Giorgio Armani make up aktualitātes rudenim/ziemai 2016

8 tit

Gaisā virmo ekskluzīva elegance, spēks un pat nedaudz vīrišķības. Pelēkais pārvēršas par sudrabaino, gaiši zilais par ledus zilu, bet vasarīgi rozā transformējas tējas rozes vecrozā tonī. Tā ir Armani esence šajā rudenī un ziemā – audumos, apģērbu piegriezumos, modeļos. Un Linda Cantello, starptautiskā Giorgio Armani make up meistare, to interpretē arī grima tendencēs!

3

Šī rudens un ziemas grims no Giorgio Armani – soli pa solim:

ĀDA. Tā tiek sagatavota ar ARMANI PRIMA Glow-On mitrinošo balzamu. Uzklāj CREMA NUDA tonējošo krēmu tonī, kas pielāgots ādas tonim, papildina ar HIGH PRECISION RETOUCH konsīleru, ja nepieciešams. Pabeidz ar LUMINOUS SILK COMPACT pūderi (tonis 2).

SEJAS KONTURĒŠANA. Izmanto EYE & BROW MAESTRO toni “sand blond” (tonis 12), lai konturētu deniņus. Uzklāj brūno SMOOTH SILK EYE PENCIL (tonis 12) zem vaigu kauliem. Lai konturētu pārējo seju, kur tas nepieciešams, izmanto nelielu daudzumu HIGH PRECISION RETOUCH konsīlera, kas sajaukts ar CREMEA NUDA. Ja nepieciešams piedot akcentu lūpām, izmanto EYE & BROW MAESTRO toni “sand blond” (tonis 12) klājot to zem apakšējās lūpas.

ACIS. Uzklāj melno SMOOTH SILK EYE PENCIL (tonis 4) ārējā acs stūrī, klasiskā veidā. Augšējā plakstiņa skropstu līniju piepilda un izceļ ar melnajām ēnām no jaunās Armani NIGHT LIGHT Collection acu ēnu paletes (pārdošanā no 2016.gada novembra). Tāpat veido apakšējo skropstu līniju, lai panāktu dūmakaino acu efektu. Plakstiņa vidusdaļā klāj baltās, matētās ēnas no jaunās acu ēnu paletes NIGHT LIGHT, izpludina. Acu make up pabeidz ar jauno extra-volume skropstu tušu ECCENTRICO tonī “obsidian black”, uzklājot tikai uz augšējām skropstām.

UZACIS. Uzacu sākums tiek uzsvērts, nedaudz izpludināts, radot ēnas efektu, izmantojot acu ēnu paleti NIGHT LIGHT. Tad uzklāj HIGH PRECISION BROW PENCIL toni “copal” (tonis 3), maigi aizpildot uzacis, lai tās izskatītos biezas, bet dabīgas.

LŪPAS. Uzklāj, izmantojot pirksta galu, Armani second-skin intensīvo lūpu krāsu LIP MAGNET (pārdošanā no 2016.gada septembra) toni “fusion” (tonis 506). Virsū klāj ļoti plānu kārtiņu jaunā HIM/HER LIPCARE lūpu balzama caurspīdīgā tonī.

NAGI. Nagiem tiek piešķirts dziļš burgundijas tonis ar Giorgio Armani NAIL LACQUER, tonis 602 “night viper”.

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s