REZULTATĪVA ķermeņa ādas kopšana ar Beauté Pacifique

5_body tituls

Par Beauté Pacifique kosmētiku, savu satikšanos ar to un iespaidiem, esmu jau stāstījusi. To var lasīt te – Beauté Pacifique – kosmētika, kas sniedz REDZAMU rezultātu. Tas gan bija par šī zīmola sejas ādas kopšanas produktiem. Taču ar to mana iepazīšanās ar šo zīmolu nav beigusies, tādēļ šoreiz – par dažiem Beauté Pacifique produktiem tieši ķermeņa kopšanai! Dažos vārdos varu teikt tā – jo tālāk, jo trakāk 🙂 Nu patīk man šī zīmola produkti, arī ķermeņa kopšanai!

RULLĪTIS ĶERMEŅA ĀDAS MASĀŽAI

7_body un rullis

Runājot par ķermeņa kopšanas produktiem no Beauté Pacifique, atkal sākšu no nepareizā gala – nevis no produktu, bet drīzāk no ķermeņa kopšanas piederumu puses. Kopā ar Beauté Pacifique pretcelulīta želeju manā īpašumā nonāca arī pretcelulīta masāžai paredzētais aksesuārs – rullītis. Piekritīsiet – šādi un citādi dažādi masāžas rīki ķermenim, šķiet ir teju ikviena zīmola, kurš piedāvā arī produktus ķermeņa kopšanai, sevišķi problēmzonām, klāstā. Tas neraisa nekādu izbrīnu. Līdz šim esmu izmēģinājusi vairākus šādus – gan tādus, kas ir apaļas formas (tā, laikam ir vispopulārākā), gan tādus, kuri arī ir ar rullīšiem un jābraukā pa ādu, gan citādus rīkus. Parasti tas viss sākās cerīgi un iedvesmojoši, bet beidzās ar to, ka jau pēc kādas nedēļas vai pusotras tā masēšanās ir līdz kaklam un viss. Kāpēc? Manā gadījumā – visbiežāk tāpēc, ka es nogurstu. Lai masētos vajag spēku rokās, pacietību. Cik bija nācies saskarties ar šādiem rīkiem, tie parasti nebija diez ko ērti, kā arī bija jāpieliek spēks, lai tiešām justu kādu rezultātu.

Nu lūk, bet šis masāžas rullītis no Beauté Pacifique mani tiešām ir patīkami pārsteidzis. Ar ko? Laikam jau ar trīs galvenajiem ieguvumiem, ko es sev esmu noformulējusi:

  1. Tas ir negaidīti ērts – nezinu, kur ir tas noslēpums, bet man šķiet, ka tieši rullīša formā – tas kaut kā anatomiski pielāgojas ķermenim, līdz ar to masēties ir viegli, ērti un patīkami. Sevišķi tas attiecas, piemēram, uz dibenu – visas, kas ir masējušās, zina, ka reizēm ir sasodīti neērti izmasēt dibenu vai kāju aizmugurējās daļas. Nu lūk, bet šis rullītis ir lielisks, ar to tu tiec klāt it visur, bez problēmām!
  2. Tas neprasa lielu piepūli un ilgu laiku – nav vajadzīgs baigais spēks, nav jāizdara liels spiediens uz ādu, lai justu un redzētu, kā rullītis darbojas. Atliek to pielikt pie ādas un vidēji spēcīgi uzspiežot, sākt pa to braukāt. Pirmās pazīmes, ka masāža notiek un iedarbojas, ir redzamas uzreiz – āda tiek pārklāta ar mazām sākumā baltām, tad sarkanām pumpiņām no rullīša rotējošajiem zobiņiem. Pēcāk kājas ir sarkanas un ir jūtams, ka asinsrite darbojas par vismaz kādiem 120%! Starp citu, esmu dzirdējusi, ka ir sievietes, kurām šis rullītis pat palīdz tikt pie zilumiem, kas tikai parāda tā spēcīgo iedarbību, taču man tā nebija – nekādu zilumu, tikai lieliska asinsrite!
  3. Tas sniedz redzamu rezultātu – jā, gan uzreiz pēc masāžas, kad jūti, ka asinis riņķo un viss strādā, gan pēcāk. Man patīk tas, ka kājas pēc šīs masāžas paliek ļoti vieglas, pazūd smagums, ja tāds ir bijis. Un āda – protams, tvirta un gluda. Labi, uzreiz atzīšos, ka man nav nekāda briesmīgā celulīta. Bišķi jau ir, saspiežot ādu starp pirkstiem, to var redzēt, bet katrā ziņā tie nav nekādi baigie kunkuļi. Un tomēr – tvirtumu, ādas gludumu un elastīguma palielināšanos novēroju arī es. Un jebkurš kosmētiskais līdzeklis, kas tiek lietots pēc šīs masāžas, iedarbojas par visiem 100 un vairāk procentiem! Gan mitrinošie, gan speciāli problēmzonām paredzētie.

Kā tikt pie šī rullīša? Te laikam labākais ieteikums būtu sazināties ar Beauté Pacifique pārstāvjiem, jo, cik saprotu, rullītis atsevišķi pārdots netiek. Taču to iegūt savā īpašumā noteikti var, tikai vajag painteresēties!

ĶERMEŅA EĻĻA, PRETCELULĪTA ŽELEJA UN MITRINOŠAIS LOSJONS

6_body

Corpus Paradoxe Body Oil ķermeņa eļļa. Šis pilnīgi noteikti ir mans favorītprodukts no Beauté Pacifique produktiem ķermeņa ādas kopšanai. Patīk viss – pirmkārt jau iepakojums, kas ir ļoti elegants un skaists, otrs – lietošanas ērtums, jo eļļa ir ideālas struktūras, tā viegli klājas, vajag mazu daudzumu un iesūcas tiešām ātri! Un trešais, protams, ir rezultāts – āda paliek super maiga, gluda un ar ļoti, ļoti liegu smaržu. Samtaina sajūta. Ilgtermiņā – āda paliek daudz elastīgāka un mitrinātāka, tā it kā atdzīvojas. Šī eļļa arī esot ar izteiktu pretnovecošanās efektu. Par to man gan uzreiz grūti spriest, jo nekādas sevišķās novecošanās pazīmes uz sava ķermeņa ādas vēl neredzu, bet katrā ziņā – šī ir eļļa, ko es noteikti turpināšu lietot, jo tā mani apmierina it visā. Starp citu, reizēm es to kombinēju arī ar rullīša masāžu – uzklāju eļļu un tad masējos ar rullīti. Jā, tas varbūt nav celulītam, bet āda paliek ideāli gluda un maiga!

Efektīvs pretcelulīta gēls Sculpturing Body GelTā kā celulīts nav mana lielā problēma, man grūti spriest, kā šis gēls iedarbojas tām, kurām tas tāds ir, taču arī mani šis produkts neatstāja vienaldzīgu. Pretcelulīta līdzekļus es nelietoju visu gadu, es to daru kūres veidā, parasti pavasarī. Kā jau lielais vairums – pirms pludmales sezonas sākšanās. Šo gēlu lietoju kopā ar jau minēto masāžas rīku. Jā, rezultāts viennozīmīgi ir – āda paliek stingrāka, gludāka. Man ir sajūta, ka problēmzonas tiek it kā savilktas, savāktas. Par centimetriem grūti spriest – man šķiet, ka manā gadījumā stāsts nav par to. Taču ādas izskatu un stāvokli šis gēls noteikti uzlabo. Runājot par iepakojumu – ar to viss ir kārtībā, lietot ir ērti. Arī smarža līdzeklim ir laba, galvenais, ka tā nav nav šausmīgi spēcīga un kodīga, kā tas ir bijis citiem pretcelulīta līdzekļiem. Vienīgais, kas mani neuzrunāja, ir produkta krāsa. Taču – to es redzu apmēram pirmās sekundes, uzklājot līdzekli uz ādas, pēcāk tas izlīdzinās un arī krāsa pazūd. Ja saliekam uz svara kausiņiem krāsu un rezultātu, tad patiesībā runāšana par krāsu ir tāda smalka piekasīšanās bez nopietna iemesla 🙂 !

Mitrinošs ķermeņa losjons – sausai ādai. Vēl viens lielisks līdzeklis ķermeņa ādas kopšanai no Beauté Pacifique! Tas gan manā īpašumā nonāca vēlāk, tamdēļ bildē nav, bet tas taču nav tas būtiskākais. Šis ir  ķermeņa losjons, kas uzlabo ādas mitruma līmeni un līdz ar to elastību, ne vien tikai uzreiz pēc uzklāšanas, bet vispār – ilgtermiņā. 30 dienu laikā tas spējot pacelt mitruma līmeni ādā par 65%! Izklausās labi, vai ne? Protams, vai šie procenti ir sasniegti, man grūti spriest, bet tas, ka āda ir tvirta, gluda, elastīga un nav ne miņas no sausuma, tas ir fakts. Losjonam ir praktiski nemanāma, ļoti maiga smarža, Vidēji bieza konsistence, izlīdzinās labi un ātri iesūcas ādā. Viss, ko vajag lieliskam ikdienas ķermeņa kopšanas līdzeklim. Pluss un man svarīgs fakts ir tas, ka losjons nav lipīgs vai taukains, kā tas bieži ir ar losjoniem, kas paredzēti sausai ādai. Tas ir viegls un piemērots lietošanai arī tagad vasarā – tu nespīdēsi un nekas netecēs arī karstā laikā 🙂 !


2 domas par “REZULTATĪVA ķermeņa ādas kopšana ar Beauté Pacifique

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s