā veidā no lūpām jānotīra! Tas vienkārši pazūd, tā kā izkūst, un atstāj vien maigi rozā, smuku toni un patīkami maigas, mitrinātas lūpas! Lūk šis ir produkts – atklājums, kas noteikti iekaros pastāvīgu vietu manā vannas istabas plauktiņā 🙂

Un visbeidzot – rudens ir laiks, kas ir kā radīts košiem toņiem. Un – kādēļ gan ne uz lūpām? 🙂 Dermosil Lūpu krāsas ļauj izcelt savu lūpu skaistumu – manējais ir tonis Vintage, kas, starp citu, ir populārākais no Dermosil piedāvātajiem toņiem! Lūpu krāsa klājas ļoti labi, tonis ir skaits, izskatās dabīgs, bet ir košs, taču tajā pašā laikā – neuzkrītošs! Un lūpas jūtas ļoti labi – tas manā skatījumā ir pats galvenais, jo nav būtiski, cik lielisks ir lūpu krāsas tonis, ja lūpām nepatiks produkts, tad tonis var būt kaut vai debešķīgs. Un, protams, jo košāks ir lūpu krāsas tonis, jo prasmīgāku uzklāšanu tas prasa. Tas nozīmē – atkāpes precizitātē vienkārši nav pieļaujamas! Un par to parūpēties palīdz Bezkrāsainais Lūpu zīmulis! Ko tas dara? Tas veido pavisam neredzamu kontūru ap lūpām, savukārt tā neļauj lūpu krāsai kāpt pāri robežām 🙂 Patiesībā it kā ļoti vienkārša lieta, bet ikdienā izrādās ļoti noderīga un ļauj izvēlēties košākus lūpu krāsas toņus, bez bažām, ka tos būs grūti glīti uzklāt!

Kas man patīk Dermosil dekoratīvās kosmētikas produktos? Galvenokārt jau tas, ka tie ir tiešām kvalitatīvi taču par saprātīgām cenām. Un – tie strādā tā, kā solīts. Kopumā visa Dermosil kosmētika, ko man nācies līdz šim iepazīt, man ir tuva savā it kā vienkāršībā, bet tādā – pamatīgumā. Šie produkti nāk no Somijas un somu daba te atspoguļojas – lietas netiek sarežģītas. Piemēram, ja tonālais krēms vai pūderis, tad pietiek ar 3 toņiem, nu kam tie 15 toņi vajadzīgi? Ja produkts ir labs un spēj pielāgoties katram unikālajam ādas tonim, tad ar 3 toņiem pilnīgi pietiek! Tas pats attiecas uz visu citu – arī produktu dizains ir vienkāršs, bet tajā pašā laikā skaists un elegants!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s