Skaists IEDEGUMS bez SAULES – ko piedāvā The Body Shop?

0 tituls

Man šķiet, ka vasara bez skaista iedeguma nav nekāda vasara. Varat mani apstrīdēt, bet, manuprāt, tas taču ir tikai dabiski, ka vasarā mēs paliekam tādi brūnāki un smukāki. Un nē, es te nerunāju par pārcepinātu ādu un stundām ilgu zvilnēšanu pludmalē. Es runāju par smuku, viegli, atbilstoši savam ādas tipam, iedegušu ādu. Un, lai tādu iegūtu, nemaz uz pludmali nav jādodas! Lūk, mani foršie atradumi no The Body Shop, kas ļauj iegūt skaistu iedegumu arī bez saules.

Pirmais jautājums droši vien ir – kāpēc? Kāpēc vajag mākslīgu, ja var tikt pie dabīga iedeguma? Mana pārliecība ir tāda, ka visu vajag ar mēru, arī sauļošanos vasarā. Nedaudz var un vajag, bet caurām dienām tupēt pludmalē, lai tikai iegūtu tik kāroto zeltaino iedegumu, nav ne forši, ne veselīgi. Un pie mana vecuma – nepilniem 30 gadiem – tu tiešām sāc beidzot domāt par to, ka, ja gribi smuku ādu arī 50 gados, tad saules peldes jāsāk dozēt, turklāt, ar steigu 🙂 Tajā pašā laikā es nespēju iedomāties, ka vasarā varētu staigāt tik pat bālu ādu, kā ziemā! Man šķiet, ka tas iedegums pat visām kleitām liek izskatīties kaut kā tā smukāk…

Tātad – kur ir alternatīva? Pirmais, kas nāk prātā, protams, ir paštonējošie krēmi gan sejai, gan ķermenim. Un, jā, tie ir forši un iedarbīgi, tikai jāatrod sev piemērotākais, lai nav pleķu un nejaukās smakas, kas tiem nereti piemīt. Bet – ne par tiem šoreiz stāsts! Šoreiz gribēju pastāstīt par saviem foršajiem šīs vasaras atradumiem no The Body Shop – bronzējošiem, iedegumu radošiem un pastiprinošiem produktiem!

SKAISTI IEDEGUŠAI ĶERMEŅA ĀDAI

2 kermenis

Honey Bronze sausā eļļa ar mirdzumu. Pirmais no maniem atradumiem – sausā eļļa ķermenim ar mirdzumu no The Body Shop Honey Bronze sērijas. Lietoju toni 01, kas ir paredzēts tieši iedeguma radīšanai. Pirmais iespaids, paņemot rokās pudelīti – eļļa ir ļoooti spīdīga un paliek bailīgi, kāda tad izskatīsies āda, vai ne būs par traku tas spīdums. Taču, uzklājot eļļu uz ādas, tā lieliski izlīdzinās, tonis, kas veidojas ir ļoti, ļoti vienmērīgs, tas ļauj izvairīties no pleķiem un iegūt tiešām tādu dabisku rezultātu. Jā, spīdums nedaudz ir, bet tikai tik, lai liktu ādai izskatīties veselīgākai, nevis mirdzēt kā Ziemassvētku eglītei. Eļļa ir sausas konsistences, kas nozīmē to, ka, uzklājot uz ādas, tā praktiski uzreiz iesūcas, nepaliek nekādas eļļainas sajūtas. Izmēģināju šo eļļu tieši trakā karstuma laikā, kad temperatūra sasniedz +30 grādu atzīmi. Un mani iepriecināja tas, ka eļļa ir noturīga, nekas netek un neberžas nost. Protams, ja esi nolēmusi iet peldēties, tad gan vari būt droša, ka eļļa to neizturēs. Vēl pie visiem plusiem noteikti jāatzīmē vasarīgi medainā eļļas smarža, kas neatstāj vienaldzīgu 🙂

Rezultāts, ko var iegūt ar šo eļļu – vismaz par toni vai pat dieviem tumšāku ādu ar veselīgu mirdzumu, kas rada sajūtu, ka esi bijusi atpūsties kādā eksotiskā pludmalē. Jā, rezultāts turas tieši vienu dienu jeb līdz iešanai dušā, vannā vai peldei, taču tas ir skaists. Eļļai nav saules staru aizsargfaktora SPF, to jāņem vērā! Vēl – eļļa nedaudz, bet var nosmērēt drēbes, ja tās būs, piemēram, koši baltas, bet tas tiešām ir nedaudz. Un, protams, viss ir labojams ar izmazgāšanu. Tas, kas man vislabāk patīk, lietojot še eļļu – tā ļauj lieliski pastiprināt iedegumu, kas jau iegūts no saules, un padarīt to vienmērīgu – piemēram, ja rokas ir iedegušas brūnākas par kājām, tad, uzklājot šo eļļu uz kājām, tu iegūsti skaistu un vienmērīgu iedegumu visam ķermenim – noderīgi!

Tilpums 100ml, cena 22.50Eur

ZELTAINI IEDEGUŠAI SEJAS ĀDAI

1 seja

Honey Bronze iedeguma toņa želeja sejai. Želeja iedeguma toņa radīšanai sejas ādai, kas piemērota visiem ādas tipiem un toņiem. Tā ne tikai piedod toni, bet arī mīkstina un mitrina sejas ādu. Lietoju to uz sejas, kakla un dekoltē, lai viss ir vienmērīgs un smuks. Želejai ir super viegla konsistence, tā labi klājas un momentā iesūcas ādā. Smarža – medaina un ļoti vasarīga. Lietoju to kā pēdējo soli – pēc ādas attīrīšanas, tonizēšanas un mitrināšanas. Principā – vasaras laikā šī želeja ir lieliska, lai aizstātu tonālo krēmu, BB krēmu un tamlīdzīgus produktus. Sajūta daudz vieglāka, āda elpo daudz brīvāk. Želeja izlīdzina ādas toni, padara to tumšāku, piedod iedeguma efektu. Man nešķita, ka tas ir ļoti tumšs, ja gribas tumšāku, var uzklāt divas reizes, bet jāuzmanās, lai nav par traku, lai nezūd tas dabiskuma efekts. Jā, un tāpat kā ar eļļu ķermenim – arī šī želeja var forši pastiprināt to iedegumu, pie kāda jau esi tikusi – tas tā, lai nebūtu nabaga sejas āda lieki jācepina saulē. Želeja nesatur SPF saules staru aizsargfiltrus, par tiem noteikti jāpadomā atsevišķi, jo, kas attiecas uz sejas ādu, tas ir jo sevišķi svarīgi!

Tilpums 25ml, cena 19.50Eur

NEAIZMIRSTI PAR VAIGIEM!

3 vaigi

Honey Bronze izgaismojošas vaigu ēnas. Un visbeidzot šis – trešais – foršais atradums, kas ideāls vasarā! Vieglās krēmveida tekstūras vaigu ēnas no The Body Shop Honey Bronze sērijas, noteikti ir viens no maniem šīs vasaras must have dekoratīvās kosmētikas līdzekļiem! Ļoti patīk šo ēnu uzklāšanas ērtums – uzklāj un tikai nedaudz izlīdzini ar pirktiem, nav vajadzīgas nekādas otas un tamlīdzīgs papildus aprīkojums. Viegli paņemt visur līdzi. Manējais ir šo ēnu zeltītais tonis, kas lieliski pastiprina sejas un arī ķermeņa iedegumu, akcentē un izgaismo vaigu zonu. Sejas tonis atdzīvojas, kopskats kļūst žirgtāks un starojošāks. Ēnas satur mitrinošo marulas eļļu un rīcineļļu, kurām pateicoties tad arī ēnām ir šī foršā konsistence, kas ļauj tās viegli un ērti uzklāt. Un jā – smarža ir tā pati saldi medainā, kas visiem šiem Honey Bronze sērijas produktiem!

Tilpums 6.5g, cena 14.50Eur

 


2 domas par “Skaists IEDEGUMS bez SAULES – ko piedāvā The Body Shop?

  1. Man ir sausā eļļa. Idealizē ādas toni. Tā jau patiešām super, bet man tik ļoti nepatīk tā smarža. Vēl pie tam tik stipra un izteikta, Un visas drēbes ar to smaržu sasūcas 😦

    Patīk

    1. Beāte! Tas laikam ir ļoti individuāli – man smarža šķiet viens no šī produkta bonusiem, jo ļoti patīk 🙂

      Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s