DABĪGA zobu kopšana jeb Med Dents sērija no Dr. Hauschka

1 kopa

Lielākā daļa no mums ikdienā sevišķi nepiedomā pie tā, kādu zobu pastu izvēlēties. Mēs ieejam veikalā un izvēlamies. Nu labi, varbūt pievēršam uzmanību tam, vai tā tā ir balinoša, jutīgiem zobiem, vai ar multi iedarbību. Un tomēr – tieši zobu un mutes dobuma kopšanā jo sevišķi liela nozīme ir tam, ar ko mēs to veicam! Līdzekļiem jābūt maksimāli efektīviem, taču tajā pašā laikā dabīgiem. Šoreiz – par dabīgiem un efektīviem zobu un mutes dobuma kopšanas produktiem no Dr. Hauschka!

Ar ko tad atšķiras parastie zobu un mutes dobuma kopšanas līdzekļi no dabīgajiem? Pats galvenais, protams, ar sastāvu! Piemēram, Dr. Hauschka zobu un mutes dobuma kopšanas produkti ir bagāti ar zobus un smaganas spēcinošiem un kairinājumu kavējošiem dažādiem ārstniecības augiem. Un tieši tie ir tie, kas veicina normālu siekalu izdalīšanos, kas savukārt neitralizē vidi mutē un stabilizē mutes mikrofloru. Vienu vārdu sakot – ir izvēle – vai nu lietot līdzekļus zobu un mutes dobuma kopšanai, kas vienkārši novērš kaut kādas problēmas, vai arī lietot līdzekļus, kas ne vien novērš jau radušās problēmas, bet darbojas arī, lai stimulētu mutes dobuma veselību, veicinātu to, izmantojot dabiskus, taču spēcīgus ārstniecības augus, to ekstraktus, ēteriskās eļļas u.tml.!

Spēcinoša zobu pasta ar piparmētru

4 zobu pasta

Dr. Hauschka Med Dents līnijas spēcinošā zobu pasta ar piparmētru – atšķirīga un neparasta zobu pasta, ja salīdzinu ar citām, kas lietotas, ar parastajām, ne dabiskajām zobu pastām. Pirmais, kas atšķiras – krāsa. Tā nav standarta baltā vai zilā, kā pierasts. Krāsa ir dabīgā mālu zaļā tonī. Konsistence ir ļoti laba, pietiek ar nelielu daudzumu pastas katrā lietošanas reizē. Jā, tā neputo tik labi, kā parastās zobu pastas, tomēr neskatoties uz to, tā ļoti labi iztīra zobus. Pēc tīrīšanas jūtams, ka zobi ir gludi, viss aplikums, ja tāds bijis, pazudis. Bet tas, kas man patika vislabāk – piparmētru svaigums, kas bija tāds īsts. Kā no īstām piparmētrām, nevis mākslīga piparmētru/mentola koncentrāta. Tas nav pārāk uzbāzīgs, bet tieši tik, cik nepieciešams svaigai un tīrai sajūtai.

Ilgtermiņā šīs pastas lietošana noņem zobu aplikumu un novērš zobakmens veidošanos, smaganu problēmas un zobu bojāšanos. Tā nodrošina līdzsvarotu un stabilu mutes mikrofloru, kas arī ir veselu zobu un smaganu pamatā.

Mutes skalošanas līdzeklis ar salviju

2 mutes skalojamais lidzeklis

Dr. Hauschka mutes skalošanas līdzeklis ar salviju – līdzeklis, par kuru man domas mainījās ar katru lietošanas dienu 🙂 ! Pašā pirmajā reizē – atzīstos, man nepatika pirmais iespaids par šī līdzekļa garšu. Tas tamdēļ, ka līdz šim biju pieradusi pie izteikti stipriem mutes skalošanas līdzekļiem, kas parasti garšo pēc mentola. Bet šis – pēc dažādām zālītēm, ēteriskajām eļļām, pilnīgi citādi! Taču – pēc tā lietošanas ir ļoti, ļoti svaiga un tīra sajūta, turklāt, tā saglabājas tiešām ilgi. Un, kas man patika vislabāk – šis mutes skalojamais līdzeklis nekož mutē un lūpās. Nezinu, kā tas ir citiem, bet man parastie mutes skalojamie līdzekļi visbiežāk ir par stipriem – es nevaru ar tiem skalot muti norādītās, piemēram, 20 sekundes. Es vienkārši nevaru izturēt kodīgo sajūtu! Te viss ir savādāk – norādītās 30 sekundes skalot nav nekādu problēmu. Ir jūtams, ka līdzeklis papildina zobu pastas jau sniegto efektu, tikai – maigā un dabīgā veidā.

Regulāri lietojot, šis mutes skalojamais līdzeklis spēcina un nostiprina smaganas, stabilizē mutes mikrofloru, līdz ar to novēršot visdažādākās mutes dobuma problēmas. Un, protams, tas palīdz iztīrīt zobus vēl efektīvāk, kā tikai ar birstīti un zobu pastu, jo tas tiek klāt tur, kur ar birstīti nevar tikt klāt.

Kopumā šie Dr. Hauschka produkti mutes dobuma kopšanai ir iedarbīgi un efektīvi, lai gan, nenoliedzami atšķirīgi, ja pierasts lietot parastās zobu pastas un mutes skalojamos līdzekļus. Mani tie pārliecināja un patika –  galvenokārt maigās un saudzīgās iedarbības dēļ! 🙂


Viena doma par “DABĪGA zobu kopšana jeb Med Dents sērija no Dr. Hauschka

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s