Iecienīto sēriju JAUNUMI no The Body Shop!

1 acu krems

Divās no The Body Shop iecienītākajām, jaunākajām, bet arī jau populārākajām produktu līnijām – Oils of Life un Spa of the World – ir nākuši klajā jauni forši produkti! Acu krēms un ķermeņa skrubis – man taču vajag izmēģināt 🙂 !

Oils of Life acu krēms, 20ml, 31.20Eur

2 acu krems

Tu taču noteikti esi dzirdējusi par Oils of Life līniju no The Body Shop, vai ne? Lūk, šis acu krēms ir jaunākais no Oils of Life labumiem! “Trīs vērtīgas sēklu eļļas, dižskabārža pumpuru ekstrakts un kofeīns – tas viss ultravieglā un gaisīgā tekstūrā. Acu kontūras kļūs gludākas, atjaunosies veselīgs ādas starojums un tumšie loki samazināsies.”

Mans vērtējums – foršs acu krēms, kas tiešām labi mitrina, ļoti viegli klājas, nedaudz atsvaidzina un uzreiz izgaismo. Tieši pēdējais aspekts mani pārsteidza un iekaroja uzmanību – šim acu krēmam ir pievienoti tādi kā mirdzumiņi. Pirmajā brīdī tas mulsina, jo šķiet, ka tos taču uz sejas redzēs. Un tomēr – protams, ka acu zona pēc šī krēma lietošanas nespīd. Tomēr – tā tiešām šķiet izgaismota, āda starojošāka un veselīgāka. Tātad – gan kopjošais efekts, gan arī vizuālā korekcija! Vēl – krēmu vajag tik ļoti maz, ka ar šo bundžiņu pietiks pieklājīgam laikam. Es savos 29 gados vēl neesmu nomocījusies ar krunciņām ap acīm, tomēr kopumā āda tiešām paliek gludāka un savāktāka, stigrāka. Domāju, ka arī uz redzamām krunciņām iedarbība ir redzama! Jā – nav kur piesieties – izdevies produkts 😉 !

Spa of the World Brazīlijas kupuasu eļļas skrubis, 350ml, 26.90Eur

7 skrubis

Otrs jaunums, kas papildina tik populāro Spa of the World ķermeņa kopšanas produktu līniju – skrubis ķermenim ar Brazīlijas kupuasu eļļu. “Kupuasu rieksti ir Amazones lietus mežu apslēptais dārgums. Sajaukumā ar sāls kristāliem tie padarīs ādu gludāku un bagātīgi mitrinātu.”

Vienkārši lielisks ķermeņa skrubis, kuram piemīt it viss, ko vajag – pietiekams abrazīvums, tomēr tas nav skrāpējošs, ideāla smarža, kas ir izteikta (tāda ir arī citiem šīs sērijas produktiem), taču man ļoti patika, kā arī – pievienotā eļļa mitrina un pabaro ādu. Lietojot šo skrubi vakarā, no rīta pamostos ar gludu, maigu, mitrinātu un smaržojošu ķermeņa ādu. Skrubi ir bauda lietot, jo tas labi klājas, patīkams masējot ādu un jūtams, ka strādā! Un galvenais – pēc tā nav nepieciešami nekādi ķermeņa krēmi vai eļļas. Taču tieši tādēļ no rīta gan lietot šo skrubi neiesaku, jo eļļa, kas paliek uz ādas, tajā iesūcas samērā lēni. Skrubis pats tiešām vārda vistiešākajā nozīmē ir eļļā – sāls eļļā. Pirms lietošanas tas labi jāsamaisa, lai eļļa sajaucas ar sāls abrazīvajām daļiņām. Priecē lielais, pieklājīgais skrubja tilpums – tieši tāds kā pieklājas ķermeņa kopjošai kosmētikai 🙂 !

14 skrubis

13 skrubis

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s