PLUDMALES komplekts šai vasarai no Dermosil!

1_TITULS

Lai gan vasaras pirmais mēnesis ir tikai nupat sācies, labais laiks mūs šogad lutina jau kādu brītiņu. Tas, protams, priecē. Ir tikai viens bet – saule, siltums un pludmales prieki katru gadu nāk kopā ar to, ka jādomā ir par savu ādu un veselību. Ir skaidrs, ka nevar gluži ļauties vasaras priekiem it nemaz nesagatavojoties. Lūk, iepazīsties ar foršu vasaras komplektu no Dermosil!

PRODUKTI SKAISTAI UN AIZSARGĀTAI ĀDAI 

2_PRODUKTI

Pats pirmais, par ko jāpadomā, kolīdz saulīte ir kļuvusi uzstājīgāka – kā pasargāt savu ādu no UV starojuma. Jā, atzīstu, atrast labu līdzekli nemaz nav tik viegli. Man šķiet, ka daudzi ražotāji nošauj greizi ar to, ka saules aizsarglīdzekļus veidojot domā tikai par to, lai tie aizsargā, bet ne par to, lai tos būtu ērti un patīkami lietot. Tad lūk – Dermosil līdzekļi ir jauks izņēmums. Pirmais, ko vēlos izcelt, kas man patika vislabāk – Bāzes krēms Sport & Beach SPF 20 – tas ir kā ļoti vieglas konsistences krēms, kas ātri iesūcas ādā, aizsargā to no UV stariem un rada pamatu tālākam grimam. Kāpēc foršs? Galvenokārt, jo tas ir caurspīdīgs, neatstāj baltu kārtiņu uz ādas, nav taukains vai lipīgs, nerada spīdumu uz sejas. Jā, man būtu gribējies lielāku UV aizsardzību, piemēram SPF30, taču kopumā – šis krēms aizsargā ļoti labi, vien šķita, ka, piemēram, uz dienas otro pusi tas prasās pēc atjaunošanas. Lietoju to sejai, kaklam un dekoltē zonai – vietām, kas ikdienā visvairāk tiek pakļautas saules stariem.

Otrs produkts no Dermosil, kas noderēs šajā vasarā – Saules aizsargzīmulis SPF 50+. Liels aizsargfaktors, kas priecē, ērts iepakojums un produkta formāts – kā zīmulītis. Vīrs pirmo reizi ieraugot tā arī paprasīja – kas tas par līmes zīmulīti? 🙂 Taču tieši šajā formātā slēpjas līdzekļa lielākais pluss – to var visur ērti paņemt līdzi, kā saka – katram gadījumam. Produkts labs, vienīgi manā gadījumā man tas labāk patika ķermenim, piemēram, pleciem, rokām u.tml., nevis sejai. Kāpēc? Jo tas ir ūdens izturīgs, sastāvā ir bišu vasks un šī sviests, kas manai ādai ir nedaudz par smagu. Tiesa – arī šis līdzeklis neatstāj baltu kārtiņu uz ādas, ir caurspīdīgs. Tomēr – ne manai sejas ādai. Uz ķermeņa gan – ideāli. Par aizsardzības efektivitāti piesieties nevaru, tā ir lieliska – pat vīram pēc pusdienas, kas tika pavadīta ar kailu muguru pļaujot zāli laukos, nebija apdeguma, jo biju viņu apstrādājusi ar šo līdzekli!

Trešais līdzeklis, kas, manuprāt, ir viens no veiksmīgākajiem Dermosil produktiem šai vasarai, ir Alvejas gels Summer! Tas ir pilnīgi caurspīdīgs gēls, kura sastāvā ir teju 100% alvejas sula. Tam nav arī smaržas. Kāpēc tas ir tik foršs? Jo tas ideāli darbojas kā pēcsauļošanās līdzeklis – mitrina un nomierina ādu, ātri palīdz noņemt apsārtumu, dedzināšanu un tamlīdzīgas problēmas. Tas arī labi iedarbojoties uz kukaiņu kodumiem, palīdzot novērst niezi, to gan vēl neesmu pārbaudījusi, bet vasara vēl priekšā 🙂 Man patika tas, ka šis līdzeklis ir ļoti viegls, tas der gan sejai, gan ķermenim, rada arī nelielu vēsuma sajūtu. Katrā ziņā – ādai patīk!

Un visbeidzot – paldies Dermosil par noderīgo pludmales termosomu! Tā ir ērta un galvenais – ļoooti praktiska. Der gan kosmētikas produktiem, gan ēdieniem vai dzērieniem. Jebkam, ko vajag ņemt uz pludmali, bet pasargāt no saules stariem. Mēs ar vīru izmēģinājām to arī mobilajiem telefoniem un fotoaparātam – ideāli! 🙂

Lai tev arī FORŠA šī vasara – BAUDĀM!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s