Kā padarīt ūdeni GARŠĪGĀKU – 15 foršas IDEJAS, kas jāizmēģina!

 

gardie udeni

Kā padarīt ūdeni garšīgāku, interesantāku, dažādot to? Lūk, 15 foršas idejas dažādu augļu, dārzeņu un garšaugu kombinācijām, kas dažādos tava ūdens garšu – IZMĒĢINI!

Viss, protams, ir pavisam vienkārši. Galvenais, kas jāatceras – maksimāli izvēlēties vietējos augļus, ogas, dārzeņus un garšaugus (iespēju robežās, jo papaiju, mango vai ananāsu diez vai sanāks atrast tepat vietējo… 🙂 ), jo tie gluži vienkārši ir aromātiskāki. Un otrs – augļus, un dārzeņus sagriezt, ogas iespēju robežās arī. Gabaliņiem nav jābūt pārāk sīkiem, lai neizšķīst un netraucē ūdeni baudīt, bet tādiem, lai tie atdotu savas sulas, garšu un aromātu ūdenim. Pašam ūdenim jābūt vēsam, turklāt, pievienojot tam sastāvdaļas, ieteicams to uz kādu pusstundu ielikt vēl ledusskapī – lai atdziest un uzsūc sastāvdaļu garšas un smaržas!

1.Atsvaidzinošais ZEMEŅU un GURĶU ūdens – zemenes griež uz pusēm vai 4 daļās, gurķi nomizo, griež šķēlītēs.

10_zemenes

12_gurki

2.Neparastais TOMĀTU un BAZILIKA ūdens – vislabāk derēs ķiršu tomātiņi, kurus griež uz pusēm, baziliku saplucina.

11_tomati

4_baziliks

3.Vasarīgi pikantais ANANĀSU, PIPARMĒTRAS un INGVERA ūdens – ananāsu atbrīvo no mizas, griež kubiņos, ingveru nomizo, griež ripiņās, piparmētru saplucina.

6_ananasi

14_piparmetra

16_ingvers

4.Saldi spirdzinošais AVEŅU un APELSĪNU ūdens – ja avenes ir ļoti lielas, tās griež uz pusēm, apelsīnu nomizo un griež vai nu ripiņās vai gabaliņos – pēc vēlēšanās.

9_avenes

18_apelsini

5.Neatkārtojamais ARBŪZU un PIPARMĒTRAS ūdens – arbūzu atbrīvo no mizas un sēklām, griež kubiņos, piparmētru saplucina.

19_arbuzi

14_piparmetra

6.Latviski eksotiskais ĀBOLU un KANĒĻA ūdens – ābolu nomizo un griež vai nu šķēlītēs vai kubiņos, kanēli pievieno veselas standziņas veidā (to daudzums – pēc garšas).

5_aboli

7_kanelis

7.Sulīgi svaigais CITRONU, PIPARMĒTRU un PERSIKU ūdens – augļus nomizo, griež ripiņās vai kubiņos, piparmētru saplucina.

20_citroni

14_piparmetra

2_persiki

8.Svaigi neparastais LAIMA un BAZILIKA ūdens – laimu nomizo, griež ripiņās vai kubiņos, baziliku saplucina.

3_laims

4_baziliks

9.Klasiski gardais AVEŅU un LAIMA ūdens – ja avenes ir lielas, tās griež uz pusēm, laimu nomizo, griež ripiņās vai kubiņos.

9_avenes

3_laims

10.Austrumnieciskais APELSĪNU un VANIĻAS ūdens – apelsīnu nomizo un griež ripiņās vai kubiņos, vaniļu pievieno veselas pāksts veidā!

18_apelsini

1_vanilla

11.Veldzējošais LAIMA un ĶIRŠU ūdens – laimu nomizo, griež ripiņās vai kubiņos, ķiršus griež uz pusēm, atbrīvo no kauliņiem.

3_laims

8_kirsi

12.Super svaigais GURĶU un ROZMARĪNA ūdens – gurķi nomizo un griež šķēlēs, rozmarīnu nedaudz saplucina, bet ne pārāk.

12_gurki

15_rozmarins

13.Interesantais ARBŪZU un ROZMARĪNA ūdens – arbūzu atbrīvo no sēklām un mizas, griež kubiņos, rozmarīnu nedaudz saplucina, bet ne pārāk.

19_arbuzi

15_rozmarins

14.Saulainais APELSĪNU, GURĶU un ZEMEŅU ūdens – apelsīnu nomizo un griež ripiņās vai kubiņos, gurķi nomizo un griež šķēlēs, zemenes griež uz pusēm vai 4 daļās.

18_apelsini

12_gurki

10_zemenes

15.Eksotiskais PAPAIJAS, MANGO un KOKOSRIEKSTU ūdens – papaiju un mango nomizo, atbrīvo no sēklām, griež kubiņos, kokosriekstu atbrīvo no mizas, griež gabaliņos.

13_papaija

21_mango

17_kokosrieksts

LAI LABI GARŠO UN LIELISKI ATSPIRDZINA!

 

 

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s