5 ieguvumi no sejas MASĀŽAS – kā to veikt MĀJĀS?

masaza

Sejas ādas masāža mājas apstākļos – masāža, kuru tu vari veikt pati. Ko tā dod? Vai ir vērts pamēģināt? Un – kā tā pareizi būtu jāveic? Uzzini!

5 IEGUVUMI NO SEJAS ĀDAS MASĀŽAS MĀJĀS

Masāža nostiprina sejas muskuļus. Regulāra un pareizi veikta sejas masāža spēj sniegt dabīgu liftinga efektu. Speciālisti pat apgalvo, ka sasniedzot attiecīgu vecumu, sākotnēji ir vērts izmēģināt to, ko sniedz sejas masāža, un tikai tad ķerties klāt tādām metodēm, kā, piemēram, plastiskā ķirurģija. Jā, sejas masāža spēj nostiprināt sejas muskuļus, kas savukārt ir atbildīgi par sejas savākšanos. Tvirti muskuļi liek arī sejas ovālam izskatīties stingrākam, varētu teikt, ka tie noliek seju savā vietā. Tas ir tieši tāpat kā ar visu ķermeni kopumā – stingri  un tvirti muskuļi arī ķermenim liek izskatīties labāk, vai ne? Masāža spēj uzlabot ādas elastību.

Masāža uzlabo asinsriti, vielmaiņu un visas ādas funkcijas. Tas, protams, ir visai loģiski. Un – laba asinsrite garantē to, ka sejas āda saņem pietiekamu daudzumu skābekļa un nepieciešamo barības vielu. Tiek stimulēta vielmaiņa ādā un uzlabojas visas ādas funkcijas kopumā. Un – sejas āda spēj arī daudz efektīvāk izmantot to, ko tu liec uz tās – kosmētiskos līdzekļus. Starp citu, tieši sejas ādas masāža ir viens no iedarbīgākajiem veidiem, kā samazināt pietūkumu, piemēram, zonā zem acīm.

Masāža palielina kosmētisko līdzekļu efektivitāti. Ja salīdzinātu to, kā kosmētiskie līdzekļi spēj iesūkties ādā, un galvenais iedarboties, ar un bez masāžas veikšanas, tad ir skaidrs, ka, veicot masāžu, šī efektivitāte būtiski palielinās. Tas ir tāpat kā, piemēram, uzklājot pretcelulīta līdzekļus uz kājām un gurniem – jo rūpīgāk veiksi pašmasāžu, jo redzamākus rezultātus sasniegsi. Un – kādēļ gan, lai ar seju nebūtu tas pats, vai ne? Protams, tu nevari masēt sejas ādu no rīta un vakarā, pirms katra līdzekļa uzklāšanas, taču, piemēram, uzklājot kādu iedarbīgu serumu vai sejas eļļu, to ir vērts veikt, jo šie līdzekļi tiešām iedarbosies labāk.

Masāža uzlabo sejas ādas toni un piedod mirdzumu. Jo uzlabojas asinsrite un visi procesi ādā notiek intensīvāk. Taču – sejas ādas krāsas uzlabošanās nav tikai īslaicīga parādība uzreiz pēc masāžas. Veicot masāžu regulāri, ir iespējams piedot sejai tiešām svaigu un skaistu toni ilgtermiņā, atbrīvoties no pelēcīguma vai bāluma. Jo āda katru dienu saņem daudz vairāk skābekļa, barības vielu – gan iekšēji, gan ārēji. Starp citu, tieši sejas toņa uzlabošanās ir labums, ko daudzas sievietes, kas izmēģinājušas pašmasāžu, izceļ kā vienu no galvenajiem ieguvumiem.

Masāža palīdz aizkavēt novecošanās procesus. Viens ir tas, ka tā spēj nostiprināt sejas muskulīšus, tādējādi sniedzot dabīgu liftinga efektu, bet otrs tas, ka sākot sejas ādas masāžu agrākā vecumā, novecošanās procesus sejā iespējams attālināt. Regulāra sejas ādas masāža spēj ilgāk saglabāt ādu stingrāku, aizkavēt grumbiņu veidošanos, saglabāt tvirtu un stingru sejas ovālu, kā arī saglabāt jaunavīgāku ādas toni. Kopā ar kvalitatīviem un sejas ādai atbilstošiem kosmētiskajiem līdzekļiem, masāža tiešām darbojas pārliecinoši.

KĀ VEIKT SEJAS ĀDAS MASĀŽU MĀJĀS?

Pastāv divi varianti – masāžu iespējams veikt, izmantojot tikai savas rokas un pirkstus, un otrs – masāžu var veikt, izmantojot šim nolūkam paredzētus masāžas instrumentus. Protams, otrajā gadījumā ir padomāts par to, lai masāžu veikt būtu ērti un tā tiešām sniegtu rezultātu. Es dalīšos savā pieredzē sejas masāžas veikšanā, izmantojot palīglīdzekli – The Body Shop sejas masāžas rīku.

2615-zoom-490584b4d4a339d9e4cdbd5c9ec21341

The Body Shop masāžas aksesuārs, cena 29,00Eur

2920-zoom-490584b4d4a339d9e4cdbd5c9ec21341

Mana pieredze – šis ir pirmais šāda veida masāžas rīks, ko esmu izmantojusi. Sejas ādas masāžu agrāk tā tīri apzināti veikusi netiku. Taču – par to esmu daudz dzirdējusi, atsauksmes vienmēr ir pozitīvas. Un – tuvojoties 30 gadu slieksnim, tu gribi negribi sāc apdomāt – ko es varētu darīt, lai palīdzētu savai ādai pēc iespējas ilgāk saglabāties smukai? Saka, ka ir divas lietas, kas reāli spēj aizkavēt novecošanās procesus – sejas ādas masāža un facercise vingrošana (protams, kopā ar piemērotu kosmētiku). Otrajam vēl neesmu saņēmusies (lai gan par to domāju 🙂 ), bet pirmo nu esmu izmēģinājusi. Ko es varu teikt? Pirmais – tam noteikti vajag apņēmību. Jo, piekritīsi, jau pašam sejas ādas kopšanas rituālam – attīrīšanai, tonizēšanai, mitrināšanai – vajag laiku. Tāpat kā papildus lietām, piemēram, masku lietošanai. Un – kad tam visam vēl ir jāpievieno regulāra masāža, tad laiku vajag vēl vairāk. Taču labā ziņa – tas šķiet piņķerīgāk sākumā. Kad ieietas ritmā, tad arī laika vajag mazāk – viss notiek automātiski un diezgan fiksi. Par rezultātu? Jā, tas ir jūtams. Es pat teiktu – diezgan ātri. Konkrēti šis The Body Shop masāžas rīks man ļoti patika ar to, ka tas nav vienkārši kaut kāds plastmasas verķis, ko slidināt pa seju. Tas ir kvalitatīvs, diezgan pasmags, lodītes izkārtotas tieši tā, lai pielāgotos sejas ovālam. Lietojot šo rīku, tiešām jūtams, kā āda tiek masēta, bet – ne staipīta vai plēsta. Jau pēc pirmās reizes ir redzams smukāks sejas tonis. Pēc regulāras 2 nedēļu lietošanas man šķiet, ka sejas āda ir stingrāka, sejas līnijas ir konkrētas, krāsa tiešām ir labāka. Kopumā sejas āda izskatās veselīgāka. Man nav nekādu milzu grumbu vai pietūkuma, lai saprastu, kas notiek ar tiem, bet pieļauju, ka sejas masāža tiešām spēj darīt daudz. Kur ir tas noslēpums? Es teiktu – APŅĒMĪBĀ un REGULARITĀTĒ. Bet izmēģināt tiešām iesaku!

KĀ VEIKT SEJAS MASĀŽU MĀJĀS? Visvieglāk to, protams, ir darīt, iemācoties no video. Pirmās reizes būs atkārtoti jāieskatās – kā tur nu bija, bet pēcāk tā lieta aiziet un sejas masāžu var veikt kaut ar ciet acīm 🙂

Šis video ir labs, jo te tiek parādīti abi varianti – kā veikt masāžu ar masāžas rīku, un kā – ar rokām!

Un šī ir vairāk tāda kā nomierinoša un relaksējoša sejas ādas masāža – taču, tādēļ ne mazāk efektīva! Izmēģini abas un sapratīsi, kas ir tas, kas vislabāk der tev!

 

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s