4 LIELISKI saules aizsargkrēmi šai vasarai – PĀRBAUDĪTS!

1 tituls

Jā, vasara ir savā pilnbriedā! Un viena no svarīgākajām lietām, ja runājam tieši par vasaras kosmētiku, ir saules aizsargkrēmi. Un tieši – sejai paredzētie! Lūk, mani šīs vasaras 4 favorīti, kas ir ļoti dažādi, taču tajā pašā laikā radīti vienam galvenajam mērķim – sejas ādas aizsardzībai pret saules starojumu. Es teiktu tā – katrai gaumei, vajadzībām, vēlmēm un iespējām! Kurš būs tavējais? 

Beauté Pacifique Stay Beautiful SPF 30 

3 bp stay

Kas tas ir? Beauté Pacifique šīs vasaras jaunums no STAY saules līnijas produktiem – saules aizsargkrēms, kas paredzēts tieši sejai un dekoltē. Tilpums 200ml, cena 37Eur.

Ar ko tas atšķiras? Stay Beautiful SPF30 ir vairāk kā tikai saules aizsargkrēms, jo tas ne vien aizsargā no UV stariem, bet arī sniedz izcilu pretnovecošanās efektu, aizsargā ādu no saules radītajiem bojājumiem, palīdz tai atjaunoties. Izmēģinot to secinu, ka tas tiešām ir lielisks. Kā jau visi Beauté Pacifique produkti 🙂 Ir jūtams, ka tas nav tikai saules aizsargkrēms, bet tas arī darbojas ādas labā, uzlabojot gan tās izskatu, gan struktūru. Principā ir sajūta, ka tas ir sejas krēms ar saules aizsargfunkcijām. Līdz ar to šis krēms ir labs ar to, ka to var droši ņemt līdzi, piemēram, ceļojumos vai kādos izbraucienos un uz laiku aizstāt savu ikdienas sejas krēmu – būs nošauti divi zaķi uzreiz – gan āda no saules aizsargāta, gan pienācīgi aprūpēta, kā tas nepieciešams ikdienā. Visvairāk patīk krēma konsistence, kas ir viegla, tas nav taukains, lipīgs, neatstāj baltu kārtiņu uz ādas, ļauj ādai elpot un izskatīties lieliski.

Kam tas derēs? Visiem un visām, kas izvēlas tiešām labu un komfortablu aizsardzību pret UV stariem. Un – kam nav mazsvarīgi tas, ka izvēlētais krēms ne vien aizsargā ādu, bet arī atjauno to un sniedz tai lielisku pretnovecošanās iedarbību. Vienu vārdu sakot – ja vēlies izskatīties labi, tad šim krēmam ir jābūt tavā kosmētikas arsenālā šovasar!

Giorgio Armani Maestro UV skin defence primer SPF50

5 armani

Kas tas ir? Spēcīgs aizsargkrēms/bāze grimam no Giorgio Armani. Tilpums 30ml, cena 69Eur.

Ar ko tas atšķiras? Es teiktu, ka šis nav parasts ikdienas aizsargkrēms, bet gan vairāk – bāze grimam. Tas ir ļoooti patīkamas un vieglas tekstūras, uz ādas klājas ideāli, iesūcas tajā un paliek nemanāms. Nav spīduma, nav taukainuma, nav baltās kārtiņas un citu nejauku pazīmju. Principā tas pazūd un ir neredzams un nejūtams. Tas labi sagatavo ādu grimam, āda šķiet izlīdzināta, samtaina, gluda. Šķiet arī, ka poras mazāk redzamas. Un – piemēram, tonālais krēms arī klājas labāk, vienmērīgāk pēc šīs bāzes lietošanas.

Kam tas derēs? Tas vispiemērotākais būs to tieši tā arī lietojot – kā bāzi grimam. Ja gribi, lai saules aizsargkrēms arī mitrina, atjauno un citādi uzlabo ādu, tad šis nebūs īstais variants. Taču, ja vēlies ideāli sagatavotu ādu grima uzklāšanai, kas ir arī spēcīgi aizsargāta no saules stariem, tad šis noteikti ir variants, ko izvēlēties. Manuprāt, ideāli piemērots, piemēram, kāzām un citiem tamlīdzīgiem šīs vasaras pasākumiem!

Dermosil Sport & Beach primer SPF20

4 dermosil

Kas tas ir? Saules aizsargkrēms/bāze grimam no Dermosil. Tilpums 20ml, cena 5.95Eur

Ar ko tas atšķiras? Tam ir tiešām lieliska tekstūra – tas ir ļoti viegls, uz sejas nemanāms. Ātri iesūcas, neatstāj pēdas. Tam ir arī viegla un patīkama smarža, kas nav uzmācoša. Ļoti piemērots karstām vasaras dienām, kad negribas uz sejas klāt neko smagu. Man šķiet, ka tas ir ļoti labs variants pludmalei, jo to var arī viegli atjaunot pēc vajadzības, pateicoties vieglajai konsistencei. Aizsardzība – laba, bet jāatceras par atjaunošanu, jo SPF ir 20. Protams, ne mazsvarīgs faktors ir ļoti iepriecinošā cena 🙂 !

Kam tas derēs? Ja vēlies vieglu ikdienas sejas ādas aizsardzību + bāzi grimam par saprātīgu cenu, tad šis noteikti ir variants, ko apdomāt!

The Body Shop Skin Defence Multi protection essence SPF50

6 the body shop

Kas tas ir? Viens no šīs vasaras jaunumiem no The Body Shop – esence ādai, kas aizsargā ne vien no saules stariem, bet arī no pilsētvides dažādajiem agresoriem – gāzēm, putekļiem, radiācijas, piesārņojuma u.tml. Tilpums 40ml, cena 27.50Eur.

Ar ko tas atšķiras? Galvenokārt ar to, ka tā sastāvā ir ne tikai spēcīgs SPF, bet arī antioksidanti un C vitamīns, kas palīdz ādai aizsargāties gan no saules stariem, gan dažādiem citiem kaitīgajiem faktoriem, kas raksturīgi pilsētvidei. Man patika tas, cik viegla ir šī esence, tā ātri iesūcas ādā un neatstāj smagu, taukainu vai lipīgu sajūtu, āda elpo un jūtas labi. Tomēr – es to vairāk asociēju tieši ar saules aizsargkrēmu, kas tas pamatā arī ir. Katrā gadījumā – lietojot šo esenci, āda izskatās un jūtas labi, ja tā ir vēl aizsargāta no plaša spektra kaitniekiem, tad – ir vērts izmēģināt, vai ne?

Kam tas derēs? Noteikti pilsētniecēm, kurām šķiet, ka tās ikdienā ir pakļautas visiem jau minētajiem pilsētvides agresoriem. Ja vēlies aizsargāt savu ādu no saules stariem, kā arī iegūt papildus bonusus, tad šī esence būs piemērota tev!


Viena doma par “4 LIELISKI saules aizsargkrēmi šai vasarai – PĀRBAUDĪTS!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s