AROMĀTISKAIS mandeļu BAUDĪJUMS no Dr. Hauschka!

0 tituls

Pirmais, ar ko man asociējas Dr. Hauschka kosmētikas produkti, ir to īpašie aromāti. Visi, kas lietojuši kaut ko no Dr. Hauschka, zina, par ko es runāju. Dr. Hauschka produktiem piemīt tādi dabiski aromāti, to sajaukumi, kas atgādina dažādus augus, ziedus, zālītes, vasaru… Un ir viens, kas šajā pulciņā izceļas jo sevišķi – kad pirmo reizi sajutu, uzreiz iemīlēju. Tas ir saldais mandeļu ziedu aromāts, kas piemīt Dr. Hauschka mandeļu sērijas produktiem.

Šīs sērijas produktu pamatā, protams, ir mandeles. Pirmkārt, to eļļa, kas ir ļoti vērtīga tieši skaistumkopšanā, jo tās sastāvā esošās polinepiesātinātās taukskābes un mikroelementi palīdz rūpēties kā par ādas, tā arī par matu, nagu skaistumu un veselību. Mandeļu eļļa, starp citu, ir lieliska arī cilvēkiem ar jutīgu ādu, tā palīdz saglabāt ādas mitruma līmeni, uzlabo ādas stāvokli, nekairinot to. Tā bagātīgi satur vitamīnu E, līdz ar to ir spēcīga cīņā ar ādas novecošanās procesiem.

Un, protams, neatkārtojamā mandeļu ziedu smarža! Tā ir it kā viegla un maiga, tajā pašā laikā salda un spēcīga. Man tā atgādina kaut ko ļoti garšīgu, kaut ko saulainu, kaut ko vasarīgu, bezrūpīgu – prātā nāk ceļojumi, garas nesteidzīgas pastaigas, vīna baudīšana kāda laba restorāna vasaras terasē… 🙂

NOMIERINOŠA MANDEĻU DUŠAS ŽELEJA 

1 zeleja

Dr. Hauschka nomierinošā mandeļu dušas želeja (Almond Soothing Body Wash) ir īpaši maiga, krēmīga, lieliski putojoša. Man, protams, visvairāk pie sirds iet tieši aromāts. Šī viennozīmīgi ir dušas želeja, par kuru var teikt, ka tā tiešām atmodina un sagatavo dienai, bet dara to īpašā, maigā un harmoniskā veidā. Āda pēc mazgāšanās ar šo dušas želeju nepaliek sausa, kas man ir svarīgi, jo neciešu dušas želejas, pēc kuru lietošanas āda savelkas čokurā. Forši ir tas, ka aromāts saglabājas arī pēc dušošanās, un, ja to vēl pastiprina ar šīs sērijas ķermeņa krēmu, tad rezultāts ir noturīgs teju visas dienas garumā. Kopumā – forša, maiga, bet labi attīroša dušas želeja ikdienas lietošanai!

NOMIERINOŠS MANDEĻU ĶERMEŅA KRĒMS

2 krems

Dr. Hauschka nomierinošais mandeļu ķermeņa krēms (Almond Soothing Body Cream) ir vieglas konsistences, ļoti ātri iesūcas ādā un man šķiet vienkārši ideāli piemērots vasarai. Man sanāca to izmēģināt tieši +30 grādu karstumā, kas to ļāva novērtēt sevišķi labi – krēms nerada nekādu spīdumu uz ādas, tas pilnībā iesūcas ādā, mitrina un mīkstina to. Āda jūtas labi. Man, starp citu, šis krēms patika arī pēc sauļošanās – tas forši nomierināja saules sakairinātu ādu. Un, protams, nepārspējamā smarža, kurai es no savas puses varu dot vislielāko plusu! Tā saglabājas ilgi pēc krēma lietošanas, man pat bija tā, ka dienās, kad lietoju šo ķermeņa krēmu, nelietoju nekādas smaržas vai tualetes ūdeņus, jo vienkārši neprasījās pēc tiem!

Lai tev arī – SMARŽĪGA šī vasara! 🙂


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s